brak logo

mfind sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o mfind sp. z o.o.

Nie jest aż tak źle 2016-10-24 21:16
W mfind są naprawdę fajni ludzie, tworzący super zgrany team Sprzedawców. Oczywiście, jak wszędzie, znajdzie się i tu czarna owca, która nie wie w jakim celu przychodzi do pracy, psuje atmosfere i oczekuje prowadzenia za ręke.
Księgowa to osoba, która nigdy nie odeśle Cię z niczym - wyjaśni, pomoże, doradzi w kwestiach ksiegowych i HR, należy do tych kilku osób które mają wiedzę i chęci, wie po co przychodzi do pracy. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Niestety, sama cudu nie sprawi.
Same warunki pracy są dobre. Sprzedawcy mają jedną z najwyższych podstaw na rynku. Rzeczywiście socjal jest ubogi ale to młoda firma - wszystko przed nią.
9
laura 2016-12-06 10:22
a jak wyglada kwestia zarobkow?
Bartłomiej Roszkowski 2016-12-07 13:46
Jedne z najwyższych wynagrodzeń w branży. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Aktualne oferty pracy można znaleźć pod adresem https://www.mfind.pl/dolacz-do-nas/.
Szkoda 2017-02-11 02:11
kiepska lokalizacja, Bielany i z metra trzeba sie przesiadać do autobusu.
Zostaw swoją opinię o mfind sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mfind sp. z o.o.