Opinie o Roem Sp. z o.o. w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Roem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Roem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roem Sp. z o.o. w Świdnik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy Roem Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Roem Sp. z o.o.?

Miecio Nowy wpis

10 godzin codziennie i jeszcze pytają czy zostaniesz dłużej

Czy w Roem Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Han

Nie ma żadnych szkoleń. Trzymaj się tej firmy z daleka. Pracują tam ludzie nieuczciwi, szczególnie Ci od dostaw (usunięte przez administratora).

@Han

No jak szkoleń brak to słabo trochę. :/ A ci od dostaw to co takiego Ci zrobili, że ich tak pięknie wyróżniasz?

@Han

Wszyscy pracownicy magazynu którzy sa u nas min. 2 lata mieli szkolenie na wózki widłowe UDT w zeszłym roku i nie wiem o co chodzi z odstawcami to już nie od nas zależy jaki kierowca dostarcza towar ale zadaniem magazyniera jest go przyjąć, policzyć i zgłosić ewentualne braki wiec nie wiem w ogóle do czego ta uwaga.

Zofia
@JP

I za darmo mieli przeprowadzone to szkolenie na wózki widłowe?

@JP

Ale nie mowiłem o dostawcach. Tylko o pracownikach z magazynu, którzy mają swoją jakąś dziwną komitywę i zachowują się nie w porządku wobec innych. Pomijam fakt alko bo to już leży w interesie szefa.

Jp
@Zofia

Tak oczywiście cały koszt pokryła firma

Mateunio Nowy wpis
@Han

Dokładnie tak z daleka...tam się nic nie dorobisz a najszybciej to garba ....dziwie się ludziom że tam pracują bo naprawdę mogli by spokojnie gdzie indziej robić za dużo lepszy hajs i w 100 razy lepszej atmosferze.kropka dziękuję

Magdalena

Cześć, napiszcie mi, jak wygląda ścieżka kariery w Roem? Czy są szanse na awans i wspinanie się po szczeblach kariery? Można na coś takiego tutaj liczyć?

@Magdalena

Absolutnie nie

@Marek

Czyli stoicie w miejscu, żadnych awansów? Pewnie wolą zatrudniać osoby z zewnątrz?

Lokek
@Iwona

Tą firma ma w d...... ludzi.Bylem 10.12.2021 na rozmowie o pracę wszystko pięknie w poniedziałek będzie pan na godzinę 8 . Przybyłem na miejsce w poniedziałek na 8 do chwili Pan kierownik że zaraz kogoś zajdę i zaczynamy. Po chwili wychodzę przed budynek i pada pytanie o szczepienie mówię że nie mam a pan do mnie że dowidzenia bo nie ma sensu tego ciągnąć ???? Segregują ludzi na zaszczepionych i nie a na rozmowie nikt nic o tym nie wspominał!! sam był bez maski podczas rozmowy o pracę !! A i jeszcze jedno uwaga na psa który jest maskotką firmy i biega pomiędzy nogami ????????

Mati
@Lokek

Doceniają bardziej pracowników z problemami alkoholowymi niż niezaszczepionych ( wiemy o kogo chodzi ) taka o to firma.

Lola
@Lokek

Brawo dla właścicieli firmy!!!!! Zatrudniać tylko zaszczepionych. Odpowiedzialna postawa!!!!¡

@Iwona

Jesteśmy niedużą firmą zatrudniamy 8 pracowników na magazynie i 8 osób w biurze, kierownik jest z nami od samego początku istnienia firmy, zresztą jak połowa naszych pracowników. Wynagrodzenie uzależnione jest także od stażu pracy. Staramy sie dbać o naszych pracowników jak tylko możemy, mamy dla nich ubezpieczenie zdrowotne, które w całości opłaca firma, ostatnio wszyscy pracownicy ze stażem minimum rocznym uzyskali uprawnienia UDT na wózki widłowe, opłacony oczywiście w całości przez firmę. Niestety co do awansu to trochę nam daleko do korporacji.

@Mati

Jeśli pracownik jest dobrą osobą i od samego początku istnienia firmy można ją było poznać jako solidnego pracownika, kulturalnego i oddanego to zawsze warto walczyć o takiego pracownika i starać się mu pomóc. Bardzo ciężko w tych czasach o zaufanego i rzetelnego pracownika a alkoholizm to niestety choroba, z która nie zawsze można wygrać. Ale czy to źle świadczy o firmię, że próbuje pomóc i podchodzi po ludzku do pracownika, no nie wiem ...

Mati
@JP

Z szacunku do właścicieli nie będę się rozpisywał tylko proszę nie robić z siebie "świętych". Pozdrawiam.

@JP

Oddanego i jakiego ? Kulturalnego ? Haha chyba Cię poniosło.

@Han

Doprecyzujesz o co chodzi?

@Magdalena

Rozumie ze zwalniane chlopakow bo sie nie szczepili. Ale potem zatrudniane K. na czarno bo bylo duzo pracy, ( wczesniej tygodniami nie chodzil bo pil) on wzial pieniadze i znow tango hahaha oddany XD

Firma Roem Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Magazynier w hurtowni kosmetyków i środków czystości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Melchior

Magazyn to lipa totalna lepiej być bezrobotny niż tam robić

@Melchior

Niby czemu, nie płaca czy jak? Bo chyba tylko bez pieniędzy być jest tak samo złe jak bezrobocie

Baltazar

Dokładnie tak

Baltazar

Nie wysyłaj bo będziesz żałował.pozdro

Czy w Roem Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięczny

Jaka umowa obowiązuje w Roem Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

jp

umowa o prace na czas określony

Obiektywny

Słaba praca..kierownik pupil i sługa szefa..ekipa zgrana ogólnie ludzie wporzadku..Ale nie polecam ogólny chaos w firmie i zero zorganizowania ..nie idźcie tam

@Obiektywny

Twierdzisz, że w zakładzie pracy Roem panuje brak organizacji i zupełny chaos, jednak nie wyjaśniasz, co dokładnie masz na myśli, czy chodzi o załatwianie jakichś spraw czy może coś jest nie tak z systemem pracy. Na czym polega ten brak zorganizowania, o którym wspominasz?

Hugon

Dobrze się pracuje, w fajnej atmosferze bo firma dba o pracowników jak również jakie opinie ma w branży, polecam!

marwin36

Bardzo fajna praca

Wiktoria
@marwin36

Widać, że podoba Ci się praca w Roem. A możesz napisać coś więcej? Jakie są jej największe plusy według Ciebie?

Piotrek

Moze ktos cos napisac o pracy na stanowisku magazyniera ?

Zigi
@Piotrek

Daj se spokój.dramat

Leszek
@Zigi

Większość wypowiedzi na temat firmy jest pozytywnych, więc dobrze by było gdybyś napisał czemu masz takie zadnie o zatrudnieniu. Podpowiedz, czy do pracy w magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy niekoniecznie?

@Leszek

Tylko ciekawe kto te pozytywne komentarze pisze.....

JaRo

Spoko robota

JP

Polecam, miła atmosfera, fajni ludzie, elastyczne godziny pracy. Firma dba o pracownika, zapewnia godne wynagrodzenie i bardzo dobre warunki pracy.

Boreczek

Hmm ciekawe.....

Pako
@Boreczek

Coś chyba nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Roem Sp. z o.o. - Świdnik

• Jak się pracuje w Roem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roem Sp. z o.o.?

Roem Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Piasecka 80
    21-040 Świdnik