brak logo

STEPCLOSER S.A

Śląskie

Opinie o STEPCLOSER S.A

qwe 2016-08-06 22:58:59
Na pewno taka wypłata jest pełna @elro, zobacz, że ostatnio i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To dowód na to, że się teraz u nich dobrze dzieje.
Jace 2016-09-23 12:39:25
Byłem promotorem ich marki. Praca nie była wymagająca, lecz ze względu na różnych przełożonych, dostawaliśmy sprzeczne informacje, lub byliśmy niedoinformowani. Gdy odszedłem z Stepcloser powstały problemy z przelewem pieniędzy. w Połowie września dostałem dopiero wypłatę za lipiec, a za sierpień czeka do dnia dzisiejszego. Miło by było gdyby przynajmniej odpowiadali na maile...
Szczerze nie polecam
2
Jace 2016-09-23 12:40:00
Byłem promotorem ich marki. Praca nie była wymagająca, lecz ze względu na różnych przełożonych, dostawaliśmy sprzeczne informacje, lub byliśmy niedoinformowani. Gdy odszedłem z Stepcloser powstały problemy z przelewem pieniędzy. w Połowie września dostałem dopiero wypłatę za lipiec, a za sierpień czeka do dnia dzisiejszego. Miło by było gdyby przynajmniej odpowiadali na maile...
Szczerze nie polecam
3
qwe 2016-10-03 13:56:33
@domik hej hej no tak ale to zalezy tez od stanowiska przeciez..nie wiem do konca o jakim Ty piszesz..ale mnie zainteresowala mozliwosc odbycia u nich w firmie staży w dziale rekrutacji o rozwoju w Gorzowie Wielkopolskim nie wiecie czy jest on płatny??
pio# 2016-10-12 11:00:06
NIestety firma zwolniła już prawie wszystkich swoich pracownikow. Jeden wielki niewypal. Sart up się nie udał. Szkoda gadac. Problemy sa z wyplatami. Pracownicy mozliwe, że ich wogóle nie zobaczą.
jacek 2016-10-13 14:27:12
Ale jak wyglądają te problemy z pracodawcami @pio#? Z tego co wiem to szukają teraz pracowników do Krakowa, chodzi dokładnie o stanoiwsko jako specjalist ds. social media. Nie wiem tylko jak tam wygląda kwestia zarobków.
Wkurzona 2016-10-19 21:17:06
Dokładnie tak jak pisał Jace, to jest jedna wielka prowizorka, nikt nie wie co ma robić, co chwilę dostajesz sprzeczne informacje, albo wcale ich nie dostajesz, często musieliśmy robić rzeczy za przełożonych, gdzie mieliśmy tylko promować karty. Wypłaty to jest jakaś porażka. Okres wypłacenia pieniędzy to niby 2 tygodnie. ja zobaczyłam swoje po miesiącu. Na liczne wiadomości odpisywali ze maja "problemy" ale wyplacenie pieniędzy dla normalnych pracowników nie było dla nich problemem, tylko dla tych którzy już u nich nie pracowali i mieli ich gdzieś. I nie pisze tu tylko osobie. Telefon do Pani "prezes" też nic nie dał bo też miała to w poważaniu. Wszyscy tam wszystko mają gdzieś, nikt się nie potrafi pozadnie zająć swoją pracą i wypełnić właściwie obowiązków. Nie polecam, wręcz stanowczo odradzam!
4
werka 2016-10-19 21:26:19
jacek podjerzewam, ze wszedzie płacą tak samo, albo podobnie, nie wiem, możesz aplikowac do jednych i drugich i porownac sobie zarobki czy tez wszelkie kwestie zatrudnienia. A jakie stanowisko cie interesuje? bo wiem, ze mają kilkanascie różnych stanowisk
JeszczeSięRozliczymy 2016-10-19 21:52:37
Rownież pracowałem jako promotor w Stepcloser
Krótko mówiąc...
Co do kadry zarządzającej? Nieodpowiedzialni ludzie na nieodpowiednich miejscach!
Brak kontaktu z przełożonymi! Nie dotrzymywanie podstawowych warunków umowy ze strony zleceniodawcy!
Swojej wypłaty nadal nie widzę na koncie, pomimo że termin dawno minął!
Stanowczo mówię STOP wykorzystywania pracowników!
Nie polecam tej firmy!
Nie dajcie się nabrać tej bandzie OSZUSTÓW!!!

4
Socialmenaghi 2016-10-20 22:13:45
A kto tam w ogóle jest prezesem? Z kim był problem w kontakcie? Kogo unikać, a z kim rozmawiać?
Promotorka 2016-10-21 20:36:33
Główną prezesową jest Pani Innocenta! Największe cyrki są z księgowym Panem Romanem! W odpowiedzi na pytanie kiedy otrzymam spozniona wypłatę, napisał mi, że w najblizszym czasie oraz życzy mi sukcesu zawodowego takiego jaki On odniósł.
A wypłaty nadal nie otrzymalem...
Jeżeli wiem, że nie poradzę sobie na danym stanowisku to po prostu go nie biorę! Wieśniactwo i prostactwo!
Nie wiem, czy sa w tej firme osoby, z którymi można rozmawiać.
W przyszłym tygodniu zdecydowałam się, że wyślę skargę do PIP-u bo innego wyjścia nie widzę.
3
Ymca 2016-10-21 21:15:24
Widzę, że wszystkie opinie sa identyczne z moją, którą w skrócie przedstawię!
Pani Innocencie chciałabym zaproponować kurs zarządzania, a Panu Romanowi powrót do edukacji, żeby zapoznać się chociaż z częścią obowiązków księgowego!
Prezesowo! Mówi coś Pani wyrażenie powszechny ekwiwalent?
W procesie transakcji udział biora 2 strony (sprzedawcy i nabywcy, a w tym wypadku zleceniodawca i zleceniobiorca)! Finalizacja procesu polega na uregulowaniu finansów! Może Pani wraz ze swoja ekipa tego nie wie, skoro nie wypłacacie należności pracownikom?
Gorąco NIE pozdrawiam!
3
Zostaw swoją opinię o STEPCLOSER S.A - Śląskie
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEPCLOSER S.A