Opinie o Digicos S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Digicos S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Digicos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digicos S.A. w Poznań

Moi drodzy, w tym roku firma też ma problemy z wypłacalnością? Mają opóźnienia względem podwykonawców, czy wszystkich pracowników? Kiedyś ktoś polecił mi tu pracę, i chciałem startować na asystenta projektanta konstruktora w następnym naborze. Tak w ogóle to dwa miesiące temu kogoś takiego szukali, był ktoś na rozmowie? Lub dostał pracę i da znać, jak tam pierwsze tygodnie w firmie? Jaką stawkę na początek wam zaproponowali? Obiecują rozwój, szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia. No ładnie to wszystko wygląda, ale jak jest w rzeczywistości? ;) Pozdro

podwykonawca Nowy wpis

wielomiesięczne opóźnienia w płatnościach za faktury. załoga przesympatyczna, niestety kwestie finansowe to dramat

Marcin Nowy wpis

Może ktoś uaktualnić jaka jest teraz kondycja finansowa firmy i czy płacą terminowo? Bo wcześniejsze komentarze trochę mnie zaniepokoiły. Można się tu załapać na magazyn? I co jest z tymi wyjazdami po 300 km na rozładunek? Nadal takie obowiązki ma magazynier?

zawiedziony

Hej, jak dla mnie masakra, firma przekształciła się w spółkę akcyjną a nie może pokryć kilku tysięcy współpracownikom (regularne opóźnienia), masakra i nie polecam współpracy z tą firmą. Dużo lepiej wypada Hadar czy ITA. Pozdrawiam zawiedziony współpracownik

KIEROWCA Z BOMBOWCA Nowy wpis
@zawiedziony

FIRMA ZALEGA Z PLATNOŚCIAMI , NIE PŁACI ZA PRACE PODWYKONAWCOM , NIKT NIE CHCE DLA NICH ROBIĆ .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Digicos S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Dawid

Dzień dobry, firma ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy. Nałogowo szuka pracowników do działu utrzymania jednakże nie ma (usunięte przez administratora), którzy byliby chętni. Zalecam prezesowi ruszyć się i samemu popracować.

@Dawid

Jestes pracownikiem i tobie firma wisi kasę? Problemy z wypłacaniem oznacza że nie wypłaca w cale, ratalnie czy z opóźnieniem?

xxx
@Dawid

wieczne zaleganie z płatnościami lub ich brak, duża rotacja pracowników, kiepskie warunki pracy,

Zofia
@xxx

No jeśli serio z kasą zalegają to słabo, trudno się dziwić, że niektórzy mogą z tego powodu odchodzić. Ale piszesz o tych kiepskich warunkach pracy, co one konkretnie oznaczają? Jak sama praca wygląda?

mlody

czy ktos wie cos na temat pracy oraz zarobków jako monter serwisant ??

Były pracownik Katowice

Dużo roboty, fajni ludzie, zarobki ok. 4500 zł

Damian
@Były pracownik Katowice

te zarobki 4500 to netto czy brutto?

@mlody

zależy ile sobie zażyczysz pracowałem tam jako serwistant ale to praca na magazynie wyjazdy ponad 300 km kilka razy w tygodniu a kierownik Jacek tez jest niezłe szurnięty

@mlody

@młody ogólnie podlegasz pod dwóch kierowników budowlanki i anten ten pierwszy bluzga wyzywa cię itp a drugi spokojniejszy ale tez zrysowany tyle a ile chcesz zarabiać to napisałem w poprzednim poście odnośnie wyjazdów po 300 km do warszawy lub nad morze lub ....

Firma
@były pracownik

Panie Piotrze jest Pan nadzwyczaj nadgorliwy, szkoda, ze nie był Pan taki jak u nas pracował. Życzę Panu znalezienia pracy godnej Pana i aby wreszcie Pan może tam był z życia zadowolony. Miłego dnia i pozdrowienia od całej firmy.

@Firma

@Firma Panie Jacku szkoda że Pan i Pański kolega także kierownik nie potraficie się dzielić wiedzą lub jej przekazywać. Szkoda że nie byliście wstanie znaleźć magazyniera przez dwa miesiące. Prace znalazłem bardzo satysfakcjonująca i jestem i byłem zadowolony z życia. Życzę Panu i Pańskiemu koledze żebyście potrafili się dzielić wiedzą i nie wyzywać pracowników ( tyczy się Pańskiego kolegi) a co do wyjazdów może dla kogoś innego 700 km dziennie to nic takiego kilka razy w tygodniu nawet może i tak ale nie za te $$. Życzę jeszcze Panu i Pańskiemu koledze uporządkowania magazynów bo tam nie idzie niczego znaleźć Pozdrawiam

@były pracownik

Czemu twierdzisz, że kierownik jest ,,szurnięty''? Co takiego Ci zrobił?

szczerze to jeśli chodzi o stanowisko magazyniera w oddziale pozna to są wyjazdy po 300 km lub więcej bez delegacji musisz tego samego dnia wrócić 4 razy w miesiacu a co dwa dni po stal do bopolda gdzie musisz sam sobie załadować i rozładować na miejscu w firmie nie polecam nikt nie chce tam się dzielić wiedzą a szczególnie kieronicy

szczerze to jeśli chodzi o stanowisko magazyniera w oddziale Poznań to są wyjazdy po 300 km 4 razy w miesiacu a co dwa ni po stal do bopolda w suchym lesie gdzie musisz sam sobie załadować i rozładować na miejscu w firmie nie polecam nikt nie chce tam się dzielić wiedzą a szczególnie kierownicy

szczerze to jeśli chodzi o stanowisko magazyniera w oddziale pozna to są wyjazdy po 300 km 4 razy w miesiacy a co dwa ni po stal do bopolda gdzie musisz sam sobie załadować i rozładować na miejscu w firmie nie polecam nikt nie chce tam się dzielić wiedzą a szczególnie kieronicy

Jurek

Można tu awansować?

Ann

Ktoś posiada więcej informacji jak obecnie wygląda sprawa z terminowością co do wypłat ?

wresel

No osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń względem tej firmy, robią wszystko tak jak należy, zarobki są dobre, nie ma też problemów z terminowością należności.

Huwdu
@wresel

Z terminowością wypłat to akurat są problemy.

admin

Uważasz, że o firmie Digicos Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Digicos S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Digicos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Digicos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Digicos S.A.