Flector Sp. z o.o.

Dessau

Opinie o Flector Sp. z o.o.

sdf 2016-08-06 23:09
Skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia @Radek, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni, bo pewnie i atmosfera dopisuje.
stsm 2017-05-07 09:38
witam.
czy ktoś mógłby podzielić się wiedzą na temat warunków pracy oraz warunków mieszkaniowych w tej firmie oraz warunków płacowych ?
dziękuję za szczerość:)
stsm 2017-05-13 19:57
Czy możesz napisać coś więcej na ten temat?
Edek 2017-05-23 23:06
Szczerze odradzam chyba że chcesz zobaczyć polski(usunięte przez administratora)
stsm 2017-05-24 19:28
Widzę, że wpisy są usuwane na bieżąco no nic szkoda, że nie można się czegoś dowiedzieć na forum, dowiedzieć prawdy, widocznie tak musi być. Zachęcony ogłoszeniem myślałem by związać się z tą firmą lecz nie chce spaść z deszczu pod rynnę. Pozdrawiam wszystkich, którzy choć trochę starali się trochę przybliżyć realia pracy i bytu w firmie Flector . Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.:)
stsm 2017-06-13 19:46
hmm.... wydaje mi się że jedna jaskółka wiosny nie czyni widzę,że tylko jedna osoba wypowiada się jak widać
-myślę że chyba nie jest tam aż tak źle spróbuje napisze później jak tam się pracuje:)
Natalia 2017-07-25 19:49
@stsm jesteś zatrudniony w Flector Sp. z o.o.? Możesz opdowiedzieć, jak pracuje Ci się do tej pory u tego pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane? Osovim poszukującym pracy takie merytoryczne wypowiedzi są bardzo potrzebne.
Zostaw swoją opinię o Flector Sp. z o.o. - Dessau
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flector Sp. z o.o.