Xleasing Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Xleasing Sp. z o.o.

qiak 2016-08-06 23:09
Wypłata na pewno się pojawiła @wert, bo przecież nawet jeśli były jakieś z tym problemy to są one chwilowe i racjonalnie uzasadnione. Ważne jest to, ze rotacji nie ma wśród pracowników, a każdy dba o dobre stosunki.
aneta 2017-02-22 11:08
Można dużo się nauczyć, praca od 8.30-16.30, Ludzie w robocie spoko, kasa na czas , umowa o pracę, Szefowie wymagający, ale da się dogadać na urlop na długi weekend itp , nie robią problemów. czarny p. Marek przystojny jak diabeł. zarobki w telemarketingu ok 2700-3000 na rękę , (za ok 100 telefonów) . Dużo nauki na początek. pracowałam prawie 3 lata. generalnie polecam
aneta 2017-02-22 11:08
zyta 2017-03-13 18:23
3 lata? kiedy :) ? podane zarobki troszkę tu zawyżone (chyba że nastąpiła taka korzystna zmiana systemu motywacyjnego), fakt - można się dogadać co do weekendów i pieniądze są na czas. Mam nadzieję, że teraz firma znowu jest godna polecenia, był czas, że pomimo dość dobrych zarobków, zwolnił się cały dział.
Iza 2017-07-31 15:01
Poszukują Kierownika biura. Kto składa cv? Jakieś doświadczenia związane z pracą na takim stanowisku ktoś ma? Podzielcie się opiniami na temat pracy w tej firmie, ważne są one dla osób nowo zatrudniających się.
Zostaw swoją opinię o Xleasing Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xleasing Sp. z o.o.