Invest Decor Sp. z o.o.

Opinie o Invest Decor Sp. z o.o.

m-nka 2013-04-23 17:18:51
a cos wiecej o wlascicielu,atmosferze na codzien w pracy?
pań w biurze?
m-nka 2013-04-26 22:02:07
Dziękuję bardzo za odpowiedz,okazala sie przydatna,bo tylko upewnilam sie,ze wrazenie nie jest mylne..
no coz...takie teraz czasy ;/
pozdrawiam serdecznie
monika.krz 2013-05-13 17:20:26
A to w jakiej firmie z tej branży można się załapać na etat i żeby się nie czepiali o byle co ? Możesz jakąs polecić ? Żeby dało radę trochę posiedzieć na fejsie czy na sympatii w czasie pracy i nie robili z tego jakiejś afery od razu...
szczurek 2013-05-24 13:35:04
Wystarczy, że zachowywaliby się jak na pracodawcę przystało.
aga_radom 2013-05-27 20:27:25
Ja nie mogę narzekać, bo awansowałam w tej firmie. Świetni ludzie i pracodawca. Gorąco polecam!
greg24 2014-02-18 15:55:44
Właściciel bardzo ok, ale personel w dziale handlowym jak z PRL-u. Mam wrażenie, że są niereformowalni i blokują etaty dla nowych pracowników.
amfilada 2014-06-17 22:30:58
Polecam uważać, właściciel potrafi poza tym, że jest sympatyczny, potraktować również bardzo nieładnie.
krak 2014-07-29 10:11:30
co znaczy "potraktować bardzo nie ładnie"? Jakie proponują stanowiska i czy praca pozwala na życie osobiste?
amfilada 2015-01-28 18:26:26
To znaczy, że umówiłam się na konkretny dzień na telefon, żeby wskazał mi gdzie mam się stawić do pracy, ponieważ formalnie od samego szefa dostałam informację, że jestem do pracy przyjęta. Czekałam na telefon dwa dni, bo nie zadzwonił w dniu wcześniej uzgodnionym. Zadzwoniłam sama i usłyszałam, że teraz nie może rozmawiać bo prowadzi auto i że zadzwoni następnego dnia. Oczywiście nie zadzwonił, więc ja znów zadzwoniłam. Otrzymałam wiadomość, że zaszła pomyłka i jednak nie jestem zatrudniona (!?!) . Spytałam więc w czym rzecz, że najpierw otrzymuję informację o przyjęciu do pracy a kilka dni później , że jednak nie. Chciałam po prostu wiedzieć, czy wina leży we mnie czy w przyczynach ode mnie niezależnych, nic więcej. Usłyszałam, że teraz nie może rozmawiać i że oddzwoni. Nie oddzwonił. Tak się nie robi, jeśli nawet coś się zmieniło i nagle nie może/nie chce mnie zatrudnić, to należy zadzwonić i o tym poinformować, a nie udawać, że nie było tematu i liczyć, że może potencjalny pracownik nie zadzwoni.
re 2016-02-25 18:38:59
schlebiasz sobie zanadto Pani K ! A w trampkach i wymiętych gaciach nie idzie się na spotkanie z poważnymi klientami. Załoga
szymon 2016-03-24 09:01:57
miałem okazję być ostatnio klientem, asortyment duży, transakcja bezproblemowa, jedyny mankament to babcia żrąca za ladą wyraznie zdegustowana że śmiem jej przeszkadzać w konsumpcji i zapytać o cenę plytki
vika 2016-10-13 23:09:03
Dobre ceny i profesjonalna obsługa . Trochę długo czeka się jednak na podejście handlowca. W porównaniu z marketami
dużo ciekawsza oferta i dobry towar od ręki. .
Wiktoria, Zalesie.
MarS 2016-10-15 10:32:00
Tak, bezproblemowo
kary 2016-10-17 20:36:41
ja ogladalem katalog z ich akcesoriami do wyposazenia łazienek, wydaja sie bardzo dobre jakosciowo i sa wykonane z dobrj jakosci materialow, ktos zamawiał?
ReniP 2016-11-02 00:46:49
Zamawiałam sporo płytek włoskich , armatury niemieckiej i ceramiki z górnej półki cenowej. Wszystko przyszło w terminie !! ! W odróżnieniu od paru firm z Bartyckiej, gdzie zamawiałam wcześniej. Poza tym fachowa i naprawdę profesjonalna obsługa .
Renata Piotrowska
Zostaw swoją opinię o Invest Decor Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Decor Sp. z o.o.