STEPCLOSER S.A

Śląskie

Opinie o STEPCLOSER S.A

Socialmenaghi 2016-10-20 22:13
A kto tam w ogóle jest prezesem? Z kim był problem w kontakcie? Kogo unikać, a z kim rozmawiać?
Socialmenaghi 2016-10-22 16:08
Dziękuję wszystkim za te informacje. Przynajmniej wiem gdzie nie warto słać cyfałki, a Wam życzę powodzenia.
Plucky 2016-10-26 20:45
Marcin, skąd takie informacje? Mi ta firma wisi kasę za niezapłacone fv z lipca. Obietnice, kasy brak.
Może jakiś wspólny pozew sądowy? Może jak ich komornik czy syndyk zlicytuje to co mają to nam coś przynajmniej skapnie...
Stepku**** 2016-10-26 22:06
Plucky!
Od kilku dni proponuje się z nimi skontaktować, ale nadzwyczajnie mnie zlewaja jak i Was!
Wspólny pozew sądowy to wg mnie dobry pomysł, lecz wątpię, że realizacja sie powiedzie :/
Również nie otrzymalem swojej wypłaty i juz nie wiem co robić
Jutro wyślę skargę do PIP-u, ale to i tak nie wiele zdziała :/
Sowa 2016-11-01 18:22
Dzień dobry!
Czy wszyscy czekacie jeszcze na wypłatę?
Mr 2016-11-01 23:34
Tak
Anonim 2016-11-02 12:36
Wypłaty za wrzesień wciąż nie widać...
Pracownik 2016-11-02 12:58
Proszę admina, aby nie usuwał tego komentarza po raz kolejny!
Jeśli ktoś nie otrzymał należnego wynagrodzenia od Stepcloser zapraszam do dołączenia do grupy!
Mamy nadzieję, że grupowo coś zdziałamy i pokażemy tym oszustom, że z ludźmi się tak nie postepuje!
Jj25 2016-11-02 22:14
Wie ktoś czy tylko pracownicy są poszkodowani czy jeszcze ktoś? Podwykonawcy czy współpracujące firmy czy coś?
poszkodowany 2016-11-02 23:04
W zasadzie wszyscy. Dostawcy, pracownicy, zleceniobiorcy. Tylko prezes Innocenta i jej kuzyneczka Oliwia afiszują się drogimi zakupami. Oczywiście, zakupy zasponsorowały sobie pracą innych ludzi. Bo przecież nie swoją!
#anonim 2016-11-04 14:33
Oo czyli firma informatycznym tez nie zapłaciła ? A jaka przyczynę problemów podaje nie wykonanie przez producenta oprogramowania... to kto się zajmował w takim razie tym oprogramowaniem ???
Pracownik 2016-11-04 15:14
No właśnie tak jak sugeruje #anonim... pani Innocenta tłumaczy problemy finansowe spółki stepcloser tym, że producent oprogramowania podobno nie wywiązał się z umowy co doprowadziło do konieczności ogłoszenia upadłości.... i ma zamiar żądać odszkodowania od tej firmy..... czy producent może się do tego odnieść?
ocochodzi 2016-11-07 11:45
(usunięte przez administratora)a może to ma jakiś związek ze sprawą? Może tu są ulokowane nasze wypłaty? Ktoś coś wie na ten temat?
znawca 2016-11-07 12:10
Pan January Ciszewski już opędzlował swoje udziały w StepCloser, pytanie komu? http://biznes.onet.pl/gielda/komunikaty-espi-ebi/jr-holding-sa-sprzedaz-przez-emitenta-akcji-spolki,342972,komunikaty-detal.html
StepCloser była spółką celową JR Holding co oznacza że nikt kasy już nie zobaczy. Biznes był ale się nie udał, zarząd wynagrodzenie wziął a reszta niech się buja. Tak się dorabiają ludzie kasy w Polsce.
Lajkonik 2016-11-07 13:03
@Prawnik czyli co innego zarząd a co innego osoby decyzyjne? Zarząd czyli Pani Innocenta, a osoby decyzyjne to kto? Prokurent? w takim razie faktycznie trzebaby uderzyć gdzie indziej i pociągnąc kogo innego do odpowiedzialnści? Jego spółki nie są w upadłości....
ocochodzi 2016-11-07 14:18
@Lajkonik możesz mieć rację.
Nie znam się na tym dokładnie ale z tego co można wyczytać na internecie to rzeczywiście co innego zarząd a co innego osoba odpowiedzialna za firmę (czyli np. za finanse). moze trzeba do tego podejsc od innej strony?!
meggi 2016-11-07 22:11
Słuchajcie... przecież za zobowiązania spółki odpowiada zarząd także swoim majątkiem, trzeba to sprawdzić u prawników. Skoro zarząd te zobowiązania zaciągał to niech za to teraz odpowie! Pensja pani prezes na pewno była nie mała to ją stać
inkakawazbozowa 2016-11-17 11:40
To jak w końcu działamy bo trochę cicho tutaj :/
Krzysiek 2017-04-03 22:36
Usuwanie prawdziwych opinii to jedyne co admin potrafi robić chyba...
Zostaw swoją opinię o STEPCLOSER S.A - Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEPCLOSER S.A