Opinie o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. w Olkusz

Ziooom

(usunięte przez administratora) Napychanie własnych kieszeni kasą kosztem ludzi o których się nie dba , nie walczy i spycha się ich na margines. Brak czasu na rozmowy z ludźmi o potrzebach o zmianach.(usunięte przez administratora)Szok. Inflacja wysoka a podwyżek brak. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Kierowniku produkcji przyjzyj się pracy brygadzistom z manualnych oczywiście mowa o dwóch robią tam co chcą i jak chcą tak chodzą do pracy zamieniają się przecież to nie przedszkole. Mało tego zostawiają (usunięte przez administratora) wszystko zostawiają do przezbrojeń jeszcze zachowują się jak chamy do ludzi . Tu jest atmosfera okropna czy kierownicy zmianowi tego nie widzą?! Tak naprawdę to tu jest tylko jeden brygadzista który jest pracowity i robi za ich troje. Jeden niby zdegradowany a dalej sobie z tego nic nie robi

A
@Comon

Nie ma kierownika

M

Chciałbym podziękować firmie Plast-met za hojne wynagrodzenie w postaci 32zl za godzinę. Super firma, widać że potrafi docenić pracownika.

Ciekawe na której produkcji i gdzie masz 36 brutto. Bo na pewno nie tu

Panowie wózkowi od 14 Darek i Paweł opamiętajcie się z tym paleniem fajek kiedy chcecie i jak wam się podoba bo coś ostatnio podpisywaliście a robicie co chcecie a prasy stoją bo koledzy na fajce

To jak wy macie procesy u siebie poukładane? Chodzi mi o to, że jeśli serio te prasy stoją to co z dalszą produkcją? Powoduje to większe przestoje? Jeśli tak to czemu nikt nie reaguje? I czy to nie wypływa na wyniki ogółu?

Kierowniku produkcji kiedy pracownicy doczekają się w końcu aneksów zaraz mamy maj a tu cisza największe opierdzielacze firmy dostały tylko produkcja zero, przecież widzicie jak narzędzia są naprawiane i jak są naprawione że od razu jadą zaraz po włożeniu na prasę wracają na UR czy Pan Kiełtyka tego nie widzi ludzie bez pracowników ten zakład stoi ,Panie Nocoń nie bój się chłopię odezwać nie ta praca to inna...

Wojtek

Nie dziw się kolego Pan Nocoń boi się o własne pory a jak dasz wypowiedzenie to powie ci ,że według ciebie miał już pewne plany i podwyżka była przygotowana ale się jej niestety nie doczekałeś i jeszcze opropo palenia na palarni czy ktoś sprawdzą kamerki bo są tacy że co godzina PALĄ i nikt z tym nic nie robi- panie BHP?Proszę zerknąć na kamery w innym wypadku zgłosimy wyżej za brak zainteresowania

UR

Z tym co jest na UR ciesz się że wgl jest co na prasę wsadzić. Też możemy zganiać na centrum a centrum dalej. Dodatkowo jak narzędzie nie jest "skasowane" przez operatora, lub przyśpieszane to w większości idzie bez problemu.

@Wojtek

A co ma wspolnego palenie z bhp? Z tego co mi wiadomo to kamer sie nie oglada dla rozrywki. Tylko jak cos sie stanie. Widzę kolejny szpicel brodatego ktoremu żal (usunięte przez administratora) ściska ze ktoś sb zapali. Nie bój sie i ciebie kiedyś wywalą bo taka teraz moda ????

Barabasz
@Wojtek

BHP niech sb lepiej siadzie na (usunięte przez administratora) a nie. Zawsze wejdzie tam gdzie nie trzeba i znajdzie albo zobaczy to co nie trzeba. Przypadek? nie sądzę. Jasnowidz ? Nie sądzę ????

Dawid Nowy wpis
@Wojtek

P... ole ide na szluga. Stawka mnie nie puszcza zeby robic xD

Niestety takich osób zwolnionych jest więcej...w ostatnim czasie ale tak pożal się Boże firma....to co się dzieje to się w głowie nie miesić...

Pusty pustak Nowy wpis

Czego może brakować z polskim nastawieniem . I czy jest to osiągalne z polskim nastawieniem . Żebyśmy zaczęli ze sobą rozmawiać ale tak bez osobistych przytyków, tak jakby rozwiązywać problem, a poszukiwać prawdy . Jedyna nacjia to są anglosasi. Zresztą na tym zbudowali swoją cywilizacjie i to super działa . Jakbyśmy mogli porozmawiać o tych problemach , bez osobistych uraz ......a chcemy mieć racjie . Nie poszukujemy prawdy . Jeżeli będziemy poszukiwać prawdy to się okaże że to Twoja opinia na jakiś temat czy kogoś innego jest tylko opinią a na końcu wszyscy poszukujemy prawdy. A często jest tak że myślę że naszą cechą narodową jest fantazjowanie . Np. Konstytucjia 3 maja . Ciekawy aspekt Polskiej mentalności. Że Polska konstytucjia uważana jest za drugą na świecie a pierwsza w Europie a nie należy być z niej dumny . Jeżeli używamy słowa konstytucjia. Jesteśmy drudzy po Amerykanach i jeżeli zestawimy te dwa dokumenty to polska jest tak przasna i tak mega zacofana i anachroniczna i w momencie w którym powstawała była anachronizmem i co ciekawe amerykanie mieli więcej praw przed deklaracją niepodległości pod panowowaniem brytyjskim. Niż my po konstytucji 3 maja . I to ciekawa rzecz . Konstytucjia w tym samym czasie powstała francuska . ,, deklaracja praw człowieka,, . zrównanie stanów. A Polskiej konstytucji ,,szlachta ,,jako wywyższona od czasów historycznych. I to był artykuł czwarty . Chłopstwo jako kolejny stan ale też poddański a teraz pierwszy artykuł konstytucji ,, POLSKIEJ ,, porównując do Amerykańskiej i deklaracji francuskiej jest to ze polska jest Katolickim krajem i za zmianę wiary grozi apoztazjia czyli takie wyklęcie. Także byliśmy monarchia katolicką.noi chyba jeden artykuł o wychowaniu następców tronu . Czyli tych królewiczów w konstytucji . I jak czytamy tą konstytucjie. To proszę porównać deklarację. Z poprawkami . Amerykańska, Francuską deklaracją praw człowieka i Polska konstytucję to stawianie tej . Polskiej konstytucji 3 maja pomimo tego że była druga obok tej Amerykańskiej to jest błąd i teraz uważam góra manipulację bo ktoś mu powie jesteśmy drugą konstytucjią na świecie po Amerykańskiej ona nie powinna stać Amerykańską bo to jest tak jak naplucie amerykaną w twarz . A generalnie wydaje mi się że Janek maczał palce za zwolnieniem Mariusza . Zacznie Panie się to odbijać.

Królowa życia Nowy wpis

Dokładnie tak. Mario nie zasłużył na takie potraktowanie. Mam nadzieję że trafi na porządną firmę która go doceni bo na prawdę na to zasługuje. Życzę każdemu takiego kierownika jakim był Mariusz. Niestety był dla kogoś nie wygodny. Prawdopodobnie przez kontrast jaki tworzył na tle innych zmianowych.

rychutaxidriver Nowy wpis

Ta firma w ogole nie liczy sie z ludzmi. Nie wazne czy jestes dobrym pracownikiem czy nie. Jak nie kapujesz i nie nadajesz na kolegow to zaraz twoj kolega na ciebie nada. Bedzie kopal pod toba dolki az pan kierownik polknie wszystko jak pelikan bo przeciez doswiadczony wie lepiej...i tak o to kariera we firmie sie skonczy. Kolejny raz sytuacja sie powtarza. Porzadnego chlopa zwolnili dwie minuty przed zakonczeniem dniowki.. bez zadnej wczesniej informacji, postawili goscia przed faktem. Tak sie nie robi w cywilizowanej firmie. Panie grubszy majster.. mozesz byc z siebie dumny. Nie kryles sie przed innymi z negatywnymi haslami o Mariuszu chociaz bylo to dalekie od prawdy. Panie kierownik niestety taka kolej rzeczy ze zrobia sobie twoja (usunięte przez administratora) czystki we firmie a na koncu zamowia ci taxowke. Jednoglosnie wsrod pracownikow opinia jest jedna.. zwolnili majstra bo byl po prostu czlowiekiem.. zawsze do ludzi z szacunkiem. Powazne sprawy zalatwial dozylnie aczkolwiek grzecznie. Od niego wszyscy pozostali mozecie sie uczyc. Do piet mu nie dorastacie… (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Project Manager ( Kierownik Projektów)?
Elżbieta

witam, interesuje mnie zatrudnienie jako specjalista ds. płac. Z opisu oferty nie mam pojęcia ile dokładnie doświadczenia jest potrzebnego aby móc się zatrudnić, proszę mi więc wskazać, co może być sprawdzane na rozmowie. Dodatkowo czy polecacie starać się o ten wakat?

Ktos
@Elżbieta

Z tego co wiem to już jest specjalista

Pracuś

Dyrektorze zwracam się do ciebie z prośbą ponieważ kierownik nic z tym nie robi abyś podjął decyzję o wymieszaniu znian na prasach manualnych . Albo chociaż się przyjrzał co się tam dzieje od brygadzistow po pracowników Papierosek telefonik i WC oraz stanie w grupkach i obgadywanie innych pracownikow

Były

Byłam ta na tej zmianie bo z opisu to raczej nic się nie zmieniło ta sama ekipa te same wredne ryje które uprzykrzają życie innym Nic nowego tak było jest i będzie jeśli będą dalej rządzić te same klany S które od lat tu rządzą Ktoś w końcu może to zauważy

Czy często szukacie do siebie Młodszych Specjalistów IT? mam ofertę wygasłą o prawie miesiąc i też widzę po przeskrolowaniu, że kogoś praca już wcześniej interesowała. Z moim rocznym doświadczeniem trudno jest się teraz gdzieś wcisnąć a staż trzeba nabić, w ofercie tyle było wystarczające. Warto na rok się zatrzymać?

Wkur....y

Dlaczego zgłaszacie opinie magazynu do usunięcia. Wszystko co jest napisanie jest szczerą prawdą. Niemoty kierują ten dział na samo (usunięte przez administratora)kiedy w końcu ktoś z kierownictwa zajmie się tymi kolesiami i zatrudni ludzi, którzy mają jakieś doświadczenie w kierowaniu magazynem i mają wiedzę.

@piter

Czy praca na wozko -magazyn tam ma sens? Jaka atmosfera,jakie wymogi ..itp

Obcy
@@piter

Atmosfera żadna, koordynator pracuję nad wymianą wszystkich starych pracowników. Nie ważne czy umiesz jeździć wózkiem czy nie byle by stan osób się zgadzał. Codzienne donoszenie na innych i wymyślanie niestworzonych historii. Stawki dla nowych wyższe niż mają brygadziści.

;%

Pewnie ze jest szansa i będziesz miał więcej niż długoletni pracownicy.

@;%

A ile teraz na start dostanę i praca jest na 2 zmiany?

@%69
@Nowy

Na początek 34 zł, a potem zwolnisz się jak wszyscy po paru miesiącach, może rok wytrzymasz. 2 zmiany, a trzecia dla niektórych.

@@%69

To ja chcę tylko 2 zmiany. A czemu niektórzy na 3 zmiany pewnie większą stawkę mają?

Szukam ludzi, którzy pracują tutaj w dziale IT. Odnośnie młodszego specjalisty, czego trzeba się spodziewać, czy widełki są tutaj w automotive zbliżone do rynkowych w ogóle? Jakie macie godziny pracy, bo skoro to coś na kształt helpdesku, to rozumiem, że i praca na zmiany może to oznaczać?

M

goga29

32zł to brutto czy netto?

@goga29

32 brutto na magazynie. A ile na produkcji to może przejdę pod produkcję pozdrawiam miłego popołudnia.

Produkcyjny nowy
@Nowy

Produkcja pracuje na wszystkich, to musi mieć odpowiednie stawki. Mam brutto 36, ale na tym koniec, w tym roku już więcej nie będzie. Brygadziści mają i tak dużo więcej, nie wiem jak na magazynie.

Wart nie wart
@M

Ha ha ha ha. Może na narzędziowni bo produkcja to stawka 28zł. Także nie rób gowno burzy.

WF
@Produkcyjny nowy

36 brutto? Fajnie. Na obrabiarkach numerycznych zarabiają mniej :)

Ciekawe na której produkcji i gdzie masz 36 brutto. Bo na pewno nie tu

Wypalony

Witam serdecznie, trochę w innymi temacie, do jakich firm w okolicy wysyłacie CV. Masa ludzi z Plast Metu szuka nowej firmy może podzielicie się nformacjami na temat zmian. Wiem, że w Osieku chętnie przyjmują ale to z deszczu pod rynnę.

Jak teraz zarabia młodszy specjalista ds. IT? ktoś pytał jeszcze wcześniej o rozmowę ale nie widzę szczególnego odzewu. mnie interesuje konkret odnośnie zarobków, bo mam jeszcze inne oferty do wyboru. Chyba ze możecie polecić?

@pracownik

Witam. Widziałam ogłoszenie o prace jako operator pras. Czy ktoś może powiedzieć na jaka stawkę mogę liczyć na start ?

Uuuu
@@pracownik

Operator pras to są linie zapewne. Czyli do ogarnięcia wielkie prasy. Odpowiedzialna praca. Ale stawka ? Raczej od 28 29zł netto

@pracownik

A jest zapotrzebowanie na magazyn ? Wiecie może czy zrobią mi kursy na wózki czy muszę sama zrobić i dopiero mnie wezmą ?

Xxxxxxxxxxxxxxxx

Bardzo prosimy zarząd o zrobienie porządku z kierownikiem zmianowym T.P i jego pupilką M.G. Kierownik słucha i radzi się tej pani co robić z pracownikami. Pani jest osobą konfliktową i wybiera sobie osoby z którymi chce pracować. Chodzi dumna jak paw bo ma kierownika owiniętego wokół palca. Pomieszała przywieszki na koszach reklamacja jaka przyszła ogromna to była jej wina wszędzie były jej dane ale kierownik sprytnie ją wybronił. T.P nie nadaje się na rządzenie zespołami bo nie ma własnego zdania tylko opiera się na opini pani która nie powinna mieć nic do powiedzenia . @pracodawca. Prosimy o rozdzielenie tych osób lub o ich zwolnienie. Kierownik niesłusznie zwalnia panie które się starają ale on tego nie widzi wydaje mu się że punktuje dla firmy ale ludzie widzą to inaczej. Mobbinguje inne zmiany..straszy zwolnieniami itp. Człowiek nie do pracy jako kierownik.

Witam serdecznie panie dyrektorze bo wreszcie kompetentna osoba na tym stanowisku. Mam nadzieję że wreszcie przyjrzy się Pan pracy operatom jak i ustawiaczom na prasach automatycznych jak i manualnych. Oraz pracy pracowników produkcyjnych. Pierwsze trzeba rozbić więzi rodzinne i przeciąć pępowinę co niektórym parom którzy wspólnie pracują na automacie bo jeszcze niestety nikomu się to nie udało A to chyba jest zakład pracy a nie przedszkole. Następnie pomieszać zmiany na manualnych prasach bo porobiły się kliki które rządzą wszystkimi i wszystkim.A co do magazynu zakaz wędrówek na papierosa co dziesięć minut albo całkowity zakaz palenia!!!

Operator automatu

Co Cię obchodzą więzi rodzinne, jest pełno powiązań rodzinnych jak i znajomości w tej firmie. Nikomu to przeszkadza, jeśli praca jest wykonana należycie albo nawet lepiej .widać to po zaangażowaniu ludzi którym się dobrze pracuje , z osobami którymi się dogadują. A ludzie którzy skaczą sobie do oczu, wyzywają się obgadują i robią sobie na złość. Tak jak Ty pisząc tutaj. Pilnuj siebie.bo widocznie za mało pracujesz... Takim jak Ty przyjrzyj się dyrektorze. Osoby które niszczą atmosferę w firmie, nie nadają się do żadnej współpracy.

Magazynier

Kolego lub koleżanko, magazynem to ty sobie gęby nie wycieraj. Jedynie co tam potraficie to tylko płakać o podwyżki i wykonywać jedną czynność cały dzień. Telefoniki pochowane w szufladkach, odgadywanie i tworzenie plot na temat innych pracowników. Droga wolna można przyjść na magazyn i trochę uczciwe przepracować a potem wypisywać o innym dziale, palących można policzyć na palcach jednej ręki. Tacy jak ty psują atmosferę w tej firmie, ludzie po podstawówce przyjęci po znajomości, którzy uważają, że są pępkiem świata i bez nich firma się rozpadnie. Zajmij się swoją pracą a wszystko będzie dobrze, od donoszenia są ludzie i to tacy co krzyczą najbardziej, że ktoś podpiera... Chociażby jeden co przełożonego klępie po plecach a jak się odwrócić to opowiada jaki jest zje... Dla ludzi kumatych nie będzie problemu z odgadnięciem o którego donosiciela chodzi zna go całe OLK i WSP i 99% ludzi uważa go za fałszywego i dwulicowego.

Bystra

Pewnie chodzi o tego co tylko on pracuje i jego praca jest najważniejsza. Ochrona nadała mu adekwatną ksywę dla jego osoby. Facet jest tak zapracowany, że nawet się nie przebiera, ale jak tu znaleźć czas jak ma się cały czas telefon przy uchu.

Polo

Bo tylko on to imię albo nawet dobrze nie potrafi. Wcale nie trzeba mieć szkoły żeby robić takie rzeczy. Innych rzeczy by nie ogarnął. Najlepszy jest Karol i Kamil a reszta jest zbędna. Sami dadzą rade

Jak duży tu jest dział IT i jakie z grubsza są widełki młodszego specjalisty z SQL na helpdesku? Podobno rekrutacja to jedno spotkanie?

Cześć wszystkim ! Chciałabym zmienić prace i pomyślałam właśnie o plast-mecie . Bardzo dużo ludzi, z którymi rozmawiam polecają tą firmę, tylko, że nigdy w niej nie pracowali. Może wy jako pracownicy mi coś na temat firmy powiecie ? Która hala jest bardziej godna zainteresowania ? Stara na Głowackiego czy nowa ? Z góry dzięki, za pomoc !! I WESOŁYCH ŚWIĄT !

Bobi
@Kasia

Na starej hali jest podobno głośniej niż na nowej. Robota normalna jak na produkcji, czasami jest lżej czasami ciężej, zależy co się trafi do roboty. Jest nie duża kasa na święta wielkanocne i trochę więcej na bożego narodzenia. Wczasów pod gruszą nie ma. Jak chcesz pracować to na bank się utrzymasz bo brakuje ludzi do pracy. Zarobki? Nie mam pojęcia :P

@Kasia

Nie polecam, zarobki słabe, praca ciężka, atmosfera beznadziejna..

@Ewa

Możesz przy tym opisać prace? czemu uznajesz ja za ciężka, o jaki zakres obowiązków chodzi? od razu niżej ktoś całkiem odmienna opinie dodał, wiec wole wybadać teren

Xxxx

Ciężkie detale do pracy. Kręgosłup nadgarstki wysiadają. Trzeba się spieszyć bo normy wygórowane w(usunięte przez administratora) trafisz na odbiory z linii to siku na prośbę pójdziesz zrobić. Ręce chce przetrącić od detali. Ciężkie pojemniki trzeba dźwigać. Po 8h człowiek nie wie że żyje. Hałas i smrod ogromny. Nie polecam. Brak podwyżek i ciągłe obserwowanie czy przypadkiem nie zamieniasz z kimś słowa. Ogólnie podchodzi to pod (usunięte przez administratora) A jak stoisz a nie sprzątasz albo nie daj Boże siądziesz to ci premię (usunięte przez administratora) Firma dno. A uważa się za pępek świata. A reszta to pewnie zarząd pisze pięknie żeby statystyki podnieść.

Biurowiec
@Xxxx

Persone XXXX zapraszamy do firmy "Szlachta nie pracuje" albo lokalnego punktu Żabki (chociaż, tam też dużo towaru do przeniesienia. Bardzo przesadzasz w opisie pracy, a powszechne (usunięte przez administratora) się, jest stosowane przez waz na hali, wiec nie dziwcie się, ze ktoś to sprawdza. #PiekłoGrupyRoboczej

@sie narobiło.

Droga cudowna wykorzystujàca firmo. Pięknie się zadziało że się wkońcu karę dostało. A takich kar powinno być więcej i może być więcej bo to normy wysokie i nie ma czasu nawet pomyśleć na spokojnie i prosiliśmy wszędzie i wszystkich że ludzi brak w kj. A wy swoje, to kara finansowa jest za postój. Jak nam nie przykro. (usunięte przez administratora) To jest kara za to że o ludzi nie dbacie że na pracownikach oszczędzacie. Że własne kieszenie i zachcianki zapychacie. A jak nie dbacie to i więcej kar reklamacyjnych dostaniecie bo to w naszych rękach Wasz los leży. Dlatego wniosek jeden - wam nie zależy to nam też nie zależy. @Pracodawca

@sie narobiło.
@@sie narobiło.

W punkt. A kierowniczka kj to jest w firmie ?? Jeśli tak to Powinna wylecieć. Bo nic nie robi,nikt jest nie widział i nikt o niej nie słyszał. Jedyny kierownik widmo. I nie zadba o to żeby ludzi z kontroli odciążyć i żeby ich było więcej. Bo to jakość w takiej firmie powinna być na pierwszym miejscu..Kpina żeby były trzy osoby na dwie hale. Żadna firma nie ma takich braków w takich ludziach. I wkońcu mamy reklamację. I będzie ich dużo więcej. Na własne życzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 216, z czego 30 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.
3.8/5 Na podstawie 1006 ocen.
  • Bartosza Głowackiego 21
    32-300 Olkusz
  • NIP: 6372197568 KRS: 0000609220

PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.