brak logo

Pro Juris Artur Porucznik

Łódź

Opinie o Pro Juris Artur Porucznik

Mirek 2017-03-04 21:36
Witam,
wczoraj byłem na szkoleniu projuris a wcześniej pracowałem dla innej kancelarii. Kwoty uzyskiwane dla klientów projuris robią wrażenie na tle mojej dotychczasowej firmy. Mam w związku z tym pytanie. Czy to co prokuris opowiada na szkoleniach to prawda? Jeśli ktoś zorientowny mi odpowie to z góry dziękuje.
1
Jarek 2017-03-05 20:46
Witaj nieznajomy/a, wydaje Ci się że dużo wiesz ale .... niestety pudło. Szczęśliwie osoby przeglądające to forum dały mi znać o Twoim poście dzięki czemu mogę Cię zapewnić, że źle wycelowałeś/aś tę ripostę. Jeśli już na jakimś forum się udzielam to nie ukrywam się pod pseudonimami. Taki mam charakter, że nie wstydzę się swojego zdania. Pozdrawiam i życzę samych miłych dni.
Jarek
3
Jarek 2017-03-05 20:57
Skoro już zostałem wywołany na to forum postanowiłem odpowiedzieć na Twoje wątpliwości. Tak to prawda. Nie znam kancelarii, która by poprawiła po nas choćby jedną sprawę. Znam natomiast dziesiątki kancelarii, po których my musieliśmy poprawiać. Niestety zdarza się tak, że sprawy prowadzone przez naszą tzw. konkurencję są tak spaprane, że nie da się już nic zrobić ale w większości przypadków potrafimy jednak pomóc osobom poszkodowanym. Szczycimy się tym, że walczymy zawsze do końca, nie zawieramy niekorzystnych dla klientów ugód z ubezpieczycielami, nie zatrzymujemy się w pół drogi. Zawsze idziemy po całość. A jakie to ma przełożenie na wysokość dochodów naszych Doradców nie muszę chyba wyjaśniać.
Pozdrawiam
Jarek
3
Mirek 2017-03-08 21:06
Dzięki za info
Kris 2017-03-10 23:46
Kłamczuszek !
Piszesz także pod nickiem " ja_!". Więc jak to jest z tym twoim "nie" ukrywaniem się ?
Jarek 2017-03-11 22:04
Błądzisz, raz jeden, jedyny dodałem wpis na tym forum pod Nickiem "jaroslaw". Podałem nawet wtedy mój służbowy adres e-mail. Sprawdź, porównaj a potem odwołaj tego "kłamczuszka". Mimo wszystko, życzę miłego weekendu i dalszych światłych odkryć :)
1
Bożena 2017-03-13 21:11
Witajcie, chcę się z Wami podzielić moimi wrażeniami po szkoleniu podstawowym projuris, w którym brałam udział w minionym tygodniu. Pracowałam wcześniej w innej kancelarii w Łodzi. Fakt, że krótko bo raptem jakieś 4 miesiące ale dostrzegłam olbrzymią różnicę już na wstępnym etapie szkolenia doradców. W mojej poprzedniej kancelarii praktycznie nie przekazano nam żadnej wiedzy merytorycznej, nie uczono nas w jaki sposób rozmawiać z klientami, nie pokazano elementów istotnych dla oceny sprawy. Natomiast w projuris już na pierwszym szkoleniu uzyskałam taką dawkę wiedzy, że w końcu zrozumiałam na czym polega praca w tej branży. Nie jestem zwolenniczką przesadnego chwalenia ale różnica pomiędzy projuris a moją poprzednią kancelarią jest olbrzymia, na korzyść projuris oczywiście :) Nie mam zbyt dużego doświadczenia w branży odszkodowań (za to mam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń) ale patrząc w jaki sposób projuris szkoli swoich doradców, jakie wymagania stawia w zakresie wiedzy merytorycznej, jak uczy sposobów i metod radzenia sobie z klientami to mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę kancelarię jako pracodawcę.
2
Valdi 2017-03-14 16:45
Przepraszam, aplikowałaś na dyrektora regionu i pewnie zostałaś zaproszona na rozmowe w tej materii i skończyłaś jako doradca ? Czegoś tu nie rozumiem
Kris 2017-03-15 15:05
I jeszcze "AlCapone". To przecież też twój nick. I nie ściemniaj. Znamy się nie od dziś.
Było super 2017-03-16 12:00
Wczorajsze szkolenie to prawdziwy ogień, przez wielkie "O"!
Chapeau bas.
2
Dario 2017-03-17 16:41
Ok, krótko - jak masz łeb na karku i nie jesteś leniem, zarobisz. Moje pierwsze pieniądze, po 3 miesiącach, wcześniej zaliczki. Za chwilę kolejna kasa, mam pełen podgląd spraw w programie, moim zdaniem jest dobrze. Owszem, początki trudne, ale za to mam pełne wsparcie mojego mentora. Docelowo widzę tutaj mega możliwości, a anonimowe kozaki w necie niech se beczą dalej.
3
Viki 2017-03-17 22:07
Nie przechwalaj, nie przechwalaj. Wszędzie można zarobić, choć przyznam, że po szkoleniu jakie miałam w projuris w ostatnim tygodniu jestem w lekkim szoku o jakich kwotach roszczeń była mowa. Do tej pory wydawało mi się, że mam dużą wiedzę w odszkodowaniach ale po tym szkoleniu jasne stało się dla mnie, że tak naprawdę to byłam oseskiem w tej branży. Wcześniej się wachałam ale po tym szkolenu wiem w jakiej kancelarii będę pracowała. Może nie ma szału jeśli chodzi o wysokość prowizji w % ale za to kwoty jakie projuris uzyskuje dla klientów sprawiają że i tak zarobię więcej niż w poprzedniej kancelarii. Może też trochę przechwalam ale chyba coś w tym jest.
1
Karolina "N" 2017-03-18 22:11
Dokładnie wczoraj dostałam propozycję przejścia do pro juris. Pracuję w innej kancelarii a osoba, która się ze mną kontaktowała stara się mnie przeciągnąć. Mam wobec tego pytanie czy warto? W czym pro juris jest lepsze? Przeczytałam wszystkie wpisy na tym forum i wydaje się być ok, ale może ktoś mi przybliży te korzyści płynące ze współpracy z pro juris?
Kamel 2017-03-20 09:25
Propozycję przejścia? Więc musisz być ponadprzeciętna. Pociągnij rozmowę z rekruterem i dowiedz się, na co może liczyć osoba ponadprzeciętna. O ile nie będzie to objęte tajemnicą, daj znać!
spider 2017-03-21 15:18
Witam.
Firma totalnie zagubiona, zero odszkodowan, zero informacji prawnik bez kwalifikacji zyciowych, szkoda sie wyrazac, bez kompetencji bez wiedzy, podchodzi lekcewazaco do problemu, sprawa jak kolejna jedna z wielu, szkoda slow, KORZYSTAJAC Z USLUG TEJ FIRMY TO WIELKA POMYLKA I PORAZKA. Mam nadzieje ze ''ktos'' wezmie sobie ta opinie do serca i wezmie sie za ''dupy'' osob ktore tam pracuja. TOTALNE ZERO.BRAK ZADOWOLENIA.
spider 2017-03-21 15:19
Witam.
Firma totalnie zagubiona, zero odszkodowan, zero informacji prawnik bez kwalifikacji zyciowych, szkoda sie wyrazac, bez kompetencji bez wiedzy, podchodzi lekcewazaco do problemu, sprawa jak kolejna jedna z wielu, szkoda slow, KORZYSTAJAC Z USLUG TEJ FIRMY TO WIELKA POMYLKA I PORAZKA. Mam nadzieje ze ''ktos'' wezmie sobie ta opinie do serca i wezmie sie za ''dupy'' osob ktore tam pracuja. TOTALNE ZERO.BRAK ZADOWOLENIA.
Jarek 2017-03-21 22:09
Wielkie sorki, ale widzę tu wpis rozżalonego doradcy któremu najwyraźniej sprawa nie poszła. No niestety projuris to nie cudotwórcy i jak złożyłeś sprawę do d..y to nie miej pretensji do firmy tylko do siebie. Na pocieszenie dodam, że nie jesteś pierwszy i pewnie nie ostatni. Każdy uważa, że jego sprawa jest super i tylko kancelaria "złośliwie" nie chce jej realizować. Wszak najłatwiej obwiniać wszystkich dookoła tylko nie siebie. Mogę oczywiście zrozumieć złość z powodu włożonego wysiłku i kosztów poniesionych w pozyskanie sprawy ale do cholery, jak przyniesiesz sprawę zbytnio rozgrzebaną, przedawnioną lub po prostu zepsutą ze względu na wcześniejsze działania to miej odwagę wziąć odpowiedzialność za swoje działania. Obrzucanie błotem kancelarii tylko dlatego, że przyniosłeś przegraną sprawę chyba nie jest uczciwe. Niestety dość często się z tym spotykamy szczególnie u "świeżych" doradców. Podkreślam, mogę zrozumieć rozżalenie, że to co wydawało się super okazało się do d..y. Ale jeśli odbierzesz to jako kolejną naukę działania w branży, jeśli zrozumiesz, że to nie wina kancelarii ale Twój brak doświadczenia w analizowaniu sprawy, jeśli pojmiesz, że wiara w opowieści klientów musi mieć oparcie w dokumentacji, jeśli wreszcie zdasz sobie sprawę, że klienci bardzo często koloryzują i wymyślają aby tylko uzyskać jakieś świadczenie to zrozumiesz, że nie każda "super" sprawa jest naprawdę super. Musisz pamiętać że zanim pojedziesz do klienta możesz go poprosić o przesłanie dokumentacji do analizy, że wiara w opowieści klientów nie zawsze jest uzasadniona, że sprawy, w których było coś grzebane nie zawsze dadzą się poprowadzić ze względu na popełnione wcześniej błędy.

Ważna informacja!
Nasi prawnicy, podobnie jak likwidatorzy szkód w TU oraz sądy opierają się na DOKUMENTACJI. Nie jest ważne co myśli klient. Nie jest ważne co my myślimy o sprawie. Ważne jest to co znajduje się w dokumentach. Jeśli z dokumentów wynika, że sprawa się nie nadaje do prowadzenia bo jest zepsuta to dostaniesz właśnie taką informację. I gdzie tu wina kancelarii? Czy naprawdę zależy Ci na tym aby kancelaria prowadziła sprawę, która (na podstawie dokumentacji) jest z góry przegrana? Jaki ma to mieć według Ciebie sens? Bo wierzysz w opowieści klienta? Bo wydaje Ci się (pomimo braku doświadczenia), że sprawa jest do wygrania? Uwierz, że gdybyśmy widzieli chociaż cień szansy to walczylibyśmy do upadłego. Tak działamy. Dlatego też uwierz, że jeśli uznaliśmy sprawę za przegraną to ona po prostu taka jest. I nie pomoże tu żadne zaklinanie rzeczywistości.

Na koniec dodam, że nasi prawnicy, co wielokrotnie udowodnili, potrafią robić rzeczy niemożliwe. Ale jeśli oczekujesz cudów, to ................ chyba nie ten adres.
2
Karolina 2017-03-22 08:54
Panie Jarku, podziwiam za cierpliwość w potyczce z anonimowymi kozakami w necie. Jak powiedział Stanisław Michalkiewicz "Internet to jedyne miejsce, gdzie nawet byle prostak może pluć na profesora". Wczoraj czytałam komentarze pod jednym z artykułów na jednym z portali, który opisywał wielki sukces Polaka, który otworzył świetny nowatorski biznes. I wie Pan co, 80% komentarzy pod artykułem, to opluwanie tego przedsiębiorcy. Dlaczego tak się dzieje, o co tutaj chodzi? To już pytanie do socjologów i behawiorystów.
A co do samego spiderka, kto jak kto, ale spiderek z pewnością wie, że do tanga trzeba dwojga.
2
andrzej 2017-03-22 17:36
Ja tam nie wiem niby powinno być dobrze a jakoś wcale nie jest. Nie mam czasu na takie zabawy, bo musze cieżko zarabiac na chleb, cudów nie ma, żeby łatwo pieniondz przyszedł. Za stary jesteem.
1
Jarek 2017-03-22 19:38
Dzięki za słowa wsparcia. Cieszę się, że żyje gdzieś jakaś przyjazna dusza :)
3
Karolina 2017-03-23 06:46
Coś mataczysz Jarku. Przecież to twój mail, a nie żadnego twojego szefa. Cwany sposób na prowadzenie rekrutacji i sprytna autoreklama.
1
Karolina 2017-03-24 14:59
Panie Jarku, nie ma za co. To żadne wsparcie, to stwierdzenie faktu. Proszę spojrzeć na profile różnych pracodawców, 95% boryka się z mądralami (w końcu w ich własnym przekonaniu są najmądrzejsi). Czytał Pan? Ja tak i dlatego mam ogromny dystans do forum. W mojej firmie mamy to samo. Paru sfrustrowanych szkodników siedzi i mąci. A najlepsi sprzedawcy (branża techniczna) w tym czasie pracują i zarabiają kokosy. Oni nie mają czasu i potrzeby ślęczenia na forach. Tak było, jest i będzie.
Owszem, są profile pracodawców, które przypominają krainę mlekiem i miodem płynącą, bo w końcu jak moderuje samodzielnie forum, to możemy stworzyć raj na ziemi ;-)
Pozdrowienia od przyjaznej duszy :-)
3
Obserwator 2017-03-26 16:24
Miałem do czynienia z wieloma kancelariami odszkodowawczymi. Te największe są najgorsze. Wypłacają dywidendy akcjonariuszom a odszkodowania są na ostatnim miejscu. Pro juris na tle konkurencji to perełka. Oczywiście nigdy nie ma tak, że są same superlatywy. Czasem zdarzy się troszkę "dziegciu". Ale to wyjątek a nie norma. Nic dziś mnie nie łączy z żadna kancelarią ale większość ich znam i nie muszę żadnej "czapkować". Widzę tu negatywne wpisy, jestem pewny, że pochodzą one od miernych pracowników a nie klientów. Kto chce pracować w odszkodowaniach i tej pracy się nie boi to w pro juris sukces ma pewny. Ale obiboki niech mijają tą firmę z daleka.
2
asik 2017-03-26 19:48
Witaj, miałam kilka dni temu rozmowę z agentem projuris, który próbował przekonać mnie że w tej kancelarii zarobię więcej. Aktualnie współpracuję z kancelarią Legnicy na "D" i jestem zadowolona. Ale porównałam wpisy na forach i skonfrontowałam to z opowieściami tego agenta i stwierdzam, że chyba coś w tym jest. Szczególnie podoba mi się zawarte w którymś wpisie sformułowania, że projuris nie ztrzymuje się w połowie drogi i zawsze walczy do końca. Niestety o mojej obecnej kancelarii nie mogę tego powiedzieć. Zaczynam się zastanawiać poważnie nad zmiana kancelarii. I zgodzę się z tobą, że chyba większość tych negatywnych wpisów, choć wcale nie ma ich wiele to działanie agentów którym nie poszło w branży.
2
asik 2017-03-26 19:51
Panie Jarku, nie wiem kim Pan jest w kancelarii projuris ale całkowicie popieram. Być może wkrótce się poznamy :)
2
Obserwator 2017-03-28 22:35
Dziewczyno, tego się trzymaj. Jak już pisałem znam wiele kancelarii i w mojej opinii pro juris mieści się na topie w kontekście kwot uzyskiwanych dla klientów. Jak masz możliwość się z nimi związać to zrób to. Na pewno nie będziesz narzekała :)
2
Ola 2017-04-01 21:46
Weszłam dzisiaj na to forum po raz pierwszy, poczytałam i już wiem, że podjęłam właściwą decyzję. W ostatni czwartek miałam rozmowę rekrutacyjną w pro juris na stanowisko dyrektora regionalnego. Facet, który ze mną rozmawiał trochę mnie przemaglował ale też jasno i klarownie przedstawił szanse jakie daje praca na tym stanowisku . Działam dzisiaj w branży telekomunikacyjnej i przedstawione warunki współpracy wydały mi się normalne. Dzisiaj weszłam na to forum i po przeczytaniu postów w pełni uświadomiłam sobie, że właśnie tu są szanse na naprawdę duże zarobki, nieporównywalnie większe niż te które uzyskuję w mojej obecnej firmie. Piszę o tym gdyż się chcę pochwalić że będę dyrektorem regionalnym w pro juris. Żałuję tylko że zajrzałam na to forum dopiero po tej rozmowie, gdyż wtedy nie miałabym wątpliwości przy podejmowaniu decyzji. Pozdrawiam
3
Robert 2017-04-05 21:33
Postanowiłem podzielić się z Wami moją opinią o kancelarii pro juris. Zostałem zatrudniony na stanowisku dyrektora regionalnego i wczoraj miałem pierwsze szkolenie. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach managerskich w naprawdę dużych korporacjach ale z różnych względów postanowiłem przeorganizować moje życie. Jadąc na wczorajsze szkolenie miałem gdzieś z tyłu głowy wrażenie, że jadę do jakiejś niedużej, dopiero rozwijającej się firmy i że ludzie, którzy tam pracują nie dorastają mi do pięt. Ot, jakaś firemka. Ale szkolenie, w którym brałem udział uzmysłowiło mi jak mało wiedziałem o pewnych rzeczach. Pomijam merytoryczną wiedzę o odszkodowaniach, bo tę mogę sobie swobodnie sam przyswoić. Chodzi mi raczej o umiejętności w zakresie psychologii, wywierania wpływu, perswazji, motywacji pracowników, itp. Okazuje się, że ja, pewien swoich doświadczeń i wiedzy manager w dużych firmach siedziałem z rozwartym dziobem łykając wiedzę, o istnieniu której nawet nie miałem pojęcia. Pokazano mi kierunki i sposoby działania, o których nigdy nawet bym nie pomyślał. Przestałem się dziwić dlaczego właśnie ta firma zaczyna coraz odważniej zdobywać rynek i zrozumiałem dlaczego ludzie w niej zatrudnieni odnoszą coraz większe sukcesy biznesowe. Myślałem że ochłonę ale minęła ponad doba od szkolenia a ja cały czas jestem nakręcony i mam świadomość, że we współpracy z osobami prowadzącymi szkolenie i z całą firmą mam olbrzymią szansę zrealizować moje ambicje zawodowe i prywatne. Nie chciałem przesłodzić ale jakoś tak wyszło :)
2
Marek 2017-04-06 22:57
Witaj Robercie, poznaliśmy się na tym samym szkoleniu. Wszedłem na to forum aby podzielić się swoimi wrażeniami ze szkolenia ale widzę, że się spóźniłem :) A krótko mówiąc, w całości popieram Twój odbiór tego szkolenia i podobnie jak Ty wierzę, że współpraca z pro juris da mi pełną satysfakcję i zadowolenie. I mam przekonanie, że tak się stanie (rym przypadkowy :)
ps. Robert, zatelefonuję do Ciebie w przyszłym tygodniu gdyż wybieram się w Twoje rejony i może spotkamy się na kawie.
pozdrawiam
Marek
2
Janusz 2017-04-14 22:29
Witam,
Wszedłem na to forum gdyż poszukuję współpracy z lepszą kancelarią niż moja dotychczasowa. A wyczytałem na różnych forach, że projuris uzyskuje najwyższe w Polsce kwoty odszkodowań. Napiszcie proszę czy to prawda. Jestem doświadczonym agentem, przez prawie 2 lata składałem sprawy do kancelarii Auxilia (średnio 12 miesięcznie) ale w końcu zorientowałem się jak byłem oszukiwany. Obiecywali złote góry, samochody służbowe, laptopy, podstawę wynagrodzenia a skończyło się jak zwykle :( Przestałem już wierzyć w obietnice a interesuje mnie za to solidne wynagrodzenie (wyrażone w PLN a nie w %) za złożone sprawy. Jeśli projuris faktycznie uzyskuje kwoty kilkukrotnie wyższe niż auxilia to nawet nie będę się zastanawiał nad zmianą pracodawcy. Proszę o odpowiedź.
1
AX 2017-04-17 19:59
Ściema totalna. Pomijając już fakt, że żaden "Janusz" nie pracował ostatnio w Auxilii, to mogę śmiało stwierdzić, że nie masz z tą kancelarią nic wspólnego.
Po pierwsze - w ciągu ostatnich lat nie odszedł żaden agent, który spisywałby w tej firmie 12 umów miesięcznie.
Po drugie piszesz głupoty - akurat ta kancelaria daje podstawę, laptopy i samochody, a nie tylko procenty jak twierdzisz.
I to właśnie jest powodem odchodzenia agentów, którzy uzyskują coraz lepsze wyniki. Po prostu wolą iść tam, gdzie mogą pracować na wysoki procent od złożonych spraw, a nie pracować za podstawę i relatywnie niewielkie premie.
Nie wiem na czyje zlecenie napisałeś ten tekst, ale z Auxilią to ty nie masz nic wspólnego!
2
ja_! 2017-04-18 22:52
Wejdź sobie na gowork opinie o auxilia. Przeczytaj, zrozum co tam napisano a później ... odszczekaj to co na tym forum zamieściłeś. Chłopcze, śledzisz forum o pro juris, zamieszczasz wrzutki, które nikogo nie interesują, chwalisz firemkę uzyskująca 4-5 krotnie niższe kwoty niż pro juris. Pytam się po co? Co chcesz udowodnić? Jeśli uważasz, że auxilia jest taka the beściarska to sobie tam siedź. Tylko nie rycz w rękaw (pisząc sprawy dla auxilii) mając świadomość, że w pro juris za tę samą pracę zarobisz kilka razy więcej. A na dodatek sam sobie strzelasz w stopę pisząc, że ci najlepsi odchodzą. O co ci chodzi. Urażona duma? A może prawda w oczy kole? Być może kiedy uświadomisz sobie jak wielu byłych agentów auxilii pracuje w pro juris i jak cenią sobie tę zmianę to zrozumiesz, że bezpodstawne chwalenie tej twojej firemki jest po prostu śmieszne. A kiedy już w pełni zrozumiesz, że pracując dla chałturników zarabiasz kilkukrotnie mniej niż powinieneś zdasz sobie sprawę jak bardzo jesteś oszukiwany i wykorzystywany. No, ale aby to pojąć należy zacząć myśleć. Czego życzę ci z całego serca.
2
wesoły romek 2017-04-19 10:56
Śmieszne to wszystko, niby forum o jednej firmie, a piszą o innych. To może popiszemy też o mc donaldzie, albo o serwisie Opla. Latam po różnych opiniach różnych firm na goworku i śmiać mi się chce coraz bardziej, jak czytam opinie tych wszystkich asów, wychodzi na to, że wszystkie firmy są be. Oczywiście poza tymi, które wykupują abonament na goworku i sami sobie moderują forum, tam jest oczywiście wspaniale, hahahaha. Heh, zresztą na znanym lekarzu jest to samo.
3
AX 2017-04-19 16:05
Chłopie, naćpałeś się czy co ? Myślisz czasem o tym co piszesz, czy tylko naciskasz klawisze na klawiaturze jak leci. Nie przeczę, że mogli trafić do twojej firmy byli agenci Auxilii. Wolny wybór.
Ale porównaj sobie ilość i jakość spraw prowadzonych przez Auxilię w porównaniu do tej twojej firemki. To tak jakbyś porównał Hummera do malucha...
1
ja_! 2017-04-19 19:45
Piszesz o sprawdzeniu ilości i jakości spraw. Jeśli chodzi o jakość to mogę spokojnie stwierdzić, że macie kiepską (auxilia) gdyż do pro juris co chwilę trafia jakaś poprawka po tej kancelaryjce. A co do ilości to jestem ciekaw jak ty ją porównałeś skoro nie masz zielonego pojęcia ile spraw trafia do pro juris. Pamiętaj, zanim coś napiszesz pomyśl trzy razy aby nie strzelać sobie w stopę. A przy okazji zastanów się dlaczego agenci auxilii dochodzą do pro juris. Czyżby chcieli pracować w gorszej kancelarii? I z tym pytaniem cię zostawiam. Sliń się dalej ale już na jakimś innym forum. Może faktycznie spróbuj na mc donalds (wesoły romek - dzięki za pomysł).
2
Janusz 2017-04-21 21:59
Dzięki Twojej polemice z niejakim AX-em mam już pewność, że pro juris jest dobrym wyborem. Nie wiem kim jest tan AX w auxilii ale patrząc na poziom jego wypowiedzi (a raczej jej brak) nie mam już żadnych wątpliwości. Jeszcze raz dziękuję.
1
Janusz 2017-04-21 22:03
Jak już ci napisano, strzeliłeś sobie w stopę. Kilka razy. Nie wiem kim jesteś w auxilii ale twoja obrona tej firemki przybrała wręcz groteskowy charakter. Pracuj sobie tam dalej jak ci tam tak dobrze. Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego tak drzesz ryja na forum zupełnie innej firmy? I po co?
1
AX 2017-04-22 00:14
Jarku, daj sobie już spokój z pisaniem komentarzy pod kilkoma nickami...
Wystarczy poczytać sobie komentarze na tym forum i prześledzić słownictwo, składnię i sposób wypowiedzi, aby wyłapać twoje komentarze. To jest już naprawdę wkurzające...
Greenski 2017-04-22 21:49
Chłopie, wszedłem na to forum bo zainteresowało mnie ogłoszenie o pracy w tej kancelarii. I ok, informacji całkiem sporo i na temat. Ale czytam te posty i aż żal dupę ściska jak co chwilę widzi się jakieś wpisy o "Jarku". Jak go tak nie lubisz i jak twierdzisz wiesz kim jest to przedstaw się kuźwa. A ty sam ukrywasz się za kilkoma nickami twierdząc jednocześnie że on jest BE bo robi to samo. Jeb..ij się w ten swój głupi łeb. Albo jesteś chojrak i nie ukrywasz się za różnymi nickami albo jesteś zero na które nie warto zwracać uwagi. Jak dla mnie możesz więcej się tu nie odzywać. I nie pisz mi "Jarku to znowu ty" bo wyjdziesz na debila. Jakim zapewne jesteś.
2
Adrian 2017-04-29 22:37
No trochę mu pojechałeś, temu AX-owi. Ale się nie dziwię, zawsze znajdzie się jakiś troll, który próbuje mieszać. Sam wszedłem na tę stronę gdyż dostałem propozycję współpracy z projuris i jak czytam te posty to zaczynam rozumieć skąd bierze się takie zadowolenie wśród pracowników firmy. Do marca br. pracowałem w kancelarii Mediator i jak patrzę na kwoty jakie uzyskuje projuris to płakać mi się chce, że pracowałem kilka lat za jakieś psie pieniądze. Ale, jak to mówią "Mądry Polak po szkodzie". Mam nadzieję, że w projuris zacznę w końcu zarabiać przyzwoitą kasę.
1
Michal 2017-04-30 22:48
Człowieczku, chcesz bronić auxilii ??? Kancelarii, która uzyskuje kwoty 3-4 niższe niż pro juris. Wlnij się ku..wa w ten swój tępy łeb. Pracowałem w tej twojej ukochanej auxilii przez ponad rok i mam orientację jak ta kancelaria funkcjonuje. Dno, dno, dno.
Obecny doradca klienta w pro juris !!!
ja_! 2017-05-01 21:38
No i mamy trolla. Żaden doradca pro juris nie używa takiego słownictwa, szczególnie na forum o firmie. Dlatego mam pewność, że podszyłeś się pod naszego doradcę. Widzę, że nadal próbujesz mącić i mieszać oraz dyskredytować naszą firmę. Dlatego mam drobną prośbę, pracuj sobie gdzie chcesz, myśl sobie co chcesz tylko przestań łazić po forum pro juris. Zajmij się sobą człowieku o wielu nickach. Prawdopodobnie masz problem z własną tożsamością. Proponuję wizytę u specjalisty. Być może po długiej kuracji dowiesz się w końcu kim jesteś.
lepetit 2017-05-11 19:21
Napiszcie proszę czy w projuris dają samochody służbowe a jeśli tak to jakie limity sprzedażowe są.
ja_! 2017-05-14 18:10
Dają ale tylko wybitnym doradcom. Czyli najpierw musisz pokazać, że potrafisz. Na ładne oczy dostaniesz tylko szansę pracy w najlepszej kancelarii w kraju. A z drugiej strony, jak jesteś naprawdę dobry to po co Ci auto służbowe. Sam możesz sobie kupić.
Vw 2017-05-17 23:51
Tak, dają. Do umycia !
ja_! 2017-05-18 21:58
No, skoro do tego tylko się nadajesz .....!
cecil 2017-05-19 23:21
Bardzo krótko ci odpowiem. Jestem doradcą w pro juris od mniej więcej 1,5 roku. I nie dostałem służbowego samochodu. Więcej, nie dostałem nic. Ale ... dzięki zarobkom w tej firmie już po roku kupiłem sobie passata B7 z 2014 roku. Za zarobione pieniądze. Moje własne. Tylko tyle czasu wystarczyło aby stać mnie było na zakup takiego auta (52 tys.) Dlatego zastanawiam się o co walczysz? Chcesz mieć fajne auto to po prostu sensownie pracuj. Pisz miesięcznie po kilkanaście fajnych umów a będzie Cię na to stać. Nie czekaj aż coś dostaniesz ale zarób. A w pro juris naprawdę nie jest to trudne.
Jarek 2017-05-20 16:57
Szybko dostałeś kasę za spisane sprawy. Można wnioskować, że firma zawiera szybkie ugody. Gratuluję!
W mojej firmie muszę czekać na pieniądze ponad 2 lata, aż zakończy się sprawa sądowa. Ale wtedy kwoty są wyższe.
cecil 2017-05-20 20:15
No cóż, jeśli uważasz że pracując w odszkodowaniach nie da się zarobić 50 tys rocznie to szczerze współczuję. A dodam jeszcze, że spośród wszystkich złożonych przeze mnie spraw (ok. 120) tylko dwie zakończyły się na drodze postępowania ugodowego. Większość jest w sądzie. A dochód wynika z wypłaty kwot bezspornych i zaliczek. Tylko trzeba pracować w kancelarii, która potrafi walczyć o wysokie kwoty. Masz coś jeszcze do dodania?
cecil 2017-05-20 21:17
Aha, jeszcze jedno, fakt że użyłeś nicku mojego dyrektora to oczywiście "czysty przypadek" tak? I czy mam się spodziewać że za chwilę pojawi się jakiś wpis o negatywnym brzmieniu odnośnie pro juris podpisany przeze mnie ?
Zostaw swoją opinię o Pro Juris Artur Porucznik - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Juris Artur Porucznik