Opinie o Vuylsteke Sp. z o.o. w Kleosin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vuylsteke Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vuylsteke Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vuylsteke Sp. z o.o. w Kleosin

były....

Najgorsza firma na Podlasiu, przebiła (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Łapińskiego, ale to jest zasługa Jewrejów z Belgii. Stefan to chyba ma immunitet na ubicie, bo nie wierzę że po tylu przekrętach nie ma ochrony. Kierowcy normalni po zobaczeniu realiów pracy odchodzą z tego (usunięte przez administratora) niestety pały i (usunięte przez administratora) z Konina tam dalej pracują i chwalą szefa, taka jest prawda. Panuje tam (usunięte przez administratora) i konfidencja, a to za sprawą ludzi z Konina tzw Krecik, Szorki, Pawulony itp, itd + Koko przesiedleniec z UA.

SuperMariO
@były....

Prawda, każdy normalny kierowca z tej firmy odejdzie bardzo szybko

Maciej
@SuperMariO

Taka lipa z zarobkami? Bo atmosfera to widzę że średnia, więc ciekawe jak z kasą

@były....

To Belgia tak rządzi.Polska nic nie ma do powiedzenia.Pewnie kończy się kadencja vuylsteke polska

@były....

Aż tak źle nie jest, do tej pory miałem 5000 PLN na kraju i prawie codziennie w domu, do czasu... za styczeń nic nie dostałem, czekam albo pójdę do prawnika

@Bolek

@Bolek Nie tylko Ty nie masz za styczeń, i tej kasy nie będzie z tego co się dowiedziałem. Długo z nimi pracujesz? Może do tego prawnika znajdzie się jeszcze kilka osób!

@były....

Stefan K jadł z dużej chochli i się udławił, do tego był nie gospodarny jako prezes, to było do przewidzenia, że wszystko padnie... szkoda tylko, że człowiek żył w utopii zamiast w porę odejść, bo pracy jest aż nadto w naszym zawodzie, pozdrawiam wszystkich i zapraszam do PIP złożyć skargę, bo to chyba jedyny sposób by walczyć o swoje ????

@Bolek

Prezesem był? Chyba nie z tego co widnieje na stronie firmy.Dosyc długo tu pracuje i znam zasady jestes nie wygodny wypad.

@Obecny

Byłem neutralny, S.K Zwany również pracodawcą, człowiek raczej bez zasad, ma poczucie wyższości nad innymi, takie mam o nim zdanie...

@Bolek

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Roboty jest po dziurki w nosie tylko chęci brak u co po niektórych

Irena

a dlaczego nie będzie wynagrodzeń dla pracowników? jakieś problemy finansowe w firmie?

Dkow Wierzytelności Wrocław Nowy wpis

Zapraszamy do współpracy już złożykiśmy 5 pozwów do Sądu co do tej firmy. Sprawy zamkneły sie pozytywnie nasz nr tel 717888591 lub 531251668

Były Nowy wpis
@Dkow Wierzytelności Wrocław

Pozytywnie? A ktos dostal jakąś zapłate od nich? Przestań łgać. Belgusy nic nie płacą zaległego.

Agata Nowy wpis

Przejrzałam sobie tutaj komentarze i wychodzi na to, że były jakieś sprawy z firmą. Przeszłość to przeszłość, ja bym ogólnie chciała znać obecną sytuację. Czy są fair wobec pracowników, jak aktualnie z wypłacalnością?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Vuylsteke Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Byly

Jak się zwolnisz to już Ci ostatniego wynagrodzenia nie zapłacą

Również byly
@Byly

Taką zasadę mają Kręcą jak mogą belgusy.Ciagle im mało kasy

@Również byly

Zgłaszaliście gdzieś tę sprawę? Przecież to Wasze pieniądze, więc o co chodzi? Trzeba walczyć o swoje!

Byly Nowy wpis

Polski oddział zamykają, a kierowcy pewnie muszą przejść na belgijskie umowy.Przerabialem ten temat.Belgijska umowa to porażka. To co zarobisz to połowę musisz oddać na podatki.

Janusz Stawski

Jeśli ktoś ma taki sam problem z odzyskaniem kasy za pracę lub za faktury to polecam kancelarię pod numerem 516 328 185, odzyskali już dla mnie dwie faktury z czterech w ciągu 3 miesięcy, tak więc całkiem dobrze, i czekam teraz na resztę, tak więc mogę polecić

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vuylsteke Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ogon

Szukałem i znalazlem że maja sieszibe w Hotelu Silver Bialystok, na ul. kopernika

@Ogon

Dzięki będę szukac

Czy ktoś wie gdzie szukać firmy?nie mam kasy za styczeń i luty to chyba jakieś żarty. BIURO NIE ODBIERA TEL.CZYLI PACHOLKI GURU..

Cie....

A czemu firma ucieka?coś na rzeczy chyba jest.Ludzie idźcie po swoje

Korniszon
@Cie....

Byłem na firmie , nic jusz tam niema pytałem ,nikt nic nie wie

gienek
@Korniszon

przeniesli sie czy znikneli?

Korniszon
@gienek

Niby przeniesli tylko niewiadomo gdzie ,rzadnej kartki nic .. .

@Korniszon

Są na Rocha w rzemieniku koło dawnego kina syrena.Trzeba walić drzwiami i oknami

Rocky
@Obecny

Chyba bankrut bo na porannym są auta wszystkiewystawione przez skarbowke

@Rocky

Udają bankruta cały czas pracują i ciężarówki jeżdżą.Tak skarbówka już się bierze

Super Mario

Ludzie zaczynają uciekać , mamy 19.01.21 a ludzie nie mają kasy za listopad !!!!gdzie sprawiedliwośc ?! , że państwo pozwala na takie coś !!!!

Kwiatuszek
@Super Mario

Ty mario już nie pracujesz u nas z tego co wiem więc nie pluj jadem, dostajemy taki hajs ze jak poczekasz chwile to ci się nic nie stanie. ważne że płaci.

Chre
@Super Mario

Co ma głąbie do tego państwo.Pracujesz u Holendra to idź tam na skargę!!!!!!

@Super Mario

Nie wiem co się dzieje, wyprzedają ciężarówki, wypłaty za styczeń nie dostałem, cisza, nikt nic nie wie, jakbym nie przyjechał na plac, żył bym w nieświadomości i czekał na telefon, nie wiem jak dalej to się potoczy...

@Super Mario

Czasami żałuję, że tu pracuję

@Chre

Vuylsteke jest firmą Holenderską? a to ciekawe...

@Kwiatuszek

Czyżby ktoś z biura? Jaka kasa jest dla Ciebie ekstra? Ja miałem przeciętne zarobki, a atmosfera jak się wchodzi do biura bardzo nie miła... i teraz poczekasz jak my wszyscy, bo kasy nie ma

Zaraz Były

Mega obsówa z wypłatami .nie płaci wcale za urlopy za wszystko trzeba sie upominac , polski oddział dlugo nie pociągnie , ludzie uciekaja ... porazka

Ryszard
@Zaraz Były

Nieciekawie to brzmi, często są te spóźnienia z wypłatami czy to pojedyncze przypadki? No i jak nie płaci za urlopy?...Oferuję chyba w końcu umowę o pracę, tak?

@Zaraz Były

A zusy też nie płacone.

@Ryszard

Dostałeś wypłatę, czy tylko ja czekam?

PRACOWNIK

NIE MA PRZELEWÓW ,ZA STYCZEŃ .BRAK JAKICHKOLWIEK INFORMACJI , Z LUTYM LICHO WIE

@PRACOWNIK

Trzeba złożyć skargę do PIP w Białymstoku, im szybciej tym lepiej, sprawa ruszy za jakiś czas i daj wypowiedzenie o pracę z artykułu 55, z winy pracodawcy wpisując brak wynagrodzenia jako powód

Gołębiarz 61

Nie polecam, samochody śmierdzące i brudne. System miał być na międzynarodowke na 3 tyg, a okazało się, że więcej czasu byłem na kraju niż za granicą... Opóźnienia z wypłatą, jeszcze trochę to i wielki pan prezes będzie kazał tankować za swoje. Nie polecam panowie omijać szerokim łukiem i nie dajcie się nabrać tak jak ja.

@Gołębiarz 61

Jeżdżę albo lepiej jeździłem po kraju, było całkiem nieźle ale coś się urwało, wyprzedają ciężarówki, chyba, że co rok jest taki precedens albo bankrutują...

ziomek

kombinuje babka z belgii

Obecny

Jakieś zmiany się szykują w firmie?coś ktoś?

Magda

Potrzebujecie kogoś z doświadczeniem?

Czym Vuylsteke Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kierowca

Nie polecam zaległości z wypłatą od ciebie wymagają na czas ,do dyspozytora odezwiesz się nie tak jak on oczekuje to niedawno kolega dostał dyscyplinarkę i nie uźył słów niecenzuralnych dopóki nie zapytasz o swoje to jesteś ok , atmosfera jeżelichodzi szef pracownicy na zasadzie król poddani,.

Bartek

@wojtek ale to nie wypłaca nikomu?

Wojtek

Zalega z wyplatami do 2 miesięcy(usunięte przez administratora) ,idziesz na zwolnienie też jest problem z kasą. Ludzie zaczynają uciekać .

kierowca

Normalne pieniądze na jasnych zasadach nie każdemu się podoba bo na wypłatę trzeba zapracować , negatywne piszą ci co odpadli z tej firmy za nadużywanie alk. a było takich sporo.

Julek
@kierowca

Każdy w firmie narzeka że brakuje mu kasy z wypłaty , nikt nie wie jak jest naliczana i za co jest ucięte wynagrodzenie

@kierowca

Smieszny jesteś kasa wypłacana z opóźnieniem praktycznie co miesiąc za urlopy za tamten rok nie zapłacili porażka nie polecam !!!!

Filip

@kierowca a ile można zarobić ? Daj znać coś więcej, jaka atmosfera panuje w firmie ?

Czy Vuylsteke Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

kierowca

w zasadzie nie ma problemów z dostaniem urlopu tylko trzeba odpowiednio wcześniej zgłosić chęć i termin

Olek

Niezbyt dobrze piszecie o pracy . Może to chwilowe , każdemu zdarza sie gorszy czas!

Kierownik :)

Nie polecam wynagrodzenia opóźnione o ponad miesiąc, ucinanie kasy za wszystko co możliwe. Ładunki max do 300km (dobry strzał) standard to 100-50km naczepy W opłakanym stanie auta niby nowe ale zajechane śmierdzące (nie wszystkie zależy od kierowcy). Ogólnie firma lipa ciekawe jak długo jeszcze to pociagnie. PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Vuylsteke Sp. z o.o. - Kleosin

• Jak się pracuje w Vuylsteke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vuylsteke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vuylsteke Sp. z o.o.?

Vuylsteke Sp. z o.o.

Vuylsteke Sp. z o.o.