Wertui Sp. z o. o.

Biała Podlaska

Opinie o Wertui Sp. z o. o.

aj 2016-08-06 12:44
Hej, a czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie jako wojewódzki dyrektor sprzedaży? W końcu dobrze, że jest szansa u nich na stabilne zatrudnienia, a atmosfera jest całkiem niezła. To obry znak na to, że się dobrze dzieje.
Andrzej Kreatywny 2017-03-20 13:36
Super firma! Wow! Yea! Wypłaca więcej niż trzeba!
Polecam z całego serca! Mam nadzieję że rozwiną żagle i świat o nich usłyszy!
Paulina 2017-05-09 14:26
@Andrzej Kreatywny to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w Wertui Sp. z o. o. Co więcej możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.
@nowy 2017-06-22 16:12
W sumie przyszedłem na rozmowę o pracę skierowany przez urząd pracy, licząc na pieczątkę i powrót na zasiłek. Zacząłem okres próbny i zdziwiłem się ile można zarobić. Na początku nie jest łatwo ale szkolenia, współpraca, produkt to jedna z najłatwiejszych do sprzedaży produktów jaki miałem we wszystkich poprzednich pracach. Prowizja do 40% istne szaleństwo :)
Paulina 2017-08-16 15:01
@@nowy - gratuluję nowego stanowiska. A możesz napisać nieco więcej o swojej rozmowie kwalifikacyjnej? Jakich pytań można się spodziewać? Czekamy na Twoją odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Wertui Sp. z o. o. - Biała Podlaska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wertui Sp. z o. o.