Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o.

Opinie o Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o.

qe 2016-08-06 23:00
Pewnie, że oferty mają ciekawe, a mnie najbardziej zainteresowało ogłoszenie na doradcę ds. obsługi klienta. Oczekują znajomości niemieckiego, ale może jest szansa na odpowiednie szkolenia czy kursy jeszcze.
Mario 2017-01-11 13:05
Jest szansa na pracę po 12 godzin za małe pieniądze. Szansa na ochrzanianie za byle co, również. Na pewno nie można liczyć na umowę o pracę i szacunek.
Ryszard 2017-01-27 11:24
Z daleka od tych oszustów, na razie oddałem sprawę za oszustwo do sądu, spółeczka jest g...o warta, jedna z wielu przekrętnych spółek
qwerty 2017-02-09 15:52
Pracowałem w tej firmie. Mają bardzo normalne podejście. Jak wykonujesz swoją pracę , jesteś kreatywny i starasz się usprawniać pracę i sobie i innym to i możesz liczyć na większe pieniądze. Jak ktoś chce tylko klepać to co było opisane na rozmowie kwalifikacyjnej to zarabia tyle ile było powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej. Na prawdę zdrowe, normalne podejście do pracy. Zdarzają się dni, kiedy trzeba docisnąć i zostać dłużej w pracy (nawet raz do 23:00), ale wtedy zawsze załatwiają transport do domu (taksówka) i na koniec miesiąca też jest to uwzględniane. Polecam dla tych, co chcą trochę więcej od pracy niż odklepać i wyjść.
gość 2017-02-13 14:06
też skierowałem sprawę do prokuratora
Rafik 2017-02-13 15:46
Zlodzieje i naciagacze. Wysylaja telefony a pozniej nakazuja zwrotu na wlasny koszt. Nie oddajesz przychodzi faktura na 360zl. Piszesz donich o kopie umowy odpisuja glupoty.. Tez zglosilem do uke i do konsumentow bede jutro zglaszam.
k 2017-03-14 22:45
I pasuje Ci praca dla oszustów i oszukiwanie innych, czy po prostu jesteś jednym z nich??? Przecież podstępem i oszustwem zdobywają najczęściej starszych klientów, to fair?
Zostaw swoją opinię o Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o.