Opinie o Universo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Universo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Universo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universo Sp. z o.o. w Wrocław

ciekawa Nowy wpis

Kto tam teraz jest szefem?

MK Nowy wpis
@ciekawa

TA

Czy można liczyć w Universo Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

MK Nowy wpis

Firma już nie działa, nie można liczyć na nic.

Navi

Dobre dla młodych osób bez zobowiązań. Jeśli szukasz stabilnej pracy oraz chcesz mieć wypłatę na czas, to omijaj szerokim łukiem tę firmę.

RODO

Wysyłają spam na skrzynkę bez pozwolenia. Nie ma maila, więc nie ma jak do nich napisać. Jak pisze się wiadomość ze strony, to nie odpisują. Skąd macie mojego maila? Od kogo i jakim prawem wysyłacie mi spam? Teraz spędzę trochę swojego cennego czasu żeby powalczyć o swoje prawa. Wystarczy sprawdzić opinie na google i wiadomo jaka to firma.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Universo Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Pisanie takich oskarżeń bez podstaw to duże ryzyko. Tym bardziej, że to dobra firma!!

Antek
@Andrzej

Dobra? Chyba w naciąganiu i spamie.

Niko

Trochę naciągane na niby darmowy voucher, ale przesyłka to prawie 50 zł. Sorry jeleni to szukajcie w puszczy.

Ulka

Wiecie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Warto szukać tu pracy?

Ta firma działa na pograniczu prawa lub bezprawnie. Wysyła spam. i naciąga ludzi Jeśli komuś to nie przeszkadza - to miejsce dla niego.

Wacek
@Tomek

Dzięki za informacje.

Julita

Dla osób zainteresowanych pracą w marketingu ważna wydaje się być informacja, że obecnie Universo poszukuje młodszego specjalisty ds. planowania i zakupu mediów. Nie jest to stanowisko dla bardzo doświadczonego pracownika, więc każdy może próbować swoich sił w rekrutacji. Jak ona obecnie wygląda?

Julita

@Pola o jakich korporacyjnych trendach praktykowanych w Universo mówisz? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat sytuacji stresujących w pracy, co głównie je generuje?

Pola

Atmosfera była dobra, ostatnio zmienił się cały zespół. Obecnie korporacyjne trendy obowiązują. Praca ciekawa. Generalnie mogę polecić, z zastrzeżeniem, że jak wszędzie stalowe nerwy i mocny kark mile widziane.

Sylwia

Pracowałam dwa lata. Atmosfera jest dobra - bo zespół jest fajny, pracuje się spokojnie. Motywacja dobra, zarobki OK - wiadomo, mogło by być lepiej. Największy plus to elastyczne podejście do czasu pracy. Gdyby nie przeprowadzka, pewnie bym pracowała dalej. Wcześniej firma była na krzykach.

jagoda

swego czasu, musze przyznać że całkiem niedawno widziałam u was w internetach, nowe ogłoszenie o praca na stanowisko asystenta ds. kampanii reklamowych - ktoś już tu tak pracował i opowie szczerze jak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Universo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Universo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Universo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Universo Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • św. Jerzego 1A
    50-518 Wrocław