SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K.

Poznań (okolice)

Opinie o SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K.

Legumina 2016-08-26 14:06
Praca nie jest zła sama w sobie, była by super. Tylko pracodawca ma na wszystko wywalone. 0 Planu, 0 zarządzania, pracownicy sami muszą decydować i brać odpowiedzialność. Każde święto, każdą sobotę. Nie ma tego w umowie i tak soboty obowiązują, zawsze możesz się zwolnić. Na liście obecności masz zakaz wpisywania się w te dni. W zamówieniach jest pełen [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypracowałeś 8 godzin to nic musisz zostać na kolejne 4. Ogólnie taki stan rzeczy jest trzymany terrorem bo nikt nie chce stracić pracy
Adam 2016-09-08 15:58
A czy płaca w takim razie więcej jak się jest w soboty czy święta?
ciekawska 2017-06-10 16:59
Skoro jest tak źle, to dlaczego nikt nie zgłosi do Inspekcji Pracy, przecież zgłoszenie jest anonimowe, a teraz mogą wchodzić na kontrolę od razu - bez tygodniowego uprzedzania pracodawcy.
Sushi Majster xD 2017-06-23 17:24
Witam. Nie jest tak źle, ja nie narzekam. Ogólnie trochę kiepska organizacja, (prawie na każdym dziale). Godziny hmm, niestety trzeba się dostosować.
Zostaw swoją opinię o SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K. - Poznań (okolice)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K.