Promatic Sp. z o.o.

Opinie o Promatic Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Promatic Sp. z o.o.?

krw Nowy wpis

Czy firma zatrudnia programistów? Jeśli tak to jakie są technologie w jakich firma się obraca? Na stronie nie jest to wprost opisane a szkoda.

Czy pracodawca Promatic Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bartosz K. Nowy wpis

Nie pracowałem w firmie jednak brałem udział w rekrutacji. Wszystko bardzo szybko i sprawnie. Konkretne wymagania i konkretne odpowiedzi na pytania do zespołu rekrutującego. Jasne warunki pracy oraz dobry kontakt. Zaproponowano atrakcyjne wynagrodzenie jak na lokalny rynek pracy. Nie zdecydowałem się na zatrudnienie ale być może kiedyś skorzystam z przyszłych rekrutacji.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko IT Support Specialist w firmie Promatic Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Marzena

Hej, widziałam w ostatnim czasie pozytywne opinie na forum odnośnie warunków takie tu mają. Na stronie firmowej są dwie oferty stażowe na dział produkcyjny oraz na IT. Który byście wybrali i dlaczego? I ogólnie to polecacie się zapisać na staż tak właściwie?

J.

Odział Promatic Warszawa, rekrutacja i proces przyjęcia szybki i konkretny. Kwestie warunków pracy bez zastrzeżeń, fajni ludzie i atmosfera. Z całą pewnością mogę polecić tą firmę.

duck

hmm........i jak to jest?

Świetna firma i sympatyczni ludzie. Przyjazna atmosfera, przełożeni nastawieni na rozwiązywanie konfliktów, a nie tworzenie problemów. Rekruterzy to złoto :D Warunki bardzo dobre, multisporty, ubezpieczenia - w pakiecie. Generalnie super miejsce do pracy, polecam bardzo. :)

Mikołaj
@:)

A na co są te ubezpieczenia?

nie polecam

Warunki do pracy dobre, dodatki, benefity także. Szwankuje co innego - podejście do pracownika. Zwolnienia bez słowa merytorycznego uzasadnienia, w firmie funkcjonują kliki, które są w stanie skuteczni doprowadzić do zwolnienia właściwie dowolnej osoby. Decyzje często podejmowane wbrew wszelkiej logice, dotyczy to zarówno kwestii kadrowych, jak i stricte merytorycznych. Niektórzy próbują ręcznie kierować swoimi zespołami, z kiepskim skutkiem. To jedna z tych słynnych rodzinnych firm - radzę się trzymać z daleka.

M.

Pracuję w Promatic od ponad dwóch lat i uważam, że to jeden z lepszych pracodawców jakich miałem. Jasne warunki pracy, fajny zespół i atmosfera pracy, dobre benefity. Rekrutacja prowadzona przez panią z HR mega sprawna i bardzo profesjonalna.

Developer

Brałem udział w rekrutacji, spotkanie 2 spotkania w ich biurze na Prostej w Warszawie (biuro wypas, ludzie też mega uśmiechnięci). Dawno nie spotkałem się z takim rzeczowym, konkretnym podejściem, szacun dla 2 rekruterów. Fakt, wybrałem inną ofertę, ale mam zaproszenie jakbym zmienił zdanie ;) Nie powiedziałem im do widzenia tylko do zobaczenia ;)

Wiecie, czy Promatic Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dziękuję za pytanie. Firma wyposaża pracowników we wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Promatic

Teresa
@Promatic Sp. z o.o.

dzięki za odpowiedź czy jakiś pracownik potwierdzi te słowa ?

TT
@Teresa

Narzędzia do pracy bez zarzutu, dobry komputer i dwa monitory.

Mikołaj
@TT

Dwa monitory :o? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Może głupie pytanie, ale dlaczego dają dwa monitory :D?

@Mikołaj

Dzień dobry, Dla stanowisk Developerskich (programistycznych) i Technicznych standardowo wyposażamy pracowników w dwa monitory. Nie zależne czy pracownik pracuje zdalnie czy stacjonarnie. W przypadku stanowisk nie technicznych najczęściej jest to jeden dodatkowy monitor chyba że pracownik zgłosi potrzebę dodatkowego monitora. W razie pytań dotyczących zatrudnienia lub warunków pracy zachęcam do bezpośredniego kontaktu na adres hr@promatic.pl Z wyrazami szacunku Marcin Ziółkowski

brody

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Promatic. Zespół jest bardzo zgrany i chetny do pomocy przy kazdej okazji, stawka rowniez jest zadowalajaca, godziny pracy atrakcyjne

kolega

Pracowałem parę lat. Było dobrze, kasa na czas ludzie spoko. Szef czasem się czepiał ale który się nie czepia.

Teresa
@kolega

znalazles lepsze miejsce ze juz nie pracujesz?

Dorota
@kolega

Jak się już czepiał to o jakieś konkrety, które faktycznie były istotne, czy o nic nieznaczące ?

Czy w Promatic Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Witaj, W naszej firmie każdy pracownik ma prawo do benefitów pozapłacowych w postaci karty multisport, prywatnej opieki zdrowotnej oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie. Benefity są dostępne od początku zatrudnienia, a nie tak jak w wielu firmach dopiero po zakończeniu okresu próbnego.

Zofia

Hej, na stronie internetowej Promaticu zapoznawałam się z ofertami pracy i wyczytałam, że rekrutacja składa się z 4 etapów. Czy moglibyście dokładnie napisać jak one przebiegają? Najbardziej zainteresowało mnie to 'zadanie' - jak ono wygląda? I po jakim czasie od spotkania można się spodziewać decyzji o przyjęciu?

@Zofia

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Zadanie rekrutacyjne o które pytasz, jest zależne od specyfiki stanowiska i działu do którego rekrutujemy. Próbując odpowiedzieć ogólnie, wspomniane zadanie czy to podczas spotkania, czy w formie zadania do zrealizowania po spotkaniu, najczęściej jest tzw.„próbką” pracy, którą kandydat będzie wykonywał na danym stanowisku. (Np. próbka kodu przy stanowiskach developerskich, grafika przy pozycjach designerskich, itd.) Najpóźniej w terminie dwóch tygodni od spotkania rekrutacyjnego zawsze staramy się przekazać decyzję o efekcie rekrutacji i ewentualnym przyjęciu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: hr@promatic.pl Pozdrawiamy, Dział HR

AniaD

Kiedyś atmosfera była fajna ale niestety coraz więcej osób, które chcą dojść wyżej "po trupach do celów". Człowiek boi się cokolwiek powiedzieć żeby nie polecieć, a rotacja zrobiła się ogromna i wierzcie mi, to nie z "szarakami" jest coś nie tak. (usunięte przez administratora) Na plus umowy o prace ze strony firmy i dobry socjal.

Jerzy

Hej wszystkim, mam pytanie. Jak oceniacie wynagrodzenie w Promaticu i czy wypłata jest na czas? Nie ma żadnych problemów finansowych związanych z pandemią? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Jerzy

Nie był opóźnień z wypłatą nigdy i praca cały czas jest. Nie było też żadnych zwolnień czy coś w tym roku.

Zatrudniona

Akurat uważam, że wypłaty i ich "terminowość" to jedna z mocniejszych stron firmy. Przez ponad 3 lata nie było żadnych opóźnień, ani razu, przed świętami nawet są dużo wcześniej. I premie uznaniowe co miesiąc :-)

Od stycznia 2019 nie było ani jednej sytuacji kiedy wynagrodzenie było spóźnione. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu. Pozdrawiamy, Dział HR

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Promatic Sp. z o.o.?

Marcin Ziółkowski

W Promatic preferowana jest umowa o pracę. Pozdrawiam Marcin Ziółkowski

A ile osób pracuje w biurze ?

@Monika

Mamy dwie lokalizacje. W jeleniej Górze pracuje około 80 osób w Warszawie 13 osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Promatic Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Promatic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promatic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promatic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promatic Sp. z o.o.