Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT

Zleceniodawca 2015-01-13 09:52
Od lat współpracujemy z Firmą Barwit. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z czystym sumieniem możemy ją polecić.
Anna Sobieska 2015-01-14 23:37
Od 2 lat Firma Barwit sprząta u nas w UM i powiem szczerze że pierwszy raz jest tak jak być powinno. Pełen profesjonalizm. Polecam i życze dalszej współpracy.
Administrator CMR 2015-01-20 09:55
Polecam Firmę Barwit. Współpraca przez rok układała nam się bardzo dobrze. Mieliśmy dobry kontakt z kierownikiem opiekującym się naszymi obiektami. Niestety firma Barwit nie wygrala kolejnego przetargu. Mam nadzieję że zobaczymy się w przyszlym roku
a-nova 2015-01-29 18:09
Pracowałam w Barwicie 2.5roku, ale zaszłam w ciąże i musiałam przerwać prace. Ja byłam bardzo zadowolona, wypłaty 10 każdego miesiąca, kierowniczka spoko, można było sie dogadać w każdej sprawie. (usunięte przez administratora) . Chemia mogłaby być troche lepsza. Chętnie bym do nich wróciła.
Michał 2015-03-03 07:25
Pracuje w Barwicie od ponad 2 lat i nigdy nie było problemów z wypłatą czy załatwieniem potrzebnej sprawy. Pracowałem w kilku firmach sprzątajączych i jak narazie to jedyna firma którą mogę polecić
słaba 2015-05-26 13:05
słaba firma moim zdaniem
męczą 2015-09-19 16:05
nie polecam tam pracować, męczą i stresują ludzi
Obiektywna 2015-12-11 19:39
W przypadku braku zalet dobre i to:)
Pracownik 2016-04-05 21:20
Ja tam pracuje bardzo długo i jest ok. Dostaje pieniądze na czas. Zawsze można dogadać zastępstwo jak potrzebuje wolny dzień. Osobom którym nie chce się pracować piszą właśnie takie posty jak wyżej.
Zaciekawiony 2016-05-19 12:38
A tak z ciekawości: jest coś dobrego w Barwicie? Jakieś ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny, ekwiwalent za pranie odzieży cos?
Pracownik 2016-07-07 18:32
Jeśli szukasz pracy to bardzo polecam Barwit pod każdym względem. Były pracownik.
GOSIA 2016-07-08 10:21
POLECAM !! BARDZO DOBRY PRACODAWCA.
one look 2016-10-13 23:07
W końcu najwazniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera każdemu odpowiadała, wiecie czy jest teraz tak? Zadowolenie pracowników przyczynia się do sukcesu firmy.
golum 2017-02-02 16:57
szkoda że nikt nie pisze o koordynatorkach jest jedna taka która za to ze osoba jest chora to zwalnia od ręki a jeżeli osoba pije non stop i przychodzi do pracy na kacu po 10 dniach i ani me ani be o usprawiedliwieniu swojej nieobecności to puszcza to płazem BRAWO.
PEPE 2017-02-20 14:54
Witam. Byłem pracownikiem firmy S. O. S BARWIT. W tej firmie jak pracownik pójdzie na zwolnienie lekarskie to po powrocie do pracy otrzyma wypowiedzenie umowy o pracę, bo firma takich ludzi nie chce. A jak chciałem dzień wolny żeby pójść do lekarza i zrobić sobie wszystkie badania to w odpowiedzi koordynatorki usłyszałem że jak znajdę sobie zastępstwo na ten dzień za siebie to proszę bardzo ale nie może to być żaden pracownik. I co wy na to że tak się dzieje w tej firmie.
Marcin 2017-02-21 00:41
W pełni się zgadzam. U mnie na obiekcie na którym pracuje a jest to budynek S O dla Warszawy Pragi był taki pracownik. jak poszedł na zwolnienie to firma wypowiedziała mu umowę .
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT