Opinie o SAP hybris sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SAP hybris sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SAP hybris sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAP hybris sp. z o.o. w Gliwice

kandydat Nowy wpis

a programistów SQL potrzebujecie? na jakich bazach stoją apki ?

Czy w SAP hybris sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Inżynier Nowy wpis

Moim zdaniem tak, nigdy nie spotkałem się, żeby obok problemu przechodzono obojętnie. W zależności od skomplikowania i natury zagadnienia isteniją różne drogi rozwiązywania problemów zgłaszanych przez pracowników, od zaangażowania bezpośredniego managera, przez konusltacje z lokalnym działem HR aż po wszelkiego rodzaju programy wsparcia pracownika włączając w to pomoc prawną.

Nina

Kogo Firma poszukuje aktualnie?

Mikołaj Nowy wpis
@Nina

Firma ma otwartą rekrutację na kilka stanowisk. Tutaj znajdziesz więcej informacji https://www.snp-poland.com/pl/kariera/ Masz już doświadczenie w branży?

VVV

Genialna,przyjazna atmosfera, fantastyczni ludzie, na zarobki też nie mozna narzekać. Mają sporo fajnych benefitów.

@VVV

To super, że praca w SAP hybris sp. z o.o. jest dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem. A jakie konkretnie benefity oferują? Ciekawa jestem też, jak wygląda system premiowy i czy można liczyć na awans.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ula

Bardzo dobra firma, nie jest łatwo dostac się tu do pracy!!

misiuk

Hej! Jakie widełki są dla DevOpsa ?

tyraj-misiu
@misiuk

od 8 do 16 :p

Kamil

Czy dobra praca to główny powód tej ciszy na forum? Trochę szkoda, szukam pracy i chciałem się dowiedzieć więcej.

Patrycja

@Doom2 to dużo dobrego mówi o firmie, która płaci terminowo wynagrodzenie swoim pracownikom. Dziękuję za informację w sprawie angielskiego. Skoro wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SAP hybris to może opowiesz o innych jej punktach?

Patrycja

Na stronie SAP hybris widzę tylko oferty pracy do Monachium, czy firma nie rekrutuje do Gliwic? A jeżeli rekrutuje czy rozmowy odbywają się w języku polskim, bo nawet strona nie jest dostępna w naszym ojczystym języku, dlatego chciałabym wiedzieć czy do rekrutacji trzeba znać język angielski?

Doom2
@Patrycja

Angielski jest wymagany na poziomie w pełni komunikatywnym w codziennej pracy, także na rozmowie kwalifikacyjnej jest siłą rzeczy jednym z punktów, który jest weryfikowany.

dse

Super, że pojawiają się podwyżki bo o takie umilenie pracy jest teraz dość trudno. Ale czy wypłata jest na czas?

Doom2
@dse

Jest na czas. Nigdy z tym nie było problemu

Patrycja

@dse wesz już czy firma SAP hybris wypłaca wynagrodzenie terminowo? Dużo osób zwraca uwagę na ten aspekt przy podjęciu pracy, dlatego jakbyś wiedział to podziel się tą informacją z innymi użytkownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o SAP hybris sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w SAP hybris sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAP hybris sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAP hybris sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SAP hybris sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAP hybris sp. z o.o.