Top Energy S.A.

Raszyn

Opinie o Top Energy S.A.

ps 2016-08-31 09:16
jestem ciekawy czy firma jest w raszynie? czy maja jakies kontrakty? czy warto tam aplikowac? dziwne ze w tego rodzaju firmie prezesem jest dziewczyna, hm... macie jakas wiedze na ten temat? jest z branzy i czy zna sie na OZE?
ds 2016-09-09 22:37
No dobrze, że wypłata jest u nich odpowiednio terminowa, bo wiedzą jak zadbać o stabilne zatrudnienie.
Agata 2017-08-23 09:54
@ds terminowość wypłat jest bardzo ważna, a czy firma Top Energy S.A. ma jeszcze jakieś zalety? Czy poleciłbyś pracę tam osobom bezrobotnym? Czy ze względu, że jest pod Warszawą to firma zapewnia dojazd pracownikom? Każda informacja może być decydująca w przyszłej aplikacji.
xxx 2017-08-28 13:23
Główna siedziba firmy jest w Rzeszowie. Prezesem, a raczej menagerem może być każdy, kto robi dobre wyniki, wiec to nic dziwnego, że kobieta rządzi. Wszystko jest legalne, ale trzeba miec gadane w robocie. I duuuużo się chodzi. W 1szym miesiacu nie liczcie na kokosy, później można zgarnac dobrą kase, ale bez gadanego nie uda CI się dobrze zarobić
Agata 2017-09-14 10:16
@xxx czyli jest możliwość awansu i rozwoju w firmie Top Energy S.A.. Dobrze wiedzieć, że zaczynając od niższego stanowiska ciężko pracując mamy szansę na zostanie managerem. Czy są chętni na forum na taką karierę?
Zostaw swoją opinię o Top Energy S.A. - Raszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Energy S.A.