Opinie o Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawa

Za jakie grzechy zapłaciłam wczoraj 170zł

@Pracodawca Leszek
@Kasia

Niestety podzielam opinię o słabym poziomie artystycznym. Rozumiem warunki w jakich występują artyści ale poziom poniżej oczekiwań jak na Rewię przystało. Pan Iwo powinien dać sobie spokój że śpiewaniem bo zwyczajnie robić tego nie umie. Balet także powinien popracować nad synchronem. Niedopracowane układy jakby na pretce sklejone. Co do "Gwiazd" to śpiewające Panie ok. Natomiast panowie powinni mocno popracować nad doborem repertuaru!!! Ogólnie słaby spektakl, muzyka z pendrive, scenografia statyczna, brak dobrego scenariusza. Same pióropusze nie wystarczą!!

Basia

Podziwiam panią Małgosię ,bo sama walczę o przetrwanie w krakowskim Cabarecie już 8 lat. Oczywiście żeby tworzyć spektakle trzeba mieć pieniądza ,ale jak się ich nie ma to nie wolno przestać tworzyć.Teatry tego typu zawsze miały problemy finansowe, bo koszty które ponoszą są bardzo duże.Stroje ,buty,pióra itd.To nie są rzeczy które można kupić za grosze !Inne dotowane teatry dostają pieniądze z budżetu i na jeden spektakl jest ich tyle, że można pokryć wszystkie pensje.Niestety z prywatnymi teatrami jest inaczej.Zapłacić wszystkie rachunki ,czynsze,podatki ect,kupić stroje ,zatrudnić obsługę,zrobić reklamę itd,to nie taka prosta rzecz.Takie filmy jak,,Halo Szpicbródka",,Burlesque'' ,,Lata 20 lata 30" pokazują jak wygląda to w praktyce.To nie je bajka! a za bilecik ciężko każdemu zapłacić.Policzcie sobie na oko, ile kosztuje to co widzicie na scenie i poza nią ,a zobaczycie że czasami rachunek jest ujemny.Tworzyć spektakle i jeszcze myśleć o rachunkach ,personelu .....to praca 24 godz na dobę .Ktoś kto tego nigdy w życiu nie robił i pisze o niekompetencji pani Małgosi ,jest śmieszny.Ja takich ,,mądrych" zapraszam do siebie.Możecie się sprawdzić w zarządzaniu teatrem :) To że obsługa jest fatalna nie jest dzisiaj winą pracodawcy ,bo brak jest pracowników wykwalifikowanych i bierze się to co jest. Artyści oczywiście chcą żyć tylko z tego, ale czasy są takie że sztukę ciężko sprzedać. Kiedyś przedsiębiorstwa kupowały co miesiąc pulę biletów dla pracowników do teatrów,kabaretów itd.dziś graja w kręgle ,albo organizuje się wyjazd integracyjny na którym sztuka nie ma swojego miejsca. Pani Małgosia całe swoje życie tak jak ja włożyła w to miejsce i walczy na wszystkich frontach o przetrwanie TEATRU.to nie jest biznes tylko pasja i coś co po nas zostanie dla waszych dzieci i wnuków. Jak zniknie sztuka ,to już będzie bardzo żle!To są ostatnie przyczółki teatru rewiowego.Jak my nie przetrwamy to tylko na starych filmach je zobaczycie.Zachęcam firmy czy prywatnych sponsorów do pomagania takim miejscom,bo naprawdę warto.Pozdrawiam serdecznie Panią Małgosię i całą ekipę Teatru Sabat.To nie jest zwykła knajpa tylko miejsce sztuki ,więc starajcie się nie zawieść i pomagać jej w utrzymaniu poziomu ,żeby nikt nie pisał takich jadowitych komentarzy.

Małgorzata Potocka
@Basia

P MAŁGORZATO WIELKI SZACUNEK DLA PANI I CALEGO ZESPOLU TEATRU ,TRZEBA BYC WIELKIM POLAKIEM ZEBY PROPAGOWAC TAK PIEKNA ZECZ IPOLSKOSC W DZISIEJSZYCH CZASACH .BYLAM KIEDYS PANI PRACOWNIKIEM NA KUCHNI I WIEM ILE TRUDU TRZEBA POSWIENCIC I KOSZTOW DO OTRZYMANIA GASTRONOMI W TAK PIEKNEJ OPRAWIE,SZKODA ZE W KIELCACH NIE GRACI SPEKTAKLI ,BO TO JEST PIEKNE I DLA MLODYCH ,POZDRAWIAM GRAZYNA KWASNIEWSKA

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej?

Hania
@bolo

To czekaj o jakich stanowiskach teraz jest mowa względem tego braku umowy? Artyści mówisz ze o dzieło, nie wiem tylko co konkretnie oznacza to śmieszne wynagrodzenie. Da rade sumarycznie je opisać? co w zasadzie na nie wpływa?

Hela Nowy wpis

Dzień dobry. :) widziałam jedna z dawniejszych ofert dla tancerki. Było w niej napisane, że wzrost musi wynieść powyżej 168 cm, na co niestety już się nie łapię. Czy możliwe, że do dziś obniżono ten próg?

Za jakie grzechy zapłaciłam wczoraj 170zł

Ilona Nowy wpis
@Kasia

Kupujemy bilet bo spektakle tak jak i inna rozrywka jest płatna. Artyści z tego żyją i dzięki nim mamy rewię.

@Pracodawca Leszek Nowy wpis
@Kasia

Ciekawe co było nie tak z tym ostatnim posiłkiem, że ktoś udzielił takiej opinii odnośnie przebiegu spektaklu? Swoją drogą nie wiecie przypadkiem gdzie są wystawiane oferty właśnie na kuchnie? Kiedyś ktoś wspomniał, że pracował tu w gastronomii ale jak patrzyłam po ofertach to wyskoczyła mi jedynie dla tancerki. Ja jedyne co to może w kuchni zatańczę o ile warto

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej?

xxx

To jest tam jakaś umowa ? Zabawne

Marzena
@xxx

Czemu ma jej nie być? na jakiej innej w takim razie zasadzie może odbywać się zatrudnienie? Jak ogólnie zarabia się w teatrze? Nie zauważyłam aktualnych opinii a jestem ciekawa

bolo

żaden tylko na czarno poza artystami ci maja jakies dzieło czy zlecenie ze smiesznym wynagrodzeniem na papierze i deko wiecej do łapy dostają

Hania
@bolo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Czy można liczyć w Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej na prywatną opiekę medyczną?

Basia

Małgorzata Potocka
@Basia

Gosia

Napiszę więcej. 18 osób kupiło bilety w promocyjnej cenie 170zł. ???? Stoliki złączono w węża i ustawiono stoików....6...!!!!!! 12 osób- a jakże, jednak nas było 18! Młodzi ludzie powiedzieli " kazano nam dopychać- przepraszamy. Nasz stolik na 6 osób miał 60cm....brrrrrrrrrrrrrrrrr,,,,,,,,,,,,,,,,,, Chcecie wielkiej kasy i ty /duże T nie wchodzi w klawiaturę/ masz się za????? Małgorzato i Iwo /strasznie słabo.../, czuję obrzydzenie....po raz pierwszy od 57 lat:(((((

YULIIA

Hello! I would like to be a part of team. I am dancer. Please contact me by email yuliiashvets94@gmail.com Or please help me to contact with Head manager Best regards Yuliia

Nie rekrutują może do Teatru?

Anita

Podpowie mi ktoś czy są w ogóle szanse na pracę w firmie? Czy rekrutuje teatr czasami?

Aleksandra
@Anita

Niestety nie odnalazłam żadnej informacji, czy poszerzają oni swój personel. Anita zdecydowałaś się aplikowanie? Jeśli tak to daj koniecznie znać, czego się dowiedziałaś o pracy w Teatrze Sabat!

gość

teatr niepoważnie traktuje klientów, sprzedaje bilety, po czym odwołuje udział w przedstawieniu, bo nagle jakieś biuro sobie wykupuje udział, żenada, kilka razy tak się zdarzyło, na pewno już tu nie zagościmy

Aleksandra
@gość

Rozumiem, że jesteś z tego powodu rozżalony. Jednak takie sytuacje zdarzają się dosyć często, nie tylko w teatrach. To miała być Wasza pierwsza wizyta w Teatrze Sabat?

Aktualność
Kochani, od teraz będzie łatwiej do nas trafić dzięki tablicom informacyjnym przy ul. Nowy Świat i  Foksal.
Jak już wiecie, mamy teraz wakacyjną przerwę od spektakli, co nie znaczy, że nie pracujemy.
Kasa teatru jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16. Bilety na nowy sezon oczywiście można kupić też on-line na naszej stronie http://www.teatr-sabat.pl
Nowy sezon rozpoczniemy w piątek, 30 sierpnia. Do zobaczenia

Aktualność
Uwaga Kochani - wielkimi krokami zbliżamy się do końca tego sezonu teatralnego!

Już w ten weekend - w piątek, 12 lipca gramy "Przeboje Świata" a w sobotę, 13 lipca, finał sezonu 2018/2019, czyli "Rewia Filmowa"

Ostatnie bilety dostępne na http://www.teatr-sabat.pl oraz w kasie teatru przy ul. Foksal 16.

Zapraszamy!

Aktualność
Kochani, zapraszamy na ostatnie spektakle w tym sezonie teatralnym! Są jeszcze bilety na 5, 12 i 13 lipca! Nowy sezon rozpoczniemy w piątek 30 sierpnia.

Bilety dostępne na http://www.teatr-sabat.pl  oraz w kasie teatru.

Zapraszamy serdecznie.

Zdjęcia wykonali na spektaklu "Rewia filmowa" Przyjaciele teatru Sabat - Woszczyna&Wiesnowski. Dziękujemy.

Gość Teatru

Witam Po przeczytaniu wraz z żoną wpisu z dnia 2 stycznia kogoś kto podpisał sie ,,PRACOWNIK' postanowiliśmy zareagować. Do Teatru Sabat chodzimy z żoną od lat można by rzec że jesteśmy stałymi bywalcami. Kochamy to miejsce i zabieramy też tam swoich Przyjaciół. Jesteśmy oburzeni tym co PRACOWNIK napisał. Nigdy niczego podobnego w Teatrze nie widzieliśmy. Ludzie tam pracujący to bardzo kulturalni i mili ludzie. Kelnerzy i Kelnerki zawsze eleganccy i życzliwi. Może nie jesteśmy z żoną już bardzo młodzi ale nie ślepi zatem gdyby ktoś był pijany lub zachowywał się dziwnie zapewne byśmy to zauważyli . Tylko raz mieliśmy to prawda pana Kelnera który nas obsługiwał i nie był zbyt elegancki ani w mowie ani w wyglądzie ( nie estetyczne dłonie, brzuchem przy obsłudze ocierający się o nas ), nadto od razu nam zaznaczył że płatność gotówką . Na szczęście tylko raz mieliśmy tę wątpliwą przyjemność obsługi. Dlatego stanowczo protestujemy przeciwko tego typu wpisom, trzeba tam byc zobaczyć , poczuć ten klimat wspaniałego miejsca a nie z zazdrości pisać obrzydliwe posty. VIVAT TEATR SABAT . dziękujemy że jest takie miejsce na mapie Warszawy.

ciągle pracujęcy

Pracowniku a to ciekawe co piszesz zatem ciekawi mnie na jakim stanowisku tam pracowałeś artysta czy kelner/barman a morze kucharz, sprzątacz, dozorca ??? bo z twojej wypowiedzi nic nie wiadomo poruszasz wszystkich i obrażasz zarówno personel szczebla gastronomii jak i artystów . Ja pracuje tu od lat i wiem jedno tak teatr jest okradany czasem przez mało uczciwych ale też wiem że jesli ktos zostaje przyłapany na nieuczciwości wylatuje z teatru z wilczym biletem - czyżbyś był w tej grupie ? zrobiłes wałek i wyleciałes więc nie wprowadzaj w błąd innych i nie obrażaj uczciwych i pracowitych ludzi którzy w Teatrze pracują

DOMINIK
@ciągle pracujęcy

Wylatuje z teatru z Wilczym biletem...aha...tzn że co że już nikt nigdzie Cię nie zatrudni tak??..(w danej branży)...Uczciwy pracownik szczebla gasronomii..dwie osoby są uczciwe (gastronomia) jedna kelnerka która już nie pracuje bo ,,dostawala najlepsze rewiry,, i ciągle pracujący (usunięte przez administratora) kelner..i to są dwie uczciwe osoby podkreślam to są uczciwi kelnerzy...(usunięte przez administratora)Dla was w pełni zasłużony szacunek

Cezary

Smutne jest to co piszecie, taki magiel robicie na forum. Ludzie szukają pracy i opinii merytorycznych!

ciekawa

a można wiedzieć o kogo chodzi ?

@ciekawa

Można, oczywiście. Pan (usunięte przez administratora), który nie jest ze stolicy :p

Patrycja

@anonymous czyli jeżeli dobrze rozumiem, to aktualnie kelnerzy pracujący w Teatrze Sabat nie otrzymują regularnie wynagrodzenia? Od jak dawna ma to miejsce i jakiego rzędu obsuwy czasowe się w takim razie zdarzają? Terminowość wypłat jest ważna, jednak nie jest w oczach wielu osób wystarczającym powodem do okradania klientów. Jesteś więc pewien, że takie rzeczy mają tu miejsce?

clara
@Patrycja

a skąd te wieści? akurat dobrze się orientuje i KELNERZY w teatrze SABAT otrzymują gotówkę co tydzień.

Wojtek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej - Warszawa

• Jak się pracuje w Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej?

Zobacz opinie na temat firmy Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej?

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej