Opinie o CORDIA PLUS w Zator

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CORDIA PLUS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CORDIA PLUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORDIA PLUS w Zator

Milka

Witam chciałam zapytać czy przyjmują do pracy w Cordia ..

@CORDIA PLUS

Witam. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w chwili obecnej na stanowisku produkcji ?

@Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy ogłoszenie o pracę do czyszczenia i pakowania skierowane jest również dla kobiet? Praca od poniedziałku do piątku od 6-14, czy weekendy także się pracuje ? Czy płaca to najniższa krajowa czy też płacone są jakieś stawki na godzinę ?

Pytanie 2 Nowy wpis

Czy warto szukać tam pracy?Na zdjęciach fajnie to wygląda. Czy dobrze się tam pracuje?Jaka atmosfera?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w CORDIA PLUS?

Milka

Witam chciałam zapytać czy przyjmują do pracy w Cordia ..

@Milka

Zachęcam do składania CV osobiście, lub przesłania na adres mailowy biuro@cordia.pl

Adam Nowy wpis
@CORDIA PLUS

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie CORDIA PLUS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Obsługa kas/Wykładanie towaru
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWNIK ZMIANY
Team Support Sp.z o.o.

Na jakie wsparcie w CORDIA PLUS mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

CORDIA PLUS

Oczywiście, kobietom przysługuje szereg uprawnień wynikających z Kodeksu pracy, m.in. zakaz dyskryminacji, urlopy rodzicielskie, przerwy na karmienie piersią czy dni wolne na opiekę nad dziećmi.

PimpekSadełko

jest jak jest strasznie dużo roboty za marny pieniądz brak możliwości rozwoju oraz premii 10 osób naraz coś chce Halina o wszystkim informuje szefostwo ludzie zamiast sobie pomagać kłody pod nogi sobie wrzucają plusy takie ze 1 zmiana

Emilia
@PimpekSadełko

A ktoś zgłaszał problemy szefowi? Jaka była reakcja?

@Emilia

Nie bylo zgłaszane na hali bardzo duże zapylenie

Dorota

Opinie są dość stare, czy może coś się zmieniło? Pensja to nadal minimalna krajowa a ewentualne premie dostaje się w kopercie?

@Dorota

nic sie nie zmieniło

Paulina
@PimpekSadełko

Czyli ile na chwilę obecną można zarobić? Premie od czego zależą? Jest możliwość nadgodzin? Jak są płatne?

Kamil

Jak wyglada praca na magazynie? Na magazynie też najniższa krajowa? Czy wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy? Chętnie poznam jakieś opinie

Lol

Ile zmian na produkcji? Jakie zarobki?

Filip

Jest tak dobrze dlatego przestaliście zaglądać na ten wątek pracowniczy?

Arbuz

Jak wygląda praca na produkcji ? Jak głośno jest na hali ?

Carama

Jaka panuje atmosfera w biurach?

Stefan
@Carama

Nie tak dawno pytałaś o atmosferę panującą w biurach firmy CORDIA. Podejrzewam, że zainteresowana byłaś pracą w tym miejscu, dlatego chciałbym ustalić, czy finalnie aplikowałaś?

Carama
@Stefan

Tak, aplikowałam, ale okazało się że to stanowisko dla dosłownie "zdesperowanej osoby". Więc nie dla mnie :)

Stefan
@Carama

Mogłabyś wyjaśnić co miałaś na myśli pisząc ten komentarz. Warunki pracy i zakres obowiązków Ci nie odpowiadały, czy raczej chodzi o wysokość wynagrodzenia? Chętnie dowiem się szczegółów.

Bambo

Praca w tej firmie wiążę się z najniższym wynagrodzeniem na umowie i jak ktoś się doprosi, wywalczy z premią w kopercie ale szału niema dla osób naprawdę znających się na rzeczy. Sama wypłata zawsze w terminie dla samych pracowników, a dla firm trzecich - śmiech na sali same problemy i głupie tłumaczenia i zwlekanie(usunięte przez administratora). Na start, krótki okres pracy polecam bo dłużej się tam niema co męczyć i liczyć na podwyżki.

Piękna
@Bambo

Haha jasne ile Ci zapłacił za ten komentarz kolego śmiechu warte musiales dużo do koperty dostac

Piękna
@Bambo

To było pisane w stronę tofika nie do ciebie sorry .

Ryuuku
@Bambo

No niestety prawda a zimą na hali 4 stopnie ????

Romek

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą, czy to dlatego nie ma chętnych żeby zaglądać na wątek?

Lula

Co nowego w Cordia,jak zarobki na produkcji? Jakie są godziny pracy?

Zbigniew

@Aska Czy zdecydowałaś się aplikować do firmy CORDIA PLUS? Firma CORDIA PLUS jest obecna na rynku od 2000 roku. Wygląda na to, że to duża firma, więc mogą potrzebować nowych pracowników. Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania, może warto skontaktować się z działem rekrutacji? W internecie można znaleźć kontakt do firmy na ich oficjalnej stronie internetowej cordia.pl.

poszukująca pracy

Jaka atmosfera na produkcji? Pracują tam kobiety też?

Aska
@poszukująca pracy

Pracują kobiety?

Robert

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Idealnych firm nie ma a jak komuś nie odpowiada to zawsze może zmienić,

bartuś

dobry ze mnie monter no nie?

Spiedr men

A jak wygląda praca w biurach? jaka atmosfera, zarobki, możliwość awansu?

Goblin
@Spiedr men

Równi i równiejsi. Najniższa + koperta. Awans? A to dobre!

biurowy
@Spiedr men

dokładnie tak samo jak pisze zawiedziony obserwator a może jeszcze gorzej. Nie liczą sie kwalifikacje pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o CORDIA PLUS - Zator

• Jak się pracuje w CORDIA PLUS?

Zobacz opinie na temat firmy CORDIA PLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORDIA PLUS?