Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Filip

Jako były pracownik tej firmy, mogę ją z czystym sercem polecić każdemu kto szuka pracy w przyjaznych dla pracownika warunkach, bez presji z "góry" i nie realnych terminów. Współpracowałem z bardzo zorganizowanymi osobami i to sobie cenię. W firmie każdy pracownik otrzymuje możliwość wyboru pakietu (dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne lub karta Multisport). Od niedawna szef dofinansowuje obiady pracownicze i wiele osób z tej możliwości korzysta. Odszedłem że względów prywatnych a nie służbowych, czy też złej atmosfery.

@Filip

Dziękujemy za opinię i życzymy samych sukcesów w dalszej ścieżce zawodowej :-)

Wojtek

Fajna Polska firma z dużym potencjałem. Pracowałem tam 3 lata i współprace oceniam bardzo dobrze. Jest to firma, która inwestuje w pracownika i go szkoli. Każdy przedstawiciel ma odrębne plany sprzedaży dostosowane do wielkości regionu. Każdy przedstawiciel ma swojego CSa i z nim współpracuje w teamie. Zasady premiowania ustalane są na początku roku i się nie zmieniają. Wypłata zawsze na czas bez problemów. Oczywiście są pakiety socjalne dla pracowników oraz nowe samochody flotowe. W firmie dużo młodych ludzi i panuje miła atmosfera. W obecnym czasie covid-19, firma dba o pracowników zapewniając pełną ochronę. Bardzo dużo się nauczyłem, pracując w firmie Adegis i miło będę ten czas wspominać. pozdrawiam

re
@Nino

Szanuje za informacje jest bardzo Pomocna inaczej spojrzę na te firmę

Firma Adegis jest rzetelnym i uczciwym pracodawcą, co jest bardzo rzadkie na dzisiejszym rynku pracy. Pracuje w firmie już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Pracodawca dba o satysfakcje oraz zadowolenie swoich pracowników. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności i rośnie wraz z zdobywanym doświadczeniem . Mamy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz pracy na sprzęcie najwyżej jakości. Kierownictwo dba o to aby atmosfera w zespole była przyjazna a praca przebiegała bez zakłóceń. Zostajemy doceniani za wdrażanie nowych pomysłów oraz usprawnianie warunków pracy serwisu . Pracodawca zawsze bierze pod uwagę zastrzeżenia pracowników i stara się znaleźć rozwiązanie które zadowoliło by obydwie strony. Serdecznie polecam to miejsce.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy firma Adegis Sp. z o.o. Sp. k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ola Nowy wpis

Czy nadal jest prowadzona rekrutacja na stanowisko pracownik do działu zakupów ?

Nowy wpis

@Ola

Dzień dobry, informujemy, że ta rekrutacja jest już zamknięta.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko elektronik w Adegis Sp. z o.o. Sp. k. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Ciekawy

Czy nadal jest prowadzona rekrutacja na stanowiska magazynowe czy już macie komplet ?

@Ciekawy

Dzień dobry! Rekrutacja nadal trwa. Aplikacje można przesyłać przez GoWork lub bezpośrednio na adres praca@adegis.com

Aktualność
Budowa nowej siedziby naszej firmy jest już na ukończeniu i niedługo czeka nas przeprowadzka. W związku z tym cały czas prowadzimy rekrutację na stanowiska techniczne! Poszukujemy m.in. elektroników i elektromechaników, którzy powiększą nasz zespół znakomitych fachowców.

Naszym Pracownikom gwarantujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;

• benefity: dofinansowanie do posiłków, pakiet sportowy lub medyczny;

• udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Aktualne oferty pracy możecie śledzić w serwisie GoWork oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.
Filip

@Filip

Dziękujemy za opinię i życzymy samych sukcesów w dalszej ścieżce zawodowej :-)

Dobre warunki zarówno jeśli chodzi o płace, ale też dodatkowe dopłaty do obiadów i pakiet medyczny. Plus, że praca jest w stałych godzinach z wolnymi weekendami bo na tym mi zalezalo.

Grzesiek

Praca na warsztacie w godnych warunkach, niczego nie brakuje. Mozna w spokoju robić swoje bez nadmiernego stresu ze strony kierownictwa.

Karol

Jak ktoś szuka firmy gdzie będzie mógł się rozwijać i zostać na dłużej to Adegis to dobre miejsce. Pracuje jako handlowiec, jak ktoś się stara i zyska dobre konatkty można jeszcze sporo więcej zarobić

Mariusz

Dają szanse na rozwój przez szkolenia, lepsza praca jest wynagradzana premiami. Ogólna atmosfera pozytywna, na pewno nie przychodzę do pracy z przymusem

Czarek

Zdecydowałem się na rozpoczęcie pracy jako przedstawiciel handlowy w w adegis ponad rok temu. Z perspektywy czasu mogę zdecydowanie powiedzieć, że było warto. Zatrudniają na dobrych warunkach dając umowę o pracę na pełny etat. Oczywiście to ile się ostatecznie zarabia zależy od wrobienia planów wtedy też rośnie premia. Atmosfera przyjazna i co najważniejsze podchodzą z uczciwością do pracownika

Morek

Zgrany zespół, szefostwo wymagające ale jednocześnie dobrze traktujące pracownika. Dzięki temu że wynagradza się dobrą pracę lepszą wypłatą i premiami to chce się działać. Dobre godziny pracy, a weekendy na odpoczynek

Joanna

Jestem zadowolona, że tu trafiłam, duże zaangażowanie jest wynagaradzane. Praca w naprawdę dobrych warunkac

EmilO

Pracuję w dziale handlowym jako przedstawiciel od przeszło roku. Jest duża samodzielność w działaniu na czym mi zależało i jak tu ktoś już wczesniej pisał-szef nie dzwoni codziennie z pytaniem o wykonanie planu jak miałem w poprzednim miejscu, co jest bardzo wkurzające i moim zdaniem niepotrzebne kompletnie przysparzanie stresu.

Szymon

W porządku, jestem po szkoleniach i wdrażam się w struktury. Na razie wygląa to dobrze.

Kuba

Zarobki okey, dodatki do obiadów, stałę godziny pracy i dają też pakiet medyczny

gal
@Kuba

zgadza się. Godz. 15 jest święta w firmie.

Paweł Kowalski

Ekipa zgrana, nie ma dużych zgrzytów. Kierownictwo podchodzi racjonalnie i na partnerskich warunkach do pracowników

Jurek Mil.

pracuję tu od 3 miesiecy i się wdrażam ale jak na razie jestem bardzo zadowolony jak się traktuje pracownika i jak mam jakieś pytania czy coś nie do końca mi wychodzi to mi wyjaśniają, powoli wdrażają we wszystko, bez ciśnienia i stresu

Patryk

Pracowałem tutaj 2 lata, zrezygnowałem tylko ze względu na konieczność przeprowadzki do innego miasta. Jedna z nielicznych firm gdzie miałem okazję pracować, gdzie pracownika traktują po partnersku

Dobre szefostwo które nie traktuje pracownika z góry. Zawsze można się dogadać i jak jest potrzeba wcześniejszego wyjścia po dziecko to nie robią problemów. Wynagordzenie zawsze na czas, do tego premie jak się skutecznie pracuje. No i praca od poniedziałku do piątku więc weekendy zawsze dla rodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Adegis Sp. z o.o. Sp. k. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Adegis Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Adegis Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adegis Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adegis Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Adegis Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adegis Sp. z o.o. Sp. k.