Opinie o Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością w Katowice

Mariola

Od półtora miesiąca staram się o zwrot pieniędzy za odesłane urządzenie! Ta firma to jakaś kpina!! Obiecują obiecują i na tym się kończy... Jeśli do jutra pieniądze nie wpłyną na konto sprawę zgłaszam do inspekcji handlowej. Jeśli ktoś chce się przyłączyć proszę o wiadomość.

Wanda
@Mariola

Od Twojego wpisu minęły już dwa dni. Czy w tym czasie udało Ci się odzyskać pieniądze? Jakie jest stanowisko firmy Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością w tej kwestii?

Jubilat Nowy wpis
@Mariola

Także nie dostałem zwrotu pieniędzy za odesłany towar , rejestrator o wartości 400 w zakupie w tej firmie znalazłem na allegro za 130zl wiec maja 300% przebitki jwk go odesłałem to mija już 3 miesiące i nie ma zwrotu kasy , sprawa trafia do uokik i do sądu online

Michalina Nowy wpis

Ile w firmie przysługuje wam przerwy? Czy można dostać pół godziny ?

DOSTWCA Nowy wpis

Uwaga . Nie płacą za zamówiony towar. Właścicielka nie odbiera telefonu . Od roku próbujemy grzecznie odzyskać nasze pieniądze .

nie

Nie polecam współpracy z tą firmą. Cwaniakują na tyle ile się da oraz traktują pracowników jako tanią siłę roboczą. Wynagrodzenia często nie na czas.

Wanda Nowy wpis
@nie

@nie Sugerujesz, że wynagrodzenie w Pepe nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Gall Anonim

Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą "firmą". Przelaliśmy, na fakturę Pro Forma, należność za oferowany produkt, po czym nie otrzymaliśmy wyrobu, jak również zwrotu naszych pieniędzy. Postępowanie sądowe zakończyło się oczywiście wyrokiem nakazującym zwrot poniesionych przez naszą firmę koszów łącznie z odsetkami ustawowymi. Jednak "firma" Pepe Gastro Sp. z o.o. nie respektuje wyroku sądowego. Z tego też względu przekażemy sprawę do firmy windykacyjnej. Stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę z tą "firmą.

Gall Anonim

Firma Pepe Gastro Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach powinna natychmiast zaprzestać "działalności". Chciałem zakupić w tej "firmie" produkty, przelałem należność na podstawie faktury Pro Forma, a następnie nie otrzymałem ani wyrobów, ani pieniędzy. Sprawa trafiła do Sądu, który oczywiście wydał wyrok nakazujący zwrot poniesionych przez mnie kosztów łącznie z odsetkami ustawowymi. Jednak firma Pepe Gastro Spółka z o.o. nie wykonała wyroku sądowego. MOIM ZDANIEM TĘ "FIRMĘ" NALEŻY OMIJAĆ BARDZO SZEROKIM ŁUKIEM.

Maciej z Krakowa

Ja kupiłem w tej firmie przez telefon urządzenie transmisyjne -miał to być wspaniały tłumacz języków obcych. Po otrzymaniu przesyłki i samym tylko oglądnięciu produktu od razu go spakowałem i odesłałem do firmy(zgodnie z prawem miałem na to 14 dni). Za 2 dni zadzwoniła Pani, że firma ma problemy finansowe i lepiej żebym sobie wybrał inny produkt z ich bogatej oferty bo gotówki mogę nie zobaczyć! Oczywiście się na to nie zgodziłem i już ponad tydzień czekam na pieniądze - 360 zł szlak trafił. Nie kupujcie przypadkiem nic w PePe Gastro z Katowic. To oszukańcza firma!!! Złożę jeszcze skargę do UOKiK, niech się do nich dobiorą bo pewnie takich jak ja jest dużo więcej!

Jurand
@Maciej z Krakowa

czy masz numer telefonu do tej firmy

Miśka
@Maciej z Krakowa

Firma uciekła z a Katowic Długi ma w setkach tysięcy złotych Pracownicy po 5 miesięcy nie otrzymują wynagrodzenia Te same produkty, które oferuje można kupić za kilkanaście złotych w innych miejscach

Krecik

Mnie przysłano produkt zestaw głośnomówiący za 380 zł którego nie można zwrocic

Myślę że pracownicy nie mogą liczyć na stabilne zatrudnienie. (usunięte przez administratora)

Hanna

Pracujesz w Pepe Gastro Sp. z o.o.? Bardzo chętnie poznamy Twoją opinię na temat firmy. Jakie pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy? Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

mietła

na jakąś część etatu pracuje się w tej firmie przy sprzątaniach biur i na jakie zmiany jest to zatrudnienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością - Katowice

Pepe Gastro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością
  • Wita Stwosza 3