Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.

05-840 Brwinów

Opinie o Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.

-3 2016-08-07 14:27
jak wygląda dokładnie formalnie zatrudnienie dla przedstawciela handlowego i czy na umowę o pracę można liczyć? jakieś benefity?
Aneta 2017-06-14 11:45
Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Komputerowego? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy. Czym Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. wyróżnia się na tle innych firm z branży? Dlaczego warto pracować właśnie tutaj? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad znalezieniem nowej pracy i trafiły na wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.
Kacper 2017-10-10 16:31
Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Obsługa na najwyższym poziomie. Zgrana ekipa, bardzo mili ludzie, rodzinna atmosfera. Szef z szerokim horyzontem na przyszłość, Kierownik serwisu Arek człowiek na odpowiednim miejscu. Praca bardzo mnie rozwinęła tylko ta odległość. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. - 05-840 Brwinów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.