Opinie o Contact.pl w Rawa Mazowiecka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Contact.pl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Contact.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact.pl w Rawa Mazowiecka

Avenger Nowy wpis

Ta firma to jedna wielka porażka. Notoryczne oszukiwanie przy wypłatach, kadra kierownicza wyzywająca się na pracownikach, totalny (usunięte przez administratora) - wyzywanie pracowników z przekleństwami, non stop krzywe spojrzenia, poniżanie. Brak jakiegokolwiek docenienia sukcesów, a wręcz karanie za nadmierne sukcesy, bo przecież pracownik zarobi dodatkowe 5 zł na dzień to trzeba najlepiej przenieść go do innego działu żeby musiał od nowa się wdrażać pomimo odbytych „szkoleń” w innym dziale. No właśnie szkolenia - jedno albo dwudniowe przypatrywanie się jak pracują starsi pracownicy, rozdanie kartek z kwestiami do mówienia i nara. Nie polecam serdecznie tej firmy, bardzo żałuję że tam kiedyś trafiłem, na szczęście szybko oprzytomniałem i złożyłem wypowiedzenie zanim oni zdążyli złożyć mi gdy dowiedzieli się że coś mi nie pasuje i szukam nowego pracodawcy. TOTALNY JANUSZEX

Jakie są warunki zatrudnienia w Contact.pl?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Contact.pl?

De Best Nowy wpis

Tak odbywają się w firmie

Brzydula Nowy wpis

Tak

Mateusz

Hej, czy są jakieś premie dla pracowników ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Contact.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rawa Mazowiecka
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru Rawa Mazowiecka/mile widziani mężczyźni
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Bartek Bonk

Pracowałem ponad rok, świetna firma, świetni kierownicy śmiało mogę polecić każdemu.

JUDI

WSZYSTKO DONO SI KONFIDENTKA TRZEBA NA NIA UWAZAC A ODNOSNIE SPRZATANIA TO JEST WIELE DO ZYCZENIA TADZE CI DAJ SOBIE SPOKOJ Z TA FIRMA LUDZIE AMBITNI I Z POCZUCIEM GODNOSCI OSOBISTEJ JUZ TAM NIE PRACUJA SAMI SIE POZWALNIALI ZNALEZLI NOWE PRACE .

Justynka

Witam chciałam zasięgnąć opinii o liderce z Vienny Life czy jest w porządku i czy fajnie się z nią współpracuje i czy da się lubić,(usunięte przez administratora)

Justynka
@Justynka

Dziękuję za odpowiedź. (usunięte przez administratora)

Barnaba

Jaka jest wina firmy w tym, że pracownicy sami sobie robią piekiełko w pracy?

Kamil

Kto posiada aktualne informacje o sytuacji w tej firmie, czy potrzebują nowych pracowników? Rynek pracy nadal poszukuje wielu pracowników, ale jak donoszą media sytuacja wkrótce ma się zmienić. Czy ktoś z was zastanawia się nad powrotem do Contact.pl?

tamara
@Kamil

juz wole zamiatac ulice niz pracoawc u (usunięte przez administratora) ktorzynagminnie (usunięte przez administratora)ludzi na wyplatach firma (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu a jak ktos trafi na(usunięte przez administratora)to juz koniec same matrony o niczym nie maja pjecia tylko sie na ludziach wyrzywaja (usunięte przez administratora)ktorzy dorabiaja atrakcyjnego (usunięte przez administratora)....

Klientka

Witam, Ta firma to porażka , brak szacunku do drugiej osoby. To co się dzieje między pracownikami to wyścig szczurów. Jeżeli chodzi o zarząd to nie było problemu w stosunku co do mojej osoby Na ostatnim pietrze mieści się taki dział , że liderka jak schodzi na papieroska ze swoimi ulubienicami to nawet cześć nie odpowie , same paniusie i plociuchy , że jedna drugą utopiła by w kałuży , nie zdążysz ziewnąć a pani lider już twierdzi że się nudzisz i szuka pracy na siłę. A najgorsze w tym wszystkim jest to że pracujemy na innych kampaniach a wszystko wiemy co się dzieje u innych , bo tacy w tej firmie pracyją ludzie. Najlepiej się nie oddzywać bo dołożą , pokręcą i możesz już nie pracować

toja

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienic caly personel (usunięte przez administratora)

Kamil

Proszę Was o powrót do tematu, piszemy w tym wątku tylko i wyłączni opinie związane z pracą w firmie Contact.pl, proszę również innych o kulturę wypowiedzi, każdy wpis obraźliwy oraz wulgarny będzie usunięty przez administratora forum! @ramzes, a co możesz napisać o kwestii warunków pracy oraz benefitów? Pracownicy firmy Contact.pl mogą liczyć na prywatną opiekę zdrowotną? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi!

doradca

popieram na 100%

samba

Nie pisz głupot . Skoro tak jest tu źle to czemu tylu pracowników ciągle pracuje ? Poza tym odnośnie zmiany dnia wynagrodzenia każdy podpisywał oświadczenie. Ja tu pracuję ponad 2 lata i bardzo sobie chwalę

ponętny
@samba

to tyraj dalej i dawaj sie wykorzystywac i nie chwal tak slepo tej firmy bo kazdy kto pracował i pracuje to wie jak jest i po co te klamstwa narzekania na liderow na prezesa pytam sie po co sami sie oszukujecie a jak sie pojawi prawdziwy wpis to wtedy chalicie zenujace....

HAMER
@samba

JUZ TAK NIE CHWAL ŚPEPO TEJ FIRMY BO KAZDY WIE KTO PRACOWAŁ I PRACUJE JAK JEST NAPRAWDE NIE OŚMIESZAJ SIE CZŁOWIEKU............

ramzes

Swięta prawda pracowałem tam liderzy to porażka wyrzywaja sie na ludziach jak mogą bardzo zła atmosfera i nie wierzcie w ich obietnice odnośnie zarobków bo wiekszosc pracuje za najniższa krajowa a jak ktoś wyrobi premie to tak zrobią żeby ja zabrać nakłamią nacuduja zeby sie tylko nachłapać porozmawiajcie z ludzmi którzy tam pracowali bedziecie na bierzaco a wiekszość wpisów jest prawdziwa od ludzi krórzy tam pracowali nie jest dobrze i tyle firma nie ma najlepezej opinii(usunięte przez administratora) nie polecę tej firmy nadmieniam ze sam sie zwolniłem bo znalazłem lepszą prace.....

toja

witam moja opinia to firma jest do zamkniecia personel wykorzystuje pracownikow jak tylko moze zmienia termin platnosci poborow bez informowania pracownikow

obi
@toja

święta prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Contact.pl - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Contact.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Contact.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Contact.pl