brak logo

Universo Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Universo Sp. z o.o.

jagoda 2016-08-14 14:42
swego czasu, musze przyznać że całkiem niedawno widziałam u was w internetach, nowe ogłoszenie o praca na stanowisko asystenta ds. kampanii reklamowych - ktoś już tu tak pracował i opowie szczerze jak jest?
Sylwia 2016-12-01 12:14
Pracowałam dwa lata. Atmosfera jest dobra - bo zespół jest fajny, pracuje się spokojnie. Motywacja dobra, zarobki OK - wiadomo, mogło by być lepiej.
Największy plus to elastyczne podejście do czasu pracy. Gdyby nie przeprowadzka, pewnie bym pracowała dalej. Wcześniej firma była na krzykach.
Pola 2017-06-14 15:41
Atmosfera była dobra, ostatnio zmienił się cały zespół. Obecnie korporacyjne trendy obowiązują. Praca ciekawa. Generalnie mogę polecić, z zastrzeżeniem, że jak wszędzie stalowe nerwy i mocny kark mile widziane.
Julita 2017-07-25 19:56
@Pola o jakich korporacyjnych trendach praktykowanych w Universo mówisz? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat sytuacji stresujących w pracy, co głównie je generuje?
Zostaw swoją opinię o Universo Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Universo Sp. z o.o.