Opinie o Business Line Support w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Business Line Support. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Line Support o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Line Support w Warszawa

Człowiek Nowy wpis

Hej. ;) widziałam, że została dodana oferta dla Rekrutera Freelancera. Co na plus dla mnie to fakt, że już mam doświadczenie i że proponują pracę zdalną. jest u może ktoś kto teraz pracuje od strony biura i by ocenił warunki współpracy? warto się zgłosić?

Piotr Nowy wpis

Witam Rozumiem ze system pracy na kierowce CE 3/1 to 3 tyg. jazdy i 1 tydzien wolnego 2/2 to 2 tyg. jazdy i 2 tyg. wolnego ? Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Danka Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobra praca jest powodem takiego spokoju na forum?

Maria

jestem zadowolona ze szkolenia z rekrutacji ! świetne podejście i atmosfera :)

Ania Nowy wpis
@Maria

A jako rekruter w tej firmie pracuje się zdalnie czy gdzieś w biurze?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Business Line Support? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Monter paneli fotowoltaicznych - Belgia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Marcel

@Wojciech to fajnie że rekturacja sprawnie przebiega, a jak praca? Też polecasz?

Wojciech

Super firma, wysłałem CV na kierowce i zadzwonili do mnie jakoś po 30 min, nie spodziewalem się tak szybko odzewu. bardzo konkretnie i bardzo szybko miałem odpowiedz zwrotną. Jestem wdzieczny, że pani pomogła mi poprawić jeszcze moje CV. POLECAM

marek89

dostalem prace dzieki firmie , polecam

Krysia

Czy firma może zapewnia multisporta ? Albo chociaż dopłaca ?

Jakie trzeba znać języki i na jakim poziomie zaawansowania ? Czy podczas rozmowy rekrutacyjnej są języki sprawdzane ? Pozdrawiam

Rekruter
@Kasia

Pani Kasiu, Dziękujemy za zapytanie. Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko Pani aplikuje. Jeżeli w treści ogłoszenia wymagana jest znajomość języka obcego, wówczas sprawdzamy, czy Kandydat posiada taką umiejętność. Pozdrawiam serdecznie

Klient1

Polecam współpracą z tą firmą, ze względu na profesjonalne podejście i szybki kontakt. Widać, że firma podchodzi odpowiedzialnie do powierzonej rekrutacji.

Gabriela

Firma Business Line Support to agencja pośrednictwa pracy oferująca atrakcyjną pracę. Aktualnie szukają do pracy magazynierów, operatorów wózków widłowych, pracowników fakturowania, konsultantów ds. pozyskiwania klientów, operatorów maszyn i cnc. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie http://www.bls-group.pl/oferty-pracy/ Jeżeli szukacie pracy w tych obszarach, skontaktujcie się z firmą Business Line Support i opiszcie swoje wrażenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Line Support - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Line Support?

Zobacz opinie na temat firmy Business Line Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Business Line Support
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.

Business Line Support