Opinie o Karena S.A. w Siemianowice Śląskie Olimpijska 12

KARENA S.A. - nasza siedziba mieści się w Siemianowicach Śląskich i działamy w kilku obszarach. Jedną z naszych działalności są usługi w zakresie handlu ekologicznymi paliwami stałymi (ekogroszek, ekomiał). Docieramy do klientów na terenie całej Polski. Wachlarz naszych usług uzupełnia spedycja o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym. Prowadzimy również placówkę partnerską Alior Banku. Od innych firm odróżnia nas to, że mamy świadomość, że to właśnie w ludziach tkwi tajemnica sukcesu firmy. Dlatego też zatrudniamy ludzi pełnych pasji, którzy dzielą firmowe wartości, a każdy z pracowników jest ważną częścią naszego niezwykłego zespołu. Więcej informacji na nasz temat: www.karena.pl https://interviewme.pl/pracodawca/praca-karena-opinie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karena S.A. w Siemianowice Śląskie Olimpijska 12

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Karena S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Karena S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

aktualny pracownik

tego slowa nie ma w naszym slowniku

Krystyna Nowy wpis
@aktualny pracownik

W sensie, że nadgodzin? Serio tak skutecznie idzie się tutaj z robotą uwinąć?

N Nowy wpis
@Krystyna

w sensie lepiej szukac dalej tak jak ja wkrotce stad odejde

jj

Atmosfera między pracownikami - dno i metr mułu. Winę za swoje braki w kompetencjach przerzucają na pracownika, który jest w firmie najkrócej. Po zakończeniu "współpracy" wynagrodzenie z opóźnieniem, brak ekwiwalentu za urlop i obrażanie w SMSach przez panią z zarządu.

@jj

atmosfera między pracownikami jest w fajna, tylko Ciebie nie lubiliśmy bo jesteś bucem, już w pierwszym dniu pokazałeś arogancję. Nie pozdrawiam :)

Jj
@ja

Ale nie mów o mnie tak, jak Ci Asia w nocy krzyczy.

@Jj

Jesteś żenujący, ale to pewnie już wiesz. Nie będę zniżać się do twojego poziomu.

Jj
@ja

Nie podskoczysz tak wysoko.

@Jj

Póki social media nie było to tylko rodzina wiedziała, żeś (usunięte przez administratora) Bez odbioru.

Jj Nowy wpis
@ja

I taki właśnie poziom Wasz.

Janusz

problem z placeniem na czas nie polecam

Aplikowałeś do firmy Karena S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Włodzimierz

Jestem klientem tej firmy już od prawie 10 lat. Szczerze polecam za jakość opału oraz terminowe dostawy. Osobiście zakupiłem węgiel Iskra Wesoła oraz nowość Iskra Błękitna i jestem bardzo zadowolony ze względu na znikomą ilość popiołu i wysoką kaloryczność węgla.

Włodzimierz

Zostaw merytoryczną opinię o Karena S.A. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Karena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Karena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Karena S.A.