Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT

Zleceniodawca 2015-01-13 09:52:48
Od lat współpracujemy z Firmą Barwit. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z czystym sumieniem możemy ją polecić.
Anna Sobieska 2015-01-14 23:37:05
Od 2 lat Firma Barwit sprząta u nas w UM i powiem szczerze że pierwszy raz jest tak jak być powinno. Pełen profesjonalizm. Polecam i życze dalszej współpracy.
Administrator CMR 2015-01-20 09:55:22
Polecam Firmę Barwit. Współpraca przez rok układała nam się bardzo dobrze. Mieliśmy dobry kontakt z kierownikiem opiekującym się naszymi obiektami. Niestety firma Barwit nie wygrala kolejnego przetargu. Mam nadzieję że zobaczymy się w przyszlym roku
a-nova 2015-01-29 18:09:55
Pracowałam w Barwicie 2.5roku, ale zaszłam w ciąże i musiałam przerwać prace. Ja byłam bardzo zadowolona, wypłaty 10 każdego miesiąca, kierowniczka spoko, można było sie dogadać w każdej sprawie. (usunięte przez administratora) . Chemia mogłaby być troche lepsza. Chętnie bym do nich wróciła.
Michał 2015-03-03 07:25:19
Pracuje w Barwicie od ponad 2 lat i nigdy nie było problemów z wypłatą czy załatwieniem potrzebnej sprawy. Pracowałem w kilku firmach sprzątajączych i jak narazie to jedyna firma którą mogę polecić
Pracownik 2016-04-05 21:20:37
Ja tam pracuje bardzo długo i jest ok. Dostaje pieniądze na czas. Zawsze można dogadać zastępstwo jak potrzebuje wolny dzień. Osobom którym nie chce się pracować piszą właśnie takie posty jak wyżej.
Zaciekawiony 2016-05-19 12:38:19
A tak z ciekawości: jest coś dobrego w Barwicie? Jakieś ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny, ekwiwalent za pranie odzieży cos?
Pracownik 2016-07-07 18:32:45
Jeśli szukasz pracy to bardzo polecam Barwit pod każdym względem. Były pracownik.
GOSIA 2016-07-08 10:21:56
POLECAM !! BARDZO DOBRY PRACODAWCA.
one look 2016-10-13 23:07:01
W końcu najwazniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera każdemu odpowiadała, wiecie czy jest teraz tak? Zadowolenie pracowników przyczynia się do sukcesu firmy.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe SOS BARWIT