XXLgastro Sp. z o.o.

Opinie o XXLgastro Sp. z o.o.

ryba 2016-08-06 22:56
czy warto zaczynać waszym zdaniem karierę w branży od stażu w tej firmie w dziale wysyłek? naucze się czegoś?
Anna 2017-03-22 11:31
Super :)
Justyna 2017-04-07 11:57
A konkretnie? Dlaczego super?
never XXLgastro 2017-05-08 21:00
Omijać szerokim łukiem - brak szacunku dla pracownika, traktowanie jak niewolników, niesłowność, zakompleksieni menadżerowie.
Malina 2017-05-10 13:38
a ja pracowałam i mogę polecić. jak ktoś jest niesumienny to wszędzie się będą czepiać :P są gorsze i lepsze dni, ale ogólnie oceniam firme na plus.
Wojciech Skwarczyński 2017-05-11 23:05
Dla osób zainteresowanych pracą:-)
Nie ma u nas "zakompleksionych " menadżerów.
Struktura, mimo że to Mordor jest płaska. Właściciele - sprzedawcy - dział wysyłek - obsługi posprzedażnej - serwis - księgowość. Każdy wie gdzie pracuje i za co odpowiada.
Praca na słuchawce, ale bez wciskania że to dobry produkt.
Dzwonią klienci i trzeba im odpowiedzieć na pytania i doradzić ale i ich poszukać.
Blisko centrum, wysoka podstawa + sky is the limit.
Praca od poniedziałku do piątku z godzinną przerwą na lunch.
Dla osób zmotoryzowanych mamy wygodny parking
Zapraszam wojciech @ xxlgastro.pl
Marta 2017-08-22 10:57
Firma XXLgastro daje szansę zdobyć doświadczeni studentom poprzez staż. Każdy kto ma teraz wolne może się zgłosić do tej firmy na staż https://www.xxlgastro.pl/pl/service/kariera/. Dodatkowo staż jest płatny, więc firma również dba, by osoba za swoje obowiązki dostawała wynagrodzenie. Czy ktoś z Was będzie się starał o staż?
Zostaw swoją opinię o XXLgastro Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XXLgastro Sp. z o.o.