Opinie o West Site Fitness Club w Żyrardów

West Site Fitness Club to kompleksowe centrum rekreacyjno-sportowe mieszczące się w środkowej części Żyrardowa. Jesteśmy skoncentrowani na zaspokajanie oczekiwań mieszkańców miasta i okolic z zakresu aktywności fizycznej i różnorodnych działań treningowych.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West Site Fitness Club w Żyrardów

Radek Nowy wpis

Pełna elastyczność możliwości. Można wyżyć się na własnych warunkach. Siłownia dla ludzi, a nie dla zysku.

Pracownik Nowy wpis

Bardzo fajna praca, super ludzie (MENADŻERKA the best!!!), bardzo przyjemna atmosfera. Najlepsza praca w jakiej byłam!!

Kamila Nowy wpis

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy w West Site fitness club Żyrardów, świetna atmosfera, wynagrodzenie zgodne z oferowanym w ogłoszeniu, przyjemna praca z klubowiczami. Bardzo dobre traktowanie studentów, spełniane prośby grafikowe.

Pracownik Nowy wpis

Praca na chwile, małe pieniądze, wynagrodzenie bardzo różniące się od obiecywanego w ofercie i podczas rozmowy, wypłacane do ręki, często problem z „uzbieraniem na wypłaty”, nie pilnują dokumentów pracownika, wydzwanianie i pytanie klubowiczów po raz enty czy podoba się siłownia, szukanie klubowiczów na siłę, przymus nagrywania klubowiczów podczas treningów, klubowicze wyrażają zgodę na publikacje w umowie, multisport jednak nie, brudno, pleśń, rozwalone ściany, śmierdzi z kanalizacji, cięcie kosztów na czym się da

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie West Site Fitness Club na stanowisko PROJECT MANAGER - WIELOZADANIOWY WIZJONER? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
EMILIA

Swoją przygodę na Weście w Żyrardowie, zaczęłam niemalże 8 lat temu, przez kolejne niecałe 4 lata poczynając od recepcji skończyłam na stanowisku zastępcy kierownika, by następnie na dłuższą chwilę przenieść się za granicę. Po powrocie byli pracodawcy zaprosili mnie na delegację do Mławy gdzie mieszkałam, rzecz jasna na ich koszt :) Powróciwszy do kraju zatrudniłam się w ciężkich covidowych czasach w innych fitnessach, na stanowisku Managera. Aż tu pewnego dnia właściciele Westa sami się ze mną skontaktowali proponując powrót już na Managerskie Stanowisko, na którym sobie już tak 'siedzę' od roku hahaha ;) Łącznie w firmie będzie już prawie 5 lat, na niecałe 8 działalności :) Kocham moją pracę do jedno, uwielbiam mój zespół i klubowiczów, ale... to co najważniejsze z perspektywy tego portalu, niejednych przełożonych w życiu miałam, a lepszych niż tutaj nie spotkałam. Znacie to powiedzenie 'cudzę chwalicie, a swego nie znacie'? Otóż tą prawdę starą jak świat dotkliwie poczułam po odejściu z klubu. Doceniam swobodę pracy, zaufanie jakim się darzymy, jasność wymagań i odpowiedzialności. Terminowość, słowność i taki zwyczajny luz. Nie udajemy, że pracujemy, za chwilę odpoczynku nikt głowy nie urwie:) Ważne, żeby praca była wykonana, klubowicze zadowoleni, a wyniki się zgadzały :)

@EMILIA

No po tym opisie praca tu wygląda dość stabilnie ale chyba nie każdy może liczyć na tak udaną karierę tutaj? Ciekawa bym była jak to wszystko przekładało się w trakcie tych etapów na zarobki i abstrahując to jak pracownicy zapatrują się na temat wspomnianych tu na forum windykacji?

Emilia
@Marzena

Bardzo stabilnie, z możliwością i perspektywą rozwoju, z mojego zespołu, który zaczynał tutaj przygodę i liczył 4 osoby, dwie wciąż tutaj pracują, po 8 latach, od recepcji do managera, od recepcji do trenera personalnego. Mamy również wciąż tych samych intstruktorów :) co do kwestii zadłużeń i dłużników umowy podpisywane są w formie papierowej, każdy klubowicz otrzymuje kopię umowy, którą zawarł, wszystkie warunki są zawarte w regulaminie widniejącym na umowie. Wynagrodzenie zaś jest współmiere z posiadanymi kwalifikacjami, zmiana stanowiska wiąże się ze zwiększeniem odpowiedzialności, a co za tym idzie wzrostem zarobków.

@Emilia

Czyli to stwierdzenie, że to wina tych klubowiczów?

Emilia
@Marzena

Nie wskazuje winnego, nie szukam winnego, prosze to potraktować w formie informacyjnej Sama osobiście w sytuacjach trudnych szukam najkorzystniejszego rozwiązania dla obydwu stron Bo ludzie są dla mnie bardzo ważni Nalezy jednak pamiętać, że nie zawieramy umów ustnych, tylko pismne, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach

Ada

Pracuję obecnie na recepcji i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Właścicieli nie miałam jeszcze przyjemności poznać osobiście, ponieważ jakoś się mijamy, ale w rozmowach telefonicznych, wydają się być bardzo w porządku. Menadżerka Emilia to wspaniała osoba, przede wszystkim ludzka, potrafi sprawić, że chce się być w tym miejscu, poza tym ekipa pracowników jest genialna, każdy tak rożny, a jednak atmosfera super

Marzena

O co chodzi z tymi windykacjami, o których ludzie piszą na forum? Widzę, że wiele osób się skarżyło, że po kilku latach muszą po 1000 zł płacić w związku z umową z nimi zawartą. To serio prawda? Wie ktoś coś na ten temat?

@Marzena

Mój mąż również dostał pismo z windykacji. West Side podle (usunięte przez administratora) podsuwając umowy do podpisania, a mówiąc co innego. Mąż chciał wykupić karnet na miesiąc albo dwa, zaproponowano Mu karnet roczny w promocyjnej cenie. Nie skorzystał, ponieważ siłownię mamy w domu, a West Side miał być "na rozgrzewkę ". Finalnie mąż dwa miesiące korzystał z siłownię, płacąc na początku każdego miesiąca. Po 8 miesiącach przyszło pismo z biura windykacyjnego z wezwaniem do zapłaty 954zl !!!! Przecież to karygodne i podle postępowanie. W klubie West Side świadomie wprowadzają klientów w błąd, a potem bez uprzedzenia bombardują windykacją. Słabe to i podłe. Sprawy tak nie zostawimy. Z prawnego punktu widzenia nic pewnie nie zrobimy, ale ze społecznego zamierzamy przestrzec wszystkich przed oszustwem i wyłudzaniem pieniędzy przez West Side.

@Monika

Z prawnego nic nie zrobicie? Czyli opłaciliście całość? Ja to bym spać nie mogła po nocach po czymś takim, tak by mnie to irytowało. Ale to znaczy, że oni wszyscy zgodnie z prawem robią czymś takim? Bo to brzmi jak wyłudzenie totalne

Grzegorz

Polecam gorąco West Site Fitnes Club Żyrardów bardzo miła obsługa cudowna atmosfera mega pozytywna energia pełen profesjonalizm ????????????????????????????

Elżbieta

Jaka atmosfera panuje w West Site? Szukam pracy dorywczej, z fajną ekipą i sprawiedliwą wypłatą (opcja nadgodzin byłaby dla mnie plusem). Czy West Site to odpowiednia firma?

Były kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Pani rekruterka od razu oceniła mój wygląd (jestem dość drobną osobą), że na pewno jak jestem taka delikatna to nie potrafię też zadbać o jej biznes. Dostałam wymóg, że musiałabym codziennie do pracy mieć pełen makijaż, bo inaczej Klienci nie będą mnie traktowali na poważnie. Przepraszam bardzo – to miała być praca na recepcji czy może w jakiejś innej branży? Z racji, że w tamtym okresie był piknik w okolicy, zgodziłam się, by móc się wykazać. Każdy szanujący się pracodawca za takie coś by zapłacił – z szacunku do danej osoby, ja nie dostałam ani grosza. Nie pamiętam jakie miałam dokładnie zarobki zarobki, ale patrząc z perspektywy czasu, były one dość niskie, oferowano mi także umowę zlecenie. Nie polecam.

Hania

Mam dość telefonów od tego klubu

Poszkodowana

Po 3 latach nagle dostalam pismo ze musze zaplacic prawie 1000 zl, z windykacji w ciagu 7 dni!!! Ze wpisza mnie do KRS!!! Nie mam kopii umowy poniewaz tyle lat minelo!! Jestem zalamana sytyacja. Nie chca rozmawiac, szukam pomocy

M.
@Poszkodowana

witam, identyczne pismo dostałam - po około 5 latach. West Site nie wywiązał się z umowy - podpisując ją była możliwość przychodzenia z dzieckiem (była opiekunka) - po dwóch zajęciach z Pani do dzieci zrezygnowali i nikogo nie interesowało, że to był główny powód podpisania umowy właśnie z nimi - musiałam poszukać innej siłowni a tu wciąż opłacać!!! i jeszcze takie pismo po latach !!! żenada!!! nie polecam !!!

Gabi

Konkurencja zainspirowała do takiego wpisu? Nic dziwnego skoro firma zbiera dobre opinie!!

Poszkodowana

Wspaniale miejsce dla ludzi którzy potrzebują pomocy w ćwiczeniach itp mega miejsce Polecam Wysłano

Tomo

Super klub! Świetna atmosfera. Trenerzy kompetentni. Zakupiłem miesiąc treningów z trenerką a już po tygodniu widzę efekty. Dodatkowo dieta gratis. Poprawa wyglądu i kondycji po tak krótkim czasie szacun!!! Polecam.

Sylwia
@Tomo

Na wątku dotyczącym West Site Fitness Club każda opinia się liczy lecz nie zapominajcie, że forum GoWork to przede wszystkim forum dla osób, które chcą podzielić się tym, jakie warunki pracy panują w tej firmie. Idąc więc tym tropem czy ktoś jest zatrudniony w West Site i może napisać o tym jak się mu tu pracuje? Jaka jest atmosfera i tym podobne?

2galeczka

Masakra nie polecam chodzi im tylko o wyciągnięcie kasy pani menager olewa ludzi i traktuje z góry .Nie odbiera telefonów nie odpisuje na maile . Moje sugestie dla West Site Fitness Club: Zamiast na siłe przedłużać umowy zadbajcie o kliejenta i sprzęt który w połowie się sypie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Bardziej się interesować tym co robi menager

Nie polecam. Kontakt z menagerem fatalny. Nie odpisują na maile, nie odbierają. Wystawienie odpowiedniego zaświadczenia to dla nich problem. Nie wspominając już o wysłaniu pocztą, bo to za wysoki koszt...

Najgorsza siłownia! Nie polecam nikomu! (usunięte przez administratora) Uważajcie na to co podpisujecie! Nie dotknęłam ich ani jednego sprzętu, a mam do zapłacenia prawie 1000 zł. Nie wyrobili mi karty, nic! Jedynie to gdzie mnie wpisali to do krajowego rejestru długów! ????

Bogumila

Nie polecam nikomu. Obsługa jest miła i uczynna tylko przy podpisywaniu umowy. Kiedy pojawiają się problemy brak osoby kompetentnej do rozmów z klientem.

Zostaw merytoryczną opinię o West Site Fitness Club - Żyrardów

• Jak się pracuje w West Site Fitness Club?

Zobacz opinie na temat firmy West Site Fitness Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West Site Fitness Club?

West Site Fitness Club
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Wiktorska 25
    05-840 Żyrardów