Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta

Biała Podlaska

Opinie o Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta

Karol 2014-03-12 14:55:45
Firma ma straszne zaległości w płatnościach swoim podwykonawcom. Radzę uważać.
scania 2014-08-27 23:00:34
uwaga!
firma niewyplacalna. przewoźnicy uwaga wałek
Albrehta 2014-09-05 13:11:51
Bardzo proszę o ważenie słów, bo ten wpis kwalifikuje się na sprawę sądową. Nie trudno jest dotrzeć do ID komputera, z którego posty są wysyłane....
Jednocześnie zwracam się z prośbą do Administartora o usunięcie tego postu, w przeciwnym razie sprawa zostanie zgłoszona na policję o zniesławienie.
aa1 2014-11-12 19:47:57
Nie strasz ludzi jest coś takiego jak wolność słowa i wypowiedzi zagwarantowana w Konstytucji więc możesz przedmówcy skoczyć
Szanowni czytelnicy zauważcie że z firmy Dorota Gęborys Ecoeco Albrehta zrobiono Albrehta sP. ZO.O. o czymś to świadczy
Były Pracownik 2015-07-01 15:28:30
Albrehta Eco Eco jak również Albrehta zoo to jest dokładnie ta sama firma nie szanująca nikogo. Tkwiąca w swojej głupiej ideologii
KOLEJNY POSZKODOWANY 2015-07-08 19:39:05
Zgadzam sie z Powyższa wypowiedzią. Zero szacunku do człowieka. A jeśli chodzi o pieniadze, firma do dziś zalega z wypłata ludziom który już tam nie pracują!!!!!!
pracownik 2015-09-11 15:23:40
firma nie wyplaca pieniedzy. zlodzieje
Przewoźnik 2015-09-25 14:12:08
Firma niewypłacalna, pieniędzy zalegają i nam i naszym znajomym za uslugi transportowe, cała szajka Kaśka i ta reszta Gęborysów nadaje się do odstrzału przez snajpera.
Uwaga nie jeździć nie ufać nie kusić sie na dobre stawki ponieważ firma jest niewypłacalna, dopiero skończyli budowę na Litwie - Kłajpeda teraz kolejne robótki, zgłaszać do sądu komornik ma z czego ściągać bo i sprzetu troche mają.
Kontrahent 2015-11-17 13:18:27
Niestety , firma bez zasad, zamówienia przez nich podpisane nic nie warte. Przestroga dla potencjalych kontrahentów. Jeśli coś zamawiają to należy od nich wymagać 100 % przedpłaty. W innym wypadku kombinują, zwodzą i opowiadają bajki. Wycofują się z złożonych zamówień. Ku przestrodze !
Prezydent 2016-05-31 12:27:59
Firma ma straszne zaległości w płatnościach, ciągłe zwodzenie jeszcze tydzień jeszcze miesiąc, brak szacunku dla podwykonawców.
Proszę uważać!
Prezydent Polska Transport i Logistyka 2016-06-22 08:20:58
mijają kolejne miesiące a szanowna Katarzyna nie jest w stanie się określic kiedy będzie zapłata, oczywiście pracownicy nic nie mogą powiedzieć a informacje jakie przekazuje księgowa za każdym razem takie same doprowadza nie jedną osobe do czerwoności.
Firma niepoważna nie szanuje ludzi i podwykonawców.
niewypłacalna racze nie jezdzić z nimi
Prezydent Polska Transport i Logistyka 2016-07-05 11:54:03
kolejne dni, kolejne telefony, firma jest w moim odczuciu na skraju załamania finansowego.
Nie można dowiedzieć się jakichkolwiek informacji na trans płatności, nr do szefostwa podają już grubo ponad miesiąc.
Radzę omijać współpracę z tą firmą i nie łudzić się dobrymi stawkami frachtowymi.

Prezydent Polska Transport i Logistyka
Jezus:-) 2016-07-15 22:07:49
Ciekawe kto stoi za pseudonimem Maria???? Jaka praca jacy pracownicy???? Opisany powyżej problem dotyczy również obecnych pracowników!!! Proszę się pochwalić w takim razie pani Mario jakie są zaległości z wypłatami dla samych pracowników???
3 2016-07-16 09:54:01
Jeżeli są takie problemy z tym wszytskim to dlaczego nikt z was nie zglosi toodpowiedniej osobie, nie porozamwiacie wspolnie o tej sytuacji przeciez jak nie ma wypłat już jakiś czas to musi być coś nie tak a pracownik ma prawo wieddziec dlaczego tyle sie opoznia to
Zostaw swoją opinię o Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta - Biała Podlaska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gęborys Danuta Ecoeco Albrehta