PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.

Rawa Mazowiecka

Opinie o PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.

Włodek 2017-06-19 10:45
dobre stawki, są kilometry, wypłata na czas. polecam chłopaki
Filip 2017-06-19 12:31
Fajna praca, oferują umowę o pracę, a wynagrodzenie zawsze w terminie wpływa na konto, atmosfera w biurze też w miarę przyjemna
Mariusz 2017-06-19 14:07
Współpracuje z PLTRANS już długi czas. Czasem zlecenia wpadają częściej czasem rzadziej, ale przy okazji każdej współpracy kontakt zawsze jest dobry, a faktury opłacane w czasie.
Andrzej 2017-06-19 15:20
ja myślę, że to jedna z lepszych firm pracowałem w nie jednej ale tam jest naprawdę spoko polecam
kierowca 2017-06-20 08:31
dobrze rozplanowane trasy, nie ma przestojów, wynagrodzenie zawsze zgodnie z umową
Fran 2017-06-20 10:18
Firma godna polecenia, solidna, wypłacalna, nie ma sie do czego doczepić
Olo 2017-06-20 12:22
Decydując się na pracę kierowcy zawodowego chyba każdy wiedział na co się pisze. Tutaj stawki są w porządku, z szefostwem można dojść do porozumienia. Nie zajeżdżają pracownika jak w innych firmach.
kol 2017-06-20 14:58
To miał Pan szczęście.
Na Transie już nie istnieją. 50 dni po terminie i wątpię aby zapłacili...
Przewoźnik 2017-06-20 15:26
Nie polecam firmy Pltrans !!!

Zwlekają z płatnościami , księgowa nie obiera telefonu, brak kontaktu z firmą.
Dług firmy znajduje się na giełdzie wierzytelności
Odpowiedź księgowej: "... nie ma dostatecznej ilości środków finansowych, aby opłacić wszystkie faktury w terminie ( z powodu opieszałości naszych dłużników) stąd wynikają zaległości. Najbliższy termin płatności to 8, a nast. 13 czerwca. ..." , osobiście nie wierzę w te wyjaśnienia...
Firmy PLTRANS SP. Z O.O. SP. K. nie ma już na Transie
Edmund 2017-06-20 16:02
Kiedyś dla nich jezdziłem i bardzo dobrze wspominam ten czas. byłem zadowolony ze wspolpracy i gdyby nie przeprowadzka to pewnie dalej bym tam pracowal
Kuki 2017-06-21 08:47
Dużo roboty, ale przynajmniej człowiek się nie nudzi w pracy i czas szybko leci. Pracuje na spedycji i na kasę nie narzekam, atmosfera w biurze tez fajna, można się pośmiać i pożartować :) :)
Remek 2017-06-21 09:24
Ja jak u nich zlecałem przejazdy to zawsze ustalali optymalne trasy co się ceni, bo niektóre firmy to kombinują jak mogą. nie miałem z nimi żadnych problemow przy okazji wspolpracy
Włodzimierz 2017-06-22 09:36
współpracę z ta firmą oceniam pozytywnie, pozdrawiam
JAcek 2017-06-22 14:20
ja nie miałem nigdy z nimi problemów
kapicz 2017-06-23 12:06
polecam, dla mnie zawsze byli wypłacalni, dobrze się z nimi współpracuje
Kacper 2017-06-26 09:43
ja pracę na spedycji bardzo dobrze wspominam, gdyby nie przeprowadzka to pewnie nadal bym tam pracował. Stawki dobre, podejście do pracownika też i wypłata zawsze w terminie, ale to przecież obowiązek pracodawcy :) jeśli będą szukać spedytora to polecam :)
kondziu 2017-06-26 10:03
ja jako kierowca też złego słowa nie mogę powiedzieć, dobrze wszystko rozplanowane, stawki rozsądne
hanys 2017-06-26 10:16
póki co jedno zlecenie, ale konkretne, pieniążki zgodnie z terminem na fakturze ;) może kiedyś mieli jakieś problemy, ale już się podnoszą? przynajmniej ja polecam
comcom 2017-06-26 10:30
można prosić o kontakt z biurem ?
Janusz 2017-06-26 11:03
jako były kierowca byłem bardzo zadowolony. Trasy były tak zaplanowane, że nie było przestojów, a jednocześnie były regularne zjazdy do domu : )więc wszystko tak jak być powinno :)
modo 2017-06-26 12:18
nie ma ludzi idealnych, tak samo nie ma firm idealnych, zresztą dla każdego co innego jest dobre. Mi się tam dobrze pracowało, ekipa zgrana i pieniądze na czas
Kędzior 2017-06-27 09:04
Regularne zjazdy i dobre stawki to największe plusy pracy w tej firmie. polecam
Pablo 2017-06-27 10:45
Firma jak najbardziej godna polecenia.
Bolek 2017-06-27 11:53
kiedyś dawno robiłem dla nich jakiś transport, ale obeszło się bez problemowo. Zapłacili od razu i wywiązali się z umowy
ravi 2017-06-27 13:27
Przełożeni są w prządku, praca na spedycji wymagająca i jest spora odpowiedzialność, ale płacą dość dobrze jak na to stanowisko :)
ysss 2017-06-27 15:36
Płacą na czas stawki podobne jak u innych ale atmosfera dobra wiec nie ma co narzekać.
misiek 2017-06-28 08:51
jeżdżę z nimi po całej Europie i nie narzekam :) płacą dobrze i terminowo, zjazdy są regularne - da się ze wszystkim dojść do porozumienia
gość 2017-06-28 10:59
DOBRA SPEDYCJA. Siedzą w tym nie od dziś i doskonale wiedzą co robią. Polecam
git 2017-06-28 11:14
mają dość spory wybór jeśli chodzi o tabory, bo i ciężarowe i dostawcze przez co są w stanie zaoferować transport różnego rodzaju rzeczy ;)
stały 2017-06-28 12:29
Nawiązałem współprace z firmą i zleciłem kilka przejazdów, każdy z nich przebiegł zgodnie z planem jeżeli chodzi zarówno o pieniądze jak i czas przewozu.
Tadeusz 2017-06-28 13:21
Oczywiście, że POLECAM! Od długiego czasu korzystamy z ich usług. Auta i kierowcy ok. Ceny w porządku. Nic do zarzucenia- tylko chwalić!
Kamil 2017-06-29 10:50
pracuje jako kierowca i bardzo sobie chwalę. Pierwsza firma, w której jest tak dobrze. Można naprawdę fajne pieniądze zarobić i do mieć regularne zjazdy i czas dla rodziny. Szczerze polecam!
Lucas 2017-06-29 13:42
dobra, sprawdzona firma z doświadczeniem. Nic dodać nic ująć. Polecam

Pozdrawiam serdecznie
Ludwik 2017-06-30 09:02
praca kierowcy nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych, ale tutaj można wyciągnąć dobre pieniądze. Zjazdy są sensownie ustalane, wiec można posiedzieć w domu i odpocząć. polecam
Kondziu 2017-06-30 10:16
ja mam same miłe wspomnienia z tą firmą, chętnie bym do niej wrócił, ale za daleko mieszkam :) polecam wszystkim, bo mają dobre stawki i liczą się z pracownikiem
jdd 2017-06-30 12:22
kiedyś tam pracowałem, firma konkretna, szef dla pracowników był ludzki
polecam ta firmę, bardzo dobrze mi się tam pracowało. Porządni ludzie
Mazi 2017-06-30 15:49
PLTRANS zrobiło dla mnie mnóstwo zleceń i nigdy nie było problemu, zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik i dobrze zaplanowane ;-) więc tylko polecać!
Leszek 2017-07-03 08:28
najlepsza firma transportowa z jaką miałem do czynienia!
Jyan 2017-07-03 10:04
bardzo sobie cenie współprace z PLTRANS, poważnie traktują zlecenia, bardzo dobry kontakt i faktury płatne w terminie.
Leonadr 2017-07-03 11:16
żadnych problemów, dobre warunki pracy, wysokie dniówki, zjazdy też dobrze rozplanowane. Nie zawsze w tym samym trybie, ale zawsze uzgodnione, brak przestojów. Dobry dom dla kierowców :)
Patryk 2017-07-03 13:08
dla kierowcy na pewno dobra firma, mogę polecić. Uczciwie się rozliczają, nie gonią na łeb na szyje, nie ma też spania na parkingu przez tydzień, tylko jest jazda i regularne zjazdy do rodziny. Polecam ;-)
kret 2017-07-03 16:27
mi się wydaje, że pltrans zaczyna się podnosić, bo od kumpli słyszałem, że zaczynają im spływać środki za faktury, więc może coś tam się pozmieniało u góry i ruszają z kopyta ;)
Plebański 2017-07-04 08:34
ostatnio korzystałem z chłodni i wszystko było w porządku, auto podstawione na czas i sprawny transport na miejsce. jestem zadowolony z ich usług
Jarecki 2017-07-04 15:06
Również mogę dobrze się wypowiedzieć o PLtransie. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem, ani tez z innymi sprawami. Godne wynagrodzenie i miła atmosfera.
Henryk 2017-07-05 08:28
w 100% bezpiecznie i towar dotarł bez żadnych opóźnień :) kierowcy to również profesjonaliści :)
golum 2017-07-05 10:59
Sprawdzona firma, często z nimi współpracuje, bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje przekazane jasno i klarownie :) polecam
maestro 2017-07-19 14:50
Banda oszustów, a nie godna polecenia !!!! Najlepiej sprzedać firmę, czy zmienić właściciela po to żeby podwykonawcą nie zapłacić.
bartolini 2017-07-26 16:06
Nie polecam i raczej przestrzegam przewożników. Nie płacą za wykonane zlecenia , wysyłają noty obciążeniowe i zero kontaktu i jakichkolwiek wyjasnień. Zamiast zapłacić i przeprosić za zwłokę z płatnościami to wysyłają co jakis czas następne noty i niedługo będzie tak że to nie oni mi wiszą pieniądze tylko ja im. Porażka totalna. Ja oddałem sprawe do sądu i windykacji dla zasady bo o pieniadzach za zlecenia już dawno zapomniałem. Na transie nie istnieją od jakiegoś czasu i spedytorzy którzy u nich pracowali też poodchodzili pewnie z powodu braku kasy.
Transportowiec 2017-08-05 09:56
NIE PŁACĄ 4 miesiące i nadal brak zapłaty
Paulina 2017-08-15 17:17
@Transportowiec - czy sytuacja z zapłatą wyjaśniła się? Może warto skontaktować się z PLTRANS i ponaglić ich w tej kwestii?
Zostaw swoją opinię o PLTRANS SP. Z O.O. SP.K. - Rawa Mazowiecka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLTRANS SP. Z O.O. SP.K.