At studio Projekt Tomasz Ryś

Siedlce

Opinie o At studio Projekt Tomasz Ryś

Krystyna57 2012-04-17 19:16:23
Firma At studio Projekt zaprojektowała mi budynek handlowy. Cały proces projektowania przebiegał bez problemu. Budynek został oddany do użytku bez najmniejszego problemu. Duże doświadczenie i w pełni zaangażowani w swoją pracę. Szczerze polecam!!
Maria 2012-04-23 16:24:36
Przed wyborem biura projektowego konsultowałam się w kilku innych miejscach jednak jak tylko traiłam do biura Pan Tomka to już wiedziałam kto będzie mi projektował wymarzony dom. Pełen profesjonalizm i pomoc na każdym etapie realizacji. Polecam!
ReX 2013-08-21 18:45:20
Witam proszę powiedzieć ile pan czekał na pozwolenie na budowę.
kropka 2013-08-27 22:09:30
Witam. Wspolpracuje z tym biurem od wielu lat. Na ich temat mogę sie wypowiedziec w samych superlatywach. Prowadza trudne projekty budynków użyteczności publicznej służba zdrowia i swietnie dają sobie rade. Oferując przy tym dobre ceny. Te złe opinie to sprawa konkurencji. Szczerze polecam.
Jola 2016-03-03 08:24:15
Nie polecam kompletny brak profesjonalizmu i podejścia do klienta.
Piotr 2016-09-07 17:59:32
Zdecydowanie odradzam. Mieli 3 tygodnie opoźnienia w dostarczeniu projektu, tłumaczyli się urlopami i długim weekendem. Po rezygnacji są ogromne problemy ze zwrotem pieniędzy. Pan Tomasz Ryś zwleka juz prawie 3 tygodnie, kłamie o wysłanym przelewie ktory nigdzie nie dotarł. Trzeba dzwonić z innych numerów, mój zna i nieodbiera.
Dno.
Borys 2016-09-25 18:20:34
Miałem taką samą sytuację jak Piotr, a ich adaptacja to śmiech na sali.
Zostaw swoją opinię o At studio Projekt Tomasz Ryś - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie At studio Projekt Tomasz Ryś