logo Media-Press.tv Spółka Akcyjna

Media-Press.tv Spółka Akcyjna

Kraków

Opinie o Media-Press.tv Spółka Akcyjna

strata czasu 2014-06-26 12:32:52
zarobki niskie,praca dla kogoś po studiach na 6 miesiecy,zakres obowiązków duży,firma bez przyszłości i niekonkurencyjna
Adam12 2014-10-21 09:29:11
Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej i przychylam się do powyższej wypowiedzi. Osoba rekrutująca bardzo nie przyjemna (chyba dyrektor dziełu IT, albo ktoś taki), nie chciałbym z kimś takim współpracować. Z początku test i rozmowa techniczna, tu jeszcze ok. Później przeszliśmy do negocjacji, po których wróciliśmy do rozmowy technicznej, która miała na celu udowodnić że chyba chce za dużo (żałosne), mogli napisać w ogłoszeniu że max 3500zl brutto i wtedy nie marnowaliby mojego czasu. Przypadkowo po przejściu do innej firmy spotkałem, kogoś kto pracował w A Plus C ok. rok i był bardzo niezadowolony, moje przypuszczenia z rozmowy kwalifikacyjnej się potwierdziły.
programo 2014-11-24 14:55:40
Słabe zarobki, słabe zarządzanie, zero możliwości awansu. Gdziekolwiek indziej w krakowskim IT powinno być lepiej. Nie polecam.
Jaszczur 2015-02-07 13:36:07
Firma bardzo oszczędza na pracownikach:
- kiepski sprzęt(jak jesteś nowy, nie dostajesz nowego sprzetu tylko jakiegoś rupiecia, po kimś kto pracował juz na tym sprzęcie kilka lat)
- niewygodne fotele
- ciasne pokoiki w których pracuje się jak sardynki(straszny obyczaj, by biura urządzać w zaadaptowanych mieszkaniach)
- pensje mocno poniżej średniej w Krakowie

Jeśli jesteś studentem bez doświadczenia, możesz się tam załapać ale z założeniem, że tylko na 6-12 miesięcy.

Każdy kto coś potrafi, ma odrobinę rozsądku jeśli już dał się złapać, ucieka stamtąd w krótkim czasie :-(
progr 2015-06-19 15:48:19
Ludzie sympatyczni, zarobki nie takie tragiczne (może mi się udało po prostu tak wynegocjować), ale jeśli chodzi o rozwój to kiepsko. Firma stabilna więc jak komuś się to spodoba to ok, ale dużo zależy gdzie się trafi. A można trafić do teamu gdzie się poprawia aplikacje konsolowe do generowania plików xml i tyle (zmień kolejność atrybutów, albo dopisz kolejny itp.). Ryzyko wypadnięcia z rynku po dłuższym czasie.
Jaszczur 2015-11-17 21:37:16
Uważajcie na tą firmę. Po przyjściu do pracy okazało się, że kwota na umowie jest o jakieś 30% niższa od wcześniej ustalonej. Usłyszałem jakąś bajkę o tym, że przecież sam chciałem taką kwotę. Na szczęście udało mi się wrócić do poprzedniej roboty. Ta firma jest u mnie przekreślona!
Zostaw swoją opinię o Media-Press.tv Spółka Akcyjna - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media-Press.tv Spółka Akcyjna