Opinie o Brella Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Brella Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Brella Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brella Sp. z o.o. w Poznań

AB

Niestety ale wszystkie komentarze są prawdziwe. Jako były pracownik jestem w stanie potwierdzić, że każde niżej napisane słowo to prawda. Firma nie szanuje pracowników, nie szanuje ich ciężkiej pracy i broni się tym że utrzymanie pracownika jest kosztowne. Z tym, ze pracownicy dostają bardzo niskie wypłaty, nad nimi pracują ludzie kompletnie niekompetentni, którzy kiedy pracownik próbuje się doprosić podstawowych rzeczy jakie mu przysługują, wymyślają najróżniejsze historie by nic z tym nie robić. Firma nie dotrzymuje obietnic ani zapewnień. Dyrektor generalny to osoba z ulicy która nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu zespołem i potrafi kłamać prosto w oczy i to z tak ogromnym przekonaniem, że niestety pracownicy na rozmowie wierzą w każde słowo natomiast dopiero później orientują się jak zostali oszukani. Piszę te opinię kilka miesięcy po odejściu po informacji ze odeszło stamtąd praktycznie 80% pracownikow którzy wtedy tam byli. Odradzam każdemu pracę w tym miejscu. Niestety firma nie wymaga żadnego doświadczenia i obiecuje gruszki na wierzbie więc osoby studiujące bądź szukające pracy biurowej bez wiedzy tam idą. Jednakże prędzej czy później każdy się zwalnia - niestety już po stracie wszystkich nerwów i praktycznie będąc w kiepskim stanie psychicznym. Odradzam pracy w tym miejscu każdemu, kto chce zachować nerwy, chęci do życia oraz godność - bo niestety po pracy w tej firmie i będąc zatrudnionym na innym stanowisku - zorientowalem się jak wygląda praca w której jesteś szanowanym pracownikiem a nie pachołkiem na którego można pluć.

Czytając niektóre opinie zastanawiam się czy pracowałam w tej samej firmie, ponieważ, uważam że część z nich jest przesadzona moim zdaniem przesadzona. Mimo braku doświadczenia otrzymałam szanse pracy. Praca nie jest łatwa, ale aktualnie pracując również na innym stanowisku nie jest łatwo. Zespół był fajny. Pensja była ok niemniej zawsze mogłoby być lepiej.

Misia

Przyda się

Obecny pracownik Nowy wpis

Nie wiem skąd tyle złych opinii, ale pracuję w tej firmie już jakiś dłuższy czas i naprawdę nie ma na co narzekać. Firma jest bardzo przyjazna, rodzinna, rozumiejąca kogoś problemy, idzie na rękę jeżeli trzeba. Wiadomo, że zawód asystentka mimo, że brzmi jak łatwy zawód to do takiego nie należy. Nie każdy nadaję się do takiej pracy stąd myślę, że nie które złe opinie. Trzeba mieć głowę na karku. Pani dyrektor to naprawdę wyrozumiała fajna babka, która pomoże w każdej sytuacji. Zawsze o Nas dba, kupuje to co potrzeba do biura, a nawet więcej, rozpieszcza nas różnymi smakołykami jak i również organizuję wyjścia integracyjne. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, nikt na nikogo złego słowa nie mówi, wszyscy się dogadują i sobie pomagają. Naprawdę cieszę się, że dostałam szansę, aby tu pracować i rozwijać się. Jeżeli mulitasking to twoja mocna strona to taka praca jak ta jest odpowiednia dla Ciebie.

Olka Nowy wpis

Co myślicie o pracy jako prawa ręka prezesa / producenta kreatywnego firmowego? po prostu wyświetliła mi się taka oferta teraz w przeglądarce od pracodawcy. zakres obowiązków został wypisany i podsumowany zarobkami na poziomie 7,000 zł brutto. Na ile uważacie je za adekwatne do wykonywanej pracy?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie dłuższy czas i opisane sytuacje są mocno ubarwione. Jeśli zastanawiacie się dlaczego jest tak mało dobrych opinii o pracy w Brelli to dlatego, że jak w pracy jest ok to nie ma potrzeby pisania o tym na rożnych platformach.

Misia Nowy wpis

Przyda się

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Brella Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent / Asystentka członka zarządu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Firma Brella Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Jakieś kulisy pracy? A co z nimi takiego się działo i co może teraz się dziać? Tak jak ktoś kiedyś wskazał jakieś rozbieżności w komentarzach powstają i mnie też ciekawiłoby to z czego mogą wynikać? Wiecie? Jakiś czas temu była dodawana oferta dla asystentki zarządu z siódemką z przodu. Na innych stanowiskach zarabia się podobnie teraz?

HH

Raczej bym nie ufała, tam obiecują takie stawki oraz rozwój stanowiska ale nigdy się do nie wydarzyło. Obiecywane było, ze firma będzie miała swoje działy, każdy będzie odpowiedzialny za fajne zadania które go interesują- nie ma szans, musisz robić zadania takie jakie są wymyślone na bieżący moment a wszystkie najgorsze idą do nowych pracownikow. siódemka z przodu? to raczej tylko pic na wodę i zachęta bo prezes nie płaci tyle nawet na wyższych stanowiskach.

Mila
@HH

Całkiem poważnie nawet na wyższym stanowisku nie zgarnie się więcej niż siedem tysięcy? Nie znam jeszcze w całości struktury jaka tu występuje ale które stanowiska można mieć przy tym na myśli? one są stale mimo wszystko obsadzone?

Nie polecam

Nie polecam współpracy z tą firmą, jako pracownik lub jako zleceniodawca (znając kulisy pracy). Uciekać, uciekać, uciekać

Wszystko, co napisano, jest niestety prawdą. Nowi pracownicy dostają najgorsze zadania, których żaden inny pracownik nie chce. Z tego, co zauważyłam, wiekszość osób wytrzymuje tam maksymalnie kilka miesięcy. Trzeba rozliczać się z każdej minuty pracy. Na rozmowie kwalifikacyjej omawiany jest zakres obowiązków, który w praktyce wygląda zupełnie inaczej... Pieniądze są marne, atmosfera jeszcze gorsza. Nie można mówić o problemach. Mydlenie oczu to codzienność. Odpowiedź Prezesa jest całkiem zabawna. Trzeba mu przyznać, że wie jak się robi interesy. Zanizanie samooceny pracowników może być skuteczne w przypadku osób, które swoje doświadczenie zawodowe rozpoczynają od tej firmy. Naprawdę nie warto rozpoczynać współpracy z tą firmą. Odradzam każdemu - nie warto!

AB

Agata

Kiedyś w jednym, dość rozwiniętym wątku były szeroko omawiane kwestie związane z doświadczeniem. Zastanawiam się, czy są tu firmy jakiekolwiek stanowiska, na które mogłabym obecnie dostać bez niego? Jeśli tak, to które i na jakich warunkach bym pracowała? Na dzień dzisiejszy. Ile osób się tak właściwie zatrudnia? Jaka atmosfera?

Niestety w firmie nadal nie jest dobrze. Pracownicy powinni być podporządkowani dyrektorce (dyrektorka z bardzo wątpliwym doświadczeniem i podejściem do klienta, to tak swoją droga), nie ma opcji wyrażania własnej opinii, bo potrafią zwolnić z dnia na dzień (większość pracowników jest na umowie zlecenie). Jeśli coś nie gra, lepiej o tym nie mówić. Poza tym kłamstwa na każdym kroku; pomimo równej pracy każdego z pracowników, bardzo różne stawki. Plus bardzo wątpliwe umowy podpisywane z klientami. W umowie z klientami są zapisy na niekorzyść pracowników. A w biurze nadal zimno - oszczędzają nawet na ogrzewaniu. Raczej nie polecam.

Agata

to opinia na jaki okres Twojej pracy jeśli można spytać? Bo rozumiem, że to nie są bieżące informacje? Ciekawa jestem sugestii tego, e coś może tu nie gra jak to ujmujesz. Co w praktyce? Chciałabym też się dowiedzieć o co z tą umową chodzi, jakie konkretnie zapisy?

Byly pracownik
@Agata

Wiadomości poprzedniego oraz tego roku. Wiec świeże. Napisałam jak wyglada to w praktyce, dyrektorka nie toleruje żadnego wyrażania swojej opinii. Na każda próbę zwrócenia uwagi, ze coś w firmie nie gra, ma swoją wymijającą odpowiedz, samozwańcza alfa i omega. Tylko, ze bez doświadczenia (znając jej nazwisko, można sprawdzić jej LinkedIn, dziewczyna znikąd). A kiedy ktoś mówi o problemach w firmie otwarcie, to zostaje zwolniony z dnia na dzień. Dowiedzieliśmy się po latach, ze klienci w umowie maja zapis o zakazie zatrudniania pracowników. Wszystko odbywało sie za plecami pracownika. Jak wyszło to na jaw, to zaczęli wciskać pracownikom umowę o zakazie konkurencji. Ale przy tych zarobkach to jest śmiech na sali. Zamyka sie jedynie sobie możliwość podjęcia pracy w wielu firmach albo na własnej działalności.

@Byly pracownik

co do tej umowy odnośnie zakazu konkurencji... jakie zasady? okres itp? ile osób faktycznie mogło to podpisać? ciekawa też z kolei bym była tych wspomnianych problemów, które podobno są zgłaszane... jakie przykładowe, że nie miałoby być na to jakiejkolwiek reakcji? na chwilę obecną to wiadomo ile osób jest zatrudnionych?

Prezes
@Byly pracownik

Szanowna Pani Komentatorko! Czytając Pani wypowiedzi widać, że prawdziwy świat biznesu jest Pani obcy i potrzebuje Pani nabyć więcej doświadczenia, aby wiedzieć, że żadna krzywda się nikomu nie dzieje. Pisząc ten wpis w emocjach zapomniała Pani o jednej bardzo ważnej kwestii: to Pracodawca ponosi ryzyko ogromnego ciężaru finansowego zatrudniając Pracowników czy zlecając zlecenia Zleceniobiorcom, często jak widać po Pani wpisie, nastawionych na pobieranie własnych korzyści i kompletnie nieświadomych nakładów z tym związanych. I tutaj mam na myśli nie tylko kwestie finansowe, jak koszty zatrudnienia, ale przede wszystkim naukę jaką dana świeża osoba pobiera przychodząc z małym doświadczeniem do danego miejsca pracy czy wykonywania zlecenia. Co więcej: skoro zdecydowała się Pani na pracę w takim a nie innym zawodzie, to zgodziła się Pani na wykonywanie poleceń asysty i przyjmowania wytycznych co do wykonywanych zadań od osób wyżej w strukturze organizacyjnej firmy. Proszę pamiętać, że opinie osób na początkowej ścieżce kariery zawodowej nie są brane pod uwagę w żadnym poważanym miejscu pracy. Na to trzeba sobie zasłużyć odpowiednim stażem pracy, doświadczeniem i odpowiednią postawą pracowniczą, jakiej Pani najwyraźniej brakuje wnioskując po Pani wydźwięku Pani komentarza. Życzę powodzenia na dalszej ścieżce rozwoju zawodowego, na pewno się Pani przyda. Pozdrawiam Prezes spółki Klienta

Ktoś tu narzeka na podejście do pracowników no ale opinia jest sprzed lat. Nowsza tylko mówi o braku firmowych spotkań integracyjnych. No a jak z tym podejściem teraz wygląda sprawa? Jaka atmosfera jest i relacje na linii pracownik - przełożony? No i czy teraz jest to stabilna praca na dłużej?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Brella Sp. z o.o.?

Olo

Pracownicy na własną rękę organizują sobie wyjścia. Właściciel nie przykłada do tego uwagi.

Nie polecam usług tej firmy. Asystentka niekompetentna i niekulturalna. Skontaktowała się ze mną w imieniu klienta, a później nawet nie raczyła odpisać lub zadzwonić, pomimo, że o to prosiłem. Widać, że zatrudniają ludzi z pierwszej łapanki.

Barnaba

Czy firma normalnie funkcjonuje? Przestaliście korzystać z forum z jakiegoś powodu?

Adam Z

Drogi ''WŁAŚCICIELU'' - zacznij szanować swoich pracowników i tratować ich na równi sobie jak i dotrzymywać obietnic związany z warunkami zatrudnienia., bo póki co traktujesz ludzi jak pionki, którymi chcesz manipulować, aż do momentu gdy wyciśniesz z Nich wszystkie sok, aby później wyrzucić pracownika jak zużyty przedmiot. Mydlenie oczu na początku oraz obietnice bez pokrycia to standard w BRELLA.PL. Nikomu w tej firmie nie można ufać, pozostaje tylko wchodzić w tyłek jeżeli umiesz tak funkcjonować... Uczciwość jest uznawana za słabość, a szczerość za obrazę majestatu tych zakłamanych ludzi!

Brella
@Adam Z

Drogi Adamie Z. Dziękujemy za cenny komentarz, z chęcią chcielibyśmy odnieść się do Twoich sugestii jednak osoba o tym imieniu nigdy nie była pracownikiem Brella, stąd też ciężko się do nich ustosunkować. Prawdopodobnie pomyliłeś naszą firmę z inną. Oczywiście jeżeli masz odwagę aby przedstawić się ze swojego imienia i nazwiska to chętnie wyjaśnimy Twoją każdą możliwą uwagę. Transparentność oraz uczciwe zasady to standardy, którymi nie tylko kierujemy się we współpracy z naszymi klientami ale także pracownikami firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Brella Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Brella Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brella Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brella Sp. z o.o.?

Brella Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Nowina 9
    60-589 Poznań