Opinie o Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. w Brwinów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. w Brwinów

Alicja Nowy wpis

@pracownik1 No a ile tej premii można dostać ?

Pracownik1

Miałem przyjemność pracować w firmie Serwisanci, myślę że warto tutaj wspomnieć o dwóch osobach. Arkadiusz - kierownik serwisu, zdecydowanie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Przychodząc do pracy z pewnością traficie na Arka, oaza spokoju, wiedzy a przede wszystkim podchodzi do tematu po ludzku - tacy ludzie to skarb w dzisiejszych czasach(nie przesadzam) Pan Sylwester, Prezes. Przez cały okres współpracy nie wymienię żadnego negatywu, potrzebujesz urlopu? Nie ma problemu. Potrzebujesz coś załatwić? Nie ma problemu. Człowiek bardzo ugodowy, wyrozumiały, reprezentacyjny. Co do samej pracy. 1) Rozwój - potrzebujesz szkolenia? Nie ma problemu. 2) Podziękowanie za dobrą pracę - premie, i nie, nie są to symboliczne kwoty. 3) Grill, integracje. 4) Premie na święta Ja firmę polecam, bo warto. Pracy jest dużo, przez co można się nauczyć od samych podstaw, a jak ktoś chce więcej również idzie otrzymać wiedzę z obszaru "zaawansowanej".

Aleksandra Nowy wpis
@Pracownik1

Cieszę się, że tak cenisz pracę w firmie Serwisanci, ale pamiętaj, iż na forum publicznym nie używamy danych osobowych. Niektórzy mogą przecież nie życzyć sobie bycia rozpoznanym. Wspomniałeś, iż pracodawca ten umożliwia indywidualny rozwój zawodowy. A co z awansami? Także są możliwe?

Nick Nowy wpis
@Pracownik1

I żeby to jeszcze prawda była.

Gienadij Johnson Nowy wpis

Naprawdę?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.?

Mati

Potoczny

Artur
@Mati

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nasz firmę, więc może mógłbyś napisać na jakim poziomie obecnie jest wynagrodzenie i czy pracodawca oferuje dodatkowe premie lub inne benefity? Liczę, że dodasz więcej szczegółów.

Kacper

Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Obsługa na najwyższym poziomie. Zgrana ekipa, bardzo mili ludzie, rodzinna atmosfera. Szef z szerokim horyzontem na przyszłość, Kierownik serwisu Arek człowiek na odpowiednim miejscu. Praca bardzo mnie rozwinęła tylko ta odległość. Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Brwinów
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Brwinów
Imar Service Group Sp. z o.o.
Aneta

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Komputerowego? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy. Czym Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. wyróżnia się na tle innych firm z branży? Dlaczego warto pracować właśnie tutaj? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad znalezieniem nowej pracy i trafiły na wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

jak wygląda dokładnie formalnie zatrudnienie dla przedstawciela handlowego i czy na umowę o pracę można liczyć? jakieś benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k. - Brwinów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.