Waberer`s Polska Sp. z o.o.

Opinie o Waberer`s Polska Sp. z o.o.

miel 2014-12-30 13:52
Mierne zarządzanie
efe 2015-10-29 15:42
Z tego co widzę jest bardzo duża rotacja wśród pracowników . Nie dzieje się chyba za dobrze . Pamiętam , że kiedyś była to dobra firma ....
kash 2016-07-17 22:54
Hej, a wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać jako specjalista ds. spedycji międzynarodowej? Dobrze, że są zapewnione odpowiednie narzędzia pracy i nawet system premiowy. To znak, że się doskonale dzieje w firmie, ale wypłata pewnie jest terminowa.
Anon 2017-03-08 13:00
Spedytor.
Na start podstawa ok 2500 + premia z pracy calego teamu (dochodzi do 2 tys na lebka). Nawet ksiegowa dostaje!
Firma niezla na poczatek kariery w branzy.
Przyjazna i wyluzowana atmosfera - a przynajmniej o taka sie staraja.
Firma ma dobrych klientow.
Obecnie duza rotacja.
Generalnie korporacja z ludzka twarza.
Dalbym 4/5
Marta 2017-08-08 22:01
Czy ktoś pracował na stanowisku Freight Forwarding Specialist? Jak wygląda zakres obowiązków na takim stanowisku pracy? Być może ktoś będzie chciał w przyszłości aplikować na taką ofertę. Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.
Zostaw swoją opinię o Waberer`s Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waberer`s Polska Sp. z o.o.