England.pl Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o England.pl Sp. z o.o.

gdg 2016-08-06 22:41
Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie, bo wszystkim odpowiada atmosfera jaka panuje w wielkopolskim.
Iwona 2017-05-26 11:32
Obecnie trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO. Praca w Koszalinie. Wszelkie szczegóły możecie znaleźć na stronie internetowej firmy. Pracodawca oferuje umowę o pracę oraz możliwości rozwoju a także, co nadal jest rzadko spotykane, otwarcie przedstawia warunki finansowe już na etapie ogłoszenia o pracę. Jesteś zainteresowany/ zainteresowana aplikacja na to stanowisko? Jakie pytania masz dla osób już w England.pl Sp. z o.o. zatrudnionych?
Jantar 2017-06-28 09:48
England.pl Super firma i super rodzinna atmosfera, polecam z czystym sercem. Potrafią docenić pracownika, od lat zero spoznien z wynagrodzeniem a to dzis ważne.
Iwona 2017-06-28 14:00
@Jantar
piszesz, że firma potrafi docenić pracownika. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Co sprawia, że czujesz, że Twoja praca jest doceniana przez pracodawcę? Długo już pracujesz w England.pl? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy.
Zostaw swoją opinię o England.pl Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie England.pl Sp. z o.o.