Pharmapoint

Poznań

Opinie o Pharmapoint

asd 2016-08-06 18:45
Pewnie, że każdemu zależy na profesjonalistach a za to dają dobre zarobki.
kiki 2017-03-24 16:20
Pracodawca naprawdę rzetelny i dbający o pracownika. Wiele daje od siebie w zamian za duze zaangażowanie.
Byly pracownik 2017-03-31 08:30
Praca ok jak kazda inna, pracodawca wogole nie dbający o pracownika jesli chodzi o magazyn w Poznaniu . Co do powyzszego komentarza to jako byly pracownik to w zamian za zaangażowanie pracodawca WYCISNIE czlowieka jak cytrynę jak najnizszym kosztem! Moim zdaniem komentarz pochwalny pisany przez kierownicrwo w Łodzi
Zuzanna 2017-05-25 14:26
@kiki chętnie dowiemy się jak wygląda dbanie o pracownika w Pharmapoint. Czy może on liczyć na dodatkowe benefity, czy też możliwości rozwoju?
@Byly pracownik rozumiem, że Ty odniosłeś inne wrażenie. Piszesz, że pracowałeś na magazynie w Poznaniu. Czy możliwe, że taka różnica wynika z pracy na różnych stanowiskach w firmie? Mógłbyś również powiedzieć co było powodem Twojej rezygnacji z pracy w Pharmapoint?
Zostaw swoją opinię o Pharmapoint - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmapoint