ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.

Dziekuje

Firma bardzo mi prywatnie pomogła. Dziękuję POLECAM POLECAM, POLECAM

Tak
@Dziekuje

Wierzę, zawsze pomogą, nie da się im tego odmówić

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. organizuje staże dla studentów?

Co wchodzi w socjal ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.?

gość Nowy wpis

Ciepła woda w kranie

gość Nowy wpis

Te pozytywne opinie, pisane są tylko przez pociotków, z takim traktowaniem pracowników nigdy jeszcze się nie spotkałem

Bob Nowy wpis

Polecam gorąco tą wspaniałą firmę. Ludzie jacy mili szefostwo i kierownictwo do rany przyłóż. Coś pięknego jak się widzi że ludzie ludzi tak traktują. Miód na oczy. Firma godna polecenia. Żeby wszystkie firmy w okolicy działały tak jak eldrut ale by było pięknie

NieWazne

Jak czytam nie które opinie to łapie się za głowę, no chyba że są prawa ręka właścicieli lub kierownika to faktycznie mogą sobie chwalić i dumnie reprezentować ta firmę, (usunięte przez administratora) mają cudownie tam. Jeśli robisz problemy, nie idziesz im na rękę, np nie przyjdziesz w sobotę lub jakieś nadgodziny, czy wytykasz jakieś uwagi że czegoś nie ma, że się nie da lub coś trzeba wymienić a nie daj panie coś ci nie wyjdzie to brygadziści z tobą pojadą równa nie odezwa się spokojnie tylko puszcza wiązane od K do Ch przez P itd kierownik jest nawet w stanie powiedzieć jeśli ktoś się zwalnia że to nawet dobrze jak się zwalnia bo był problematyczny, robi problemy o byle (usunięte przez administratora) nawet o to że butelkę wody sobie postawiłeś koło maszyny a jak zaczniesz chodzi np napić się wody to będzie robił problem że nie pracujesz tylko ciągle chodzisz, nie dogodzisz nikomu

Zimo

Czy ktoś szczerze może napisać na jakie zarobki może liczyć spawacz mag lub tig w tej firmie ? Zastanawiam się nad złożeniem CV w tej firmie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

A dokładny adres firmy ?

Wiooo

Staż pracy i doświadczenie zawodowe w branży metalowej prawie 20 lat, a oni dają brutto 18 zł na godz. Porażka. Nie polecam.

@Wiooo

Czyli bez doświadczenia nie ma szans się tam dostać.

Ger

Na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowali mi 18zl brutto za 20 lat doświadczenia. Odpowiedzialności od groma , a pieniądze mizerne. Lipa i tyle w temacie.

Sebastian

Witam wszystkich obecnych. Sytuacja w Polsce nie jest tak dobra, jak była wcześniej za sprawą ostatnich wydarzeń i chętnie dowiem Cię, czy firma ELDRUT aktualnie normalnie funkcjonuje, czy może są jakieś ograniczenia wynikające z bezpieczeństwa zatrudnionych osób. Czy ktoś jest na tyle kompetentny, aby w tym właśnie zakresie się wypowiedzieć?

Aga

@prwcownik a na jakim dziale pracujesz i czym się dokładnie zajmujesz w firmie ?

Firmę określam oczywiście na duży plus Jak wszędzie są minusy i plusy jednak właściciele prowadzą firmę mądrze. Osobiście nie poznałem jeszcze takich ludzi w sensie pozytywnym. Nawet gdy coś źle zostanie wykonane to z kulturą oznajmią. Do tego cała załoga to ludzie którzy wiedzą iż tworzą kolektyw. Firma się cały czas rozwija stąd może pewne niedociągnięcia. Ja jestem zadowolony.

Dorota

A w jakich zawodach firma poszukuje aktualnie pracowników?

Kareel

Wspominam w miarę dobrze, ale bylam krótko (inna oferta pracy ale w zawodzie).

Dżordż

Jest nawet ok jak na okolicę. Mogło by być więcej dodatkowych benefitów (jakaś karta Multi sport czy opieka medyczna?)

Cezary

Słyszałem, ze to świetna firma i mam pytanie czy prowadzą rekrutacje?

Produkcja

Duża część osób narzeka na zarobki ale zarobki w eldrut są dobre. Biorąc pod uwagę to że nie trzeba dojeżdżać stać w korkach jest to duży plus. Pracownicy dojeżdżają do mielca po kilkanaście kilometrów i pracują na najniższej a w eldrut nie ma najniższej żaden pracownik

cnc

Jest OK polecam

Nicki

Mają fioła na punkcie bhp ale to chyba dobrze w sumie

Dziekuje

Firma bardzo mi prywatnie pomogła. Dziękuję POLECAM POLECAM, POLECAM

Tak
@Dziekuje

Wierzę, zawsze pomogą, nie da się im tego odmówić

Zostaw merytoryczną opinię o ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. - Wadowice Górne

• Jak się pracuje w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.