Opinie o Wiesław Baldowski Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski /Z.P.O. W.Baldowski/ w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wiesław Baldowski Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski /Z.P.O. W.Baldowski/. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiesław Baldowski Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski /Z.P.O. W.Baldowski/ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesław Baldowski Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski /Z.P.O. W.Baldowski/ w Częstochowa

Aneta Nowy wpis

Ostatni komentarz na temat tej firmy jest z 2019 roku! Czy wie ktoś jakie warunki obecnie gwarantuje ta firma? Minimalne stawki zdecydowanie wzrosły więc podejrzewam, że poprzednie komentarze są nieaktualne. Czekam na informacje! :)

pracownik Nowy wpis
@Aneta

Omijajcie szerokim łukiem! Nieważnie czy jesteś pracownikiem fizycznym czy biurowym , szkoda czasu i nerwów. Szefa w firmie to już chyba nikt nie widział! Firma zarządzana przez dzieci ze skutkiem tragicznym , ciągną firme na (usunięte przez administratora) - brak wypłat na czas, brak paieru toaletowego , brak surowców do produkcji - brak kasy na wszystko.

Nieznajomy Nowy wpis

Pracowałem i wiem że na 100% nie wrócę do tej nory. Praca powyżej 8 godzin a zarobki z przed 20 lat. Jak większość pracodawców z tej branży to wyzyskiwacze.

Joanna Nowy wpis
@Nieznajomy

Rozumiem, że głównym powodem Twojego odejścia z firmy Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski były niskie zarobki? A jak oceniasz atmosferę w miejscu pracy? Jak wyglądały relacje pracowników z przełożonymi?

Joanna

Jak wygląda praca w Zakładzie Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski?Czym ten pracodawca wyróżnia się na tle innych z branży? Jesteś pracownikiem firmy? Podziel się swoimi doświadczeniami. Co uważasz za największy plus swojej pracy? Co warto by w niej zmienić? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek myśląc o firmie jako o potencjalnym miejscu pracy.

Wire

Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski z tego co wiem, a chyba informacje mam nie zgorsze, to jest całkiem na czasie i na miejscu, więc nie ma co narzekać za bardzo i o tym to chyba wszyscy już wiedzą całkiem powaznie, no ja w kazdym razie polecam

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wiesław Baldowski Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski /Z.P.O. W.Baldowski/? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Baldowski Zakład Produkcji Obuwia Wiesław Baldowski /Z.P.O. W.Baldowski/ - Częstochowa

• Warszawska 411
    42-209 Częstochowa