Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Filip

Jako były pracownik tej firmy, mogę ją z czystym sercem polecić każdemu kto szuka pracy w przyjaznych dla pracownika warunkach, bez presji z "góry" i nie realnych terminów. Współpracowałem z bardzo zorganizowanymi osobami i to sobie cenię. W firmie każdy pracownik otrzymuje możliwość wyboru pakietu (dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne lub karta Multisport). Od niedawna szef dofinansowuje obiady pracownicze i wiele osób z tej możliwości korzysta. Odszedłem że względów prywatnych a nie służbowych, czy też złej atmosfery.

@Filip

Dziękujemy za opinię i życzymy samych sukcesów w dalszej ścieżce zawodowej :-)

Wojtek

Fajna Polska firma z dużym potencjałem. Pracowałem tam 3 lata i współprace oceniam bardzo dobrze. Jest to firma, która inwestuje w pracownika i go szkoli. Każdy przedstawiciel ma odrębne plany sprzedaży dostosowane do wielkości regionu. Każdy przedstawiciel ma swojego CSa i z nim współpracuje w teamie. Zasady premiowania ustalane są na początku roku i się nie zmieniają. Wypłata zawsze na czas bez problemów. Oczywiście są pakiety socjalne dla pracowników oraz nowe samochody flotowe. W firmie dużo młodych ludzi i panuje miła atmosfera. W obecnym czasie covid-19, firma dba o pracowników zapewniając pełną ochronę. Bardzo dużo się nauczyłem, pracując w firmie Adegis i miło będę ten czas wspominać. pozdrawiam

re
@Nino

Szanuje za informacje jest bardzo Pomocna inaczej spojrzę na te firmę

Firma Adegis jest rzetelnym i uczciwym pracodawcą, co jest bardzo rzadkie na dzisiejszym rynku pracy. Pracuje w firmie już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Pracodawca dba o satysfakcje oraz zadowolenie swoich pracowników. Wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności i rośnie wraz z zdobywanym doświadczeniem . Mamy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz pracy na sprzęcie najwyżej jakości. Kierownictwo dba o to aby atmosfera w zespole była przyjazna a praca przebiegała bez zakłóceń. Zostajemy doceniani za wdrażanie nowych pomysłów oraz usprawnianie warunków pracy serwisu . Pracodawca zawsze bierze pod uwagę zastrzeżenia pracowników i stara się znaleźć rozwiązanie które zadowoliło by obydwie strony. Serdecznie polecam to miejsce.

Radek

@Pracodawca Czy zakończyła się już rekrutacja na stanowisko Administratora ERP?

Nowy wpis

@Radek

Dzień dobry, rekrutacja wciąż trwa.

Radek Nowy wpis
@Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

@Pracodawca dzięki za informację. A wiadomo kiedy będą pierwsze rozmowy?

Nowy wpis

@Radek

Na ten moment nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które spełniają wymagania podane w ofercie.

@Adegis Sp. z o.o. Sp. k.

Widzę ze oferta dla Administratora została dodana ze dwa dni temu na taki portal. ma datę ważności „miesiąc”, faktycznie tyle trzeba czekać? jeśli zbliża się kwiecień to kiedy mniej więcej praca ma się zacząć? Trzeba wiedzieć kiedy złożyć ewentualne wypowiedzenie we wcześniejszym zakładzie

Czy firma Adegis Sp. z o.o. Sp. k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ola

Czy nadal jest prowadzona rekrutacja na stanowisko pracownik do działu zakupów ?

@Ola

Dzień dobry, informujemy, że ta rekrutacja jest już zamknięta.

Aplikowaliście na stanowisko elektronik w Adegis Sp. z o.o. Sp. k. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Ciekawy

Czy nadal jest prowadzona rekrutacja na stanowiska magazynowe czy już macie komplet ?

@Ciekawy

Dzień dobry! Rekrutacja nadal trwa. Aplikacje można przesyłać przez GoWork lub bezpośrednio na adres praca@adegis.com

Aktualność
Budowa nowej siedziby naszej firmy jest już na ukończeniu i niedługo czeka nas przeprowadzka. W związku z tym cały czas prowadzimy rekrutację na stanowiska techniczne! Poszukujemy m.in. elektroników i elektromechaników, którzy powiększą nasz zespół znakomitych fachowców.

Naszym Pracownikom gwarantujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;

• benefity: dofinansowanie do posiłków, pakiet sportowy lub medyczny;

• udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Aktualne oferty pracy możecie śledzić w serwisie GoWork oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.
Filip

@Filip

Dziękujemy za opinię i życzymy samych sukcesów w dalszej ścieżce zawodowej :-)

Dobre warunki zarówno jeśli chodzi o płace, ale też dodatkowe dopłaty do obiadów i pakiet medyczny. Plus, że praca jest w stałych godzinach z wolnymi weekendami bo na tym mi zalezalo.

Grzesiek

Praca na warsztacie w godnych warunkach, niczego nie brakuje. Mozna w spokoju robić swoje bez nadmiernego stresu ze strony kierownictwa.

Karol

Jak ktoś szuka firmy gdzie będzie mógł się rozwijać i zostać na dłużej to Adegis to dobre miejsce. Pracuje jako handlowiec, jak ktoś się stara i zyska dobre konatkty można jeszcze sporo więcej zarobić

Mariusz

Dają szanse na rozwój przez szkolenia, lepsza praca jest wynagradzana premiami. Ogólna atmosfera pozytywna, na pewno nie przychodzę do pracy z przymusem

Czarek

Zdecydowałem się na rozpoczęcie pracy jako przedstawiciel handlowy w w adegis ponad rok temu. Z perspektywy czasu mogę zdecydowanie powiedzieć, że było warto. Zatrudniają na dobrych warunkach dając umowę o pracę na pełny etat. Oczywiście to ile się ostatecznie zarabia zależy od wrobienia planów wtedy też rośnie premia. Atmosfera przyjazna i co najważniejsze podchodzą z uczciwością do pracownika

Morek

Zgrany zespół, szefostwo wymagające ale jednocześnie dobrze traktujące pracownika. Dzięki temu że wynagradza się dobrą pracę lepszą wypłatą i premiami to chce się działać. Dobre godziny pracy, a weekendy na odpoczynek

Joanna

Jestem zadowolona, że tu trafiłam, duże zaangażowanie jest wynagaradzane. Praca w naprawdę dobrych warunkac

EmilO

Pracuję w dziale handlowym jako przedstawiciel od przeszło roku. Jest duża samodzielność w działaniu na czym mi zależało i jak tu ktoś już wczesniej pisał-szef nie dzwoni codziennie z pytaniem o wykonanie planu jak miałem w poprzednim miejscu, co jest bardzo wkurzające i moim zdaniem niepotrzebne kompletnie przysparzanie stresu.

Szymon

W porządku, jestem po szkoleniach i wdrażam się w struktury. Na razie wygląa to dobrze.

Kuba

Zarobki okey, dodatki do obiadów, stałę godziny pracy i dają też pakiet medyczny

gal
@Kuba

zgadza się. Godz. 15 jest święta w firmie.

Paweł Kowalski

Ekipa zgrana, nie ma dużych zgrzytów. Kierownictwo podchodzi racjonalnie i na partnerskich warunkach do pracowników

Jurek Mil.

pracuję tu od 3 miesiecy i się wdrażam ale jak na razie jestem bardzo zadowolony jak się traktuje pracownika i jak mam jakieś pytania czy coś nie do końca mi wychodzi to mi wyjaśniają, powoli wdrażają we wszystko, bez ciśnienia i stresu

Patryk

Pracowałem tutaj 2 lata, zrezygnowałem tylko ze względu na konieczność przeprowadzki do innego miasta. Jedna z nielicznych firm gdzie miałem okazję pracować, gdzie pracownika traktują po partnersku

Zostaw merytoryczną opinię o Adegis Sp. z o.o. Sp. k. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Adegis Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Adegis Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adegis Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adegis Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Adegis Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adegis Sp. z o.o. Sp. k.