Opinie o Wojciech Kraskowski Glasskon w Konopki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wojciech Kraskowski Glasskon. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojciech Kraskowski Glasskon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Kraskowski Glasskon w Konopki

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Wojciech Kraskowski Glasskon można liczyć na zarobki 10900 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Dd Nowy wpis

Witam.... Interesuje mnie praca jako kierowca. Czy transport jest firmowy czy prywatnego przewoźnika, jaka kasa dla kierowcy? Z km, na godz i jaka umowa? Z góry dzięki za info.....

Dominik Nowy wpis

Podpowiecie jaka atmosfera w pracy? Firma proponuje nowym umowę na jak długi czas?

Hammer

Czy ktoś wie pod jakim adresem jest oddział firmy w Grodzisku Mazowieckim - chciałem iść i pogadać o robocie.

Arecki
@Hammer

Graniczna 58, 05-825 Grodzisk Mazowiecki. Nabór trwa ????

Lol Nowy wpis
@Hammer

Wiesz od czego jest google?haha

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Wojciech Kraskowski Glasskon. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pakowacz/magazynier?
zadowolony

Bardzo dobra firma, dobrze sie pracuje więc jeśli ktoś lubi taką pracę polecam.

Henryk

Czy są jeszcze przyjęcia do nowego zakładu w Grodzisku Mazowieckim ?

Arecki
@Henryk

Henryku są przyjęcia rekrutacja trwa ????

Gregor

Firma się rozwija, potrzebuje nowych ludzi. Myślę, że to dobra perspektywa na przyszłość i spokojna pracę!!

Natalia

Ktoś tutaj pracuje lub pracował dla Glasskon? Jakie jest wasze zdanie odnośnie do tego tematu? Czy to firma warta polecenia, dająca możliwość rozwoju w jej strukturach? Czy oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

Natalia

Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy na stanowisko Asystentka Dyrektora. Miejsce pracy to Kartuzy. Co możecie powiedzieć o pracy w GLASSKON na tym stanowisku? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane tą ofertą pracy? Chętnie dowiemy się również więcej o pracy w innych działach firmy. Dodatkowe informacje na pewno będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

xc

O rany @xz, skoro można u nich na zarobki przekraczające 3 tysiące złotych to się wcale nie dziwię, że są tak popularni. Przecież o takie stawki jest teraz dość trudno, a pewnie i tak można liczyć na odpowiednie premie, bo doceniają swoich pracowników w pełnym zakresie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Kraskowski Glasskon - Konopki

Wojciech Kraskowski Glasskon