SUM Poland Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o SUM Poland Sp. z o.o.

SUM 2015-02-12 15:50:51
Najdziwniejsza firma w Polsce. Pracownicy nie są szanowani - szczególnie dział produkcja (a niektórzy robią co chcą) Marna kasa.Praca w cięzkich warunkach- wata szklana, szkło. Przymuszanie do pracy w dni wolne. Brak jakiejkolwiek kultury. Góra unika trudnych tematów (rozmów z pracownikami) i nie potrafi się zachować względem osób. Ciągła rotacja osób. Ludzie odchodzą jak tylko znajda coś lepszego, a sposób w jaki zwalniają pracowników karygodny i uwłaczający godności człowieka... Jednym słowem żenada...
k. 2015-03-17 19:32:26
Mój kontakt z firma SUM Poland na szczęście ograniczył się do rozmowy kwalifikacyjnej. Pani "HR manager" próbująca ukryć swój brak kompetencji głupkowatym śmiechem za główne kryterium przyjęcia do pracy stawia sprawne ułożenie drewnianych klocków pomijając całkowicie wykształcenie i doświadczenie w zawodzie.
Odnośnie kwestii finansowej mina i wielkie oczy Pani prowadzącej rozmowę, kiedy przedstawiłem swoje (niezbyt wygórowane) oczekiwania płacowe, mówią więcej niż milion słów. Tak więc jeśli ktoś lubi być traktowany jak idiota, mieć mydlone oczy, pracować za najniższą krajową i do tego jego pasją są klocki to gorąco polecam tą firmę.
aa 2015-03-18 14:23:59
Też miałem okazje być rekrutowanym przez panią HR. Mogę poświadczyć brak jakichkolwiek kompetencji tej pani. Wymyśla klocki i inne pierdoły, zamiast skupić się na tym co ważne. Sprawia wrażenie, ze nie zna się na swojej pracy. Obiecują złote góry a rzeczywistość jest zupełnie inna. Jeśli rozmowa skłania się ku wynagrodzeniu kompletne chowanie głowy w piasek, uciekanie od tematu i propozycja pracy w niby cudownej firmie z ciągłą rotacją osób za minimalną pensje. Już chyba lepiej ulotki roznosić
ania 2015-04-06 21:11:23
na jakie stanowisko aplikowałeś? jaką kwotę netto podałeś, napisz chociaż przedział np 2 000 - 3 000.
ania 2015-04-06 21:16:08
jak wyżej, na jakie stanowisko aplikowałeś? zaproponowano ci najniższą krajową?
ex sum 2015-05-13 13:26:49
Jeśli ktoś chcę, aby nim pomiatali i traktowali najgorzej jak się da a przy rozwiązaniu umowy potraktowali jak najgorszą szmatę to gorąco polecam.
SLOWIK 2016-04-26 06:33:08
Byłem pracownikiem w tej firmie niestety dodam tylko tyle że sam szef w tamtym okresie sam był zielony i nie bardzo wiedział jak prowadzić firmę
Zostaw swoją opinię o SUM Poland Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUM Poland Sp. z o.o.