Opinie o SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. w Katowice

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

A czy do Zespołu Kadr w Katowicach będzie w najbliższym czasie jakiś nabór specjalistów ds. HR? Jakie kwalifikacje są wymagane przez pracodawcę od kadrowca? W ogóle jak dotąd, to są tu jakieś grube nieporozumienia, dramaty opisywane, ale one chyba nie dotyczą tej firmy. To, że ma w nazwie UW nie oznacza, że prowadzi każde cuw w Polsce :D

kurczę, trochę się spóźniłem...w sierpniu szukali asystenta projektanta konstrukcji budowalnych i to dwa razy...z początkiem sierpnia i z końcem sierpnia..ktoś napisze mi dlaczego aż dwóch na to samo stanowisko, czy może tak ciężko utrzymać się u nich jako asystent i pod koniec sierpnia poszukiwali kogoś nowego? trochę się czaje na tę firmę, ale obawiam się tego czy za dużej rotacji nie ma, skoro w ciągu miesiąca dwa razy szukali asystenta, dajcie znaka jak wygląda u nich praca, czy jest spora presja i pracownicy nie wytrzymują, czy może firma tak mocno się rozwija?

Małgorzata Nowy wpis

Głównym przedmiotem działalności Naszej Firmy są usługi szkoleniowe, ale świadczymy też m.in. usługi rekrutacyjne - stąd oferta, o której Pan pisze, dotyczyła naboru dla jednego z naszych Klientów. Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z naszych usług.

Zuza

Ale dlaczego na wątku firmy w Katowicach padają pytania dotyczące Grudziądza?

pracownik Administracji
@Zuza

Pytam bo jesteśmy przed rewolucją a w innych miastach już CUWy zostały wprowadzone, więc zasięgam opinii ... czy to coś złego, że zadaję pytania a ktoś kto zechce odpowiedzieć odpisze? W czym problem?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Psycholog?
pracownik Adminstr.Grudziądz

Właśnie się dowiedzieliśmy, że w Grudziądzu od 1 lipca przykładem innych miast w Polsce w ramach oszczędności i w celu ZASTĘPOWALNOŚCI PRACOWNIKÓW wprowadzają nam CUW (na spotkaniu on-line usłyszeliśmy jak to jest och i ach u Was i w innych miastach). Początkowo plotki mówiły o tym, że tylko księgowe przechodzą i to nie wszystkie, część na emerytury, renty i część do zwolnienia. Teraz słyszymy, że i kadrowe mają tam przejść ale jeszcze mniejsza ilość tych pracowników, więc reszta do zwolnienia. W placówkach oświatowych pracują również sekretarki oprócz sekretarzy, referenci oraz kierownicy gospodarczy. Co z nimi? Jak u Was w placówkach to się odbywało? Szkoły zostaną bez Administracji? Powiedzcie co o tym sądzicie? Jak się "wygugluje" cuw Grudziądz to cisza! Wszyscy się martwią, dyrektorzy również sobie tego nie wyobrażają! Wg nas żadnych oszczędności nie będzie, przecież na nowo będą musieli przygotować jakiś budynek, zainwestować w sprzęty. A co z tymi gabinetami, które zostaną po nas? Sprzętem? Jaka tu oszczędność? Przecież to chore. Takie ala CUWY mieliśmy w Grudziądzu dwadzieścia pare lat temu - to była durnota - bieganie z księgami, fakturami, zeszytami do potwierdzenia itp Dyrektorzy wisieli ciągle na telefonach .... Czy o to znowu chodzi????

Tomasz

Może ktoś ma wiedzę o firmie, czy pracuje a może potrzebują nowych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.?

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Karolinki 1
    40-467 Katowice

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.