PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.

Olkusz

Opinie o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.

sf 2016-08-06 22:54
Ja to chętnie bym się załapał na takiego kierowcę c+e, bo wiem, że mają dobre stawki, ale czy do zarobków są wliczane premie? Dzięki
OLKEK 2016-12-04 14:59
JEST CORAZ GORZEJ SZKODA NAWET SIE WYPOWIADAC FAKT WYPŁATY NA CZAS ALE PREMIE ZABIERAC ZACZYNAJA ZA BYLE CO....LUDZIE ZACZYNAJA SIE ZWALNIAC....NIKT NIE WIDZI TEGO ZE GDYBY NIE MY PRACOWNICY FIRMA BY NIE PROSPEROWAŁA JAK DO TEJ PORY....ALE NAJLEPIEJ TEGO NIE WIDZIEC I LUDZI NIE SZANOWAC....ROZUMIEM ZE JAKIS RYGOR MUSI BYC ALE BEZ PRZESADY MY TEZ JESTESMY LUDZMI I MAMY SWOJE UCZUCIA I HONOR....
CNC 2017-02-09 11:43
Cały zarząd i dyrekcja patrzy tylko jak napchać swoje kieszenie nie zwracając uwagi na pracowników. Wielu pracowników zwolniło się w ostatnim półroczu ze względu na atmosfere pracy, uprzejme donoszenie Lidera do Dyrektora, niesprawiedliwe ocenianie, złe traktowanie pracownika i wiele innych czynników. Patrzą tylko jak zabrać pracownikowi premie... Osoby decyzyjne myślą że przed zakładem stoi autobus z nowymi pracownikami więc nie muszą szanować obecnych doświadczonych pracowników... Reasumując jeśli szukasz pracy to nie zawracaj sobie głowy Plast Metem, jest wiele innych firm gdzie zdobędziesz doświadczenie, będziesz szanowany, zapewnione będą lepsze warunki pracy no i zarobisz o wiele lepsze pieniądze.
Zostaw swoją opinię o PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o. - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAST-MET Automotive Systems Sp z o.o.