GameDesire

Kraków

Opinie o GameDesire

admin 2016-07-23 17:14
Jak wygląda praca w firmie GameDesire , mieliście z nią doświadczenie?Zachęcamy byłychpracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!
maczo56789 2016-12-07 16:09
w pokera lubie grac ale jeszcze jak by karta przychodzila
były pracownik 2017-01-07 20:17
Sporo opinii znajdziecie na glassdoor.com szukając pod starą nazwą firmy (Ganymede)
Jasnowidz 2017-05-04 18:14
Generalnie: nie polecam. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak dobre zarządzanie. Nie inwestuje się także w rozwój i motywację Pracowników. Atmosfera w pracy jest słaba, a widok kolejnych ogłoszeń firmy typu: "opieka Mentora przez pierwsze miesiące pracy" - po prostu śmieszy, bo nic takiego nie ma miejsca. Panuje tam kult programistów, mikro-zarządzanie i niebywale częsta zmienność decyzji. Jeśli komuś nie szkoda nerwów, to może próbować, ale w innym wypadku: po co się męczyć? Ta firma i tak w końcu zostanie mocno okrojona albo całkiem upadnie.
opiniotworczy 2017-05-17 01:10
Słaby proces rekrutacji, 2h rozmowy bez przerwy. Sami chyba nie wiedzą kogo chcą zatrudnić.
Robotom 2017-08-25 12:13
Całkiem dobre miejsce. Bywa chaotycznie, ale to wciąż niezłe miejsce do pracy. Największe plusy moim zdaniem to ruchomy czas pracy, niezłe startowe pensje, normalna umowa o pracę (zwłaszcza to jest dla mnie ważne) która szybko przechodzi w umowę na czas nieokreślony. Ilość pracy jest rozsądna i zazwyczaj nie trzeba jej przynosić do domu (chociaż wiadomo, że są momenty większej spiny przed np. przed wypuszczeniem produktu, ale nawet wtedy da się żyć). Mniejsze duperele jak owoce w pracy, automaty do kawy i dopłaty do obiadów pomagają też mogą umilić dzień. Minusy, bywa chaotycznie, bywa nerwowo, ale chyba jak w każdej innej firmie. Podsumowując pracowałem w wielu gorszych miejscach.
Zostaw swoją opinię o GameDesire - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GameDesire