Opinie o PERI Polska Oddział Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PERI Polska Oddział Gdańsk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PERI Polska Oddział Gdańsk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERI Polska Oddział Gdańsk w Gdańsk

Stefan Nowy wpis

Dzień dobry, czy w Gdańsku jest teraz oferta pracy na magazyniera/brygadzistę? Jakie są stawki??

rifraf

Jak dla mnie "peri" Gdańsk, to państwo w państwie.... Władane przez Kolejnego Kadafiego i jego świtę..... Totalna Dyktatura....

Hans
@rifraf

W Peri Jaworzno jest elegancko szanują ludzi dobrze a nawet bardzo dobrze im płacą, nikt tu nie donosi na kolegów, szefostwo jest jak rodzina, nikt tu nie kradnie, jak szef bazy coś obieca to na 100%., logistyka jest bardzo dobrze zorganizowana i nie bierze do łapy. Jedzenie jest pyszne, gorąco polecam

Wózkowy Nowy wpis
@Hans

Zgadzam się we 100%

Olgierd Nowy wpis

Bardzo dobre opinie wśród klientów ma firma a jak się pracuje, może jednak znajdzie się ktoś?

Miks

Wiem, nie od dziś, ze firma rozwija się coraz lepiej i coraz sensowniej, pieniądze do zarobienia sa dość duże i warto spróbować się tutaj dostać jeśli macie ochotę

Hans Nowy wpis
@Miks

Miks ty lepiej zmień dilera albo bierz tego wiecej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PERI Polska Oddział Gdańsk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Barnaba

Słyszałem o firmie dużo dobrego. Czy ta cisza potwierdza dobrą pracę w firmie, chciałbym tu pracować.

Oko
@Barnaba

Nie polecam

Hans
@Barnaba

Też nie polecam.

Zuzanna

@Byly perowiec, w kodeksie pracy zapisano, że pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę przysługuję 15-minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy, o ile pracuje co najmniej 6 godzin na dobę. Oznacza to, że pracownikom zatrudnionym na przykład na pół etatu i pracującym 4 godziny dziennie, przerwa taka w ogóle nie będzie przysługiwała. @Oko, Twój komentarz jest bardzo zdawkowy. Czy możesz napisać dlaczego tak a nie inaczej oceniasz tego pracodawcę?

Byly perowiec

Witam w peri Gdansk jest wyzysk nie mozesz siasc zapalic bo to jest odrazu samoboj o wszystko sie czepiaja nadwyzki chowaja moze ktos sie za to wezmie ludzie przychodza widza co sie dzieje i uciekaja poki nie zmieni sie kierownictwo od dyrektora oddzialu po liderow nie ma szans na lepsze i powiniem wudniec napis witamy was a jak sie obroci czlowiek powinno byc napisane MAMY WAS HAHA

Polak

Pracuje w niemczech przez posrednika tu mam jakies prawa, pensja marna ale zapitalac to oni sobie moga kazac żoną w domu robi sie wlasnym tempem Pozdrawiam

Miecio

Oddział Peri kąty wr. Patologia z tragedią! Pijactwo wśród pracowników podwykonawcy to chleb powszedni. Robią w konia ludzi z kasą. Ale kto się odezwie aby ćwiara była dziennie i papieroch dymił w gębie to jest ok. Pracownicy firmy Peri tyrają jak woły za psie pieniądze wmawiajac im że jest kryzys i trzeba się cieszyć że jeszcze tu pracują. A co do konfidentow i lizusów to takich tu pełno. Im kasa nie przeszkadza bo to wieśniaki z hektarami. Poobsadzani na stanowiskach mistrzów. Nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi.

Antoniusz

Kolego z Plochocina chyba nie byłeś jeszcze w kątach wr. Totalny przepierdolllll wolałbym juz chyba w kopalni zapierdaaaalac niz tu... wyzyskuja z człowieka ile sie da. Starych pracowników traktuja jak pazi zero szacunku. Kasa mierna juz dawno zrownala sie z okolicznymi zakładami. Pozostalo tylko pakowac sie i wypierdzielac póki czas

daniel i wojtek

peri pochocin jest najgorsze co wy wiecie w nogach spicie .panuje tu charmider chaos i ogolny ambarast ....

Człowiek z prawicy

LUDZIE.......Szefostwo daje Wam "szklankę do połowy pełną" ...wmawiają Wam, uczciwym i prawym obywatelom, że dają np. 100zł podwyżki "na rękę" ale tym samym zabierają 40zł - wysoka marża + podatek (szklanka do połowy pusta) i dają na rękę 60zł (ale o tym nie mówią BO PO CO !! FILOZOFIA JEST PROSTA - Biedny i uczciwy ma zapierniczać. MUSICIE SIĘ WSZYSCY ZBUNTOWAĆ, WÓWCZAS JEST SZANSA NA NORMALNOŚĆ...... ....TYM SPOSOBEM OGŁUPIAJĄ najniżej postawionych pracowników w strukturze !! Co więcej... te pieniądze na podwyżki SĄ - wystarczy by firma zeszła nieco z marży na której działa ( ale oczywiście szefostwo musi się nachapać... spłacać drogie auta, kredyty na aktywa, opłacić drogie zabawki, wczasy itd) i nagle okazałoby się że jest mnóstwo pieniędzy na podwyżki. Prawicowy

Człowiek z prawicy

Firma bogaci się dzięki wyzyskowi BIEDNYCH ludzi, którzy muszą pracować, płacić najwyższe podatki, w zamian cierpią katusze w biurach i na budowach..... i dostają za to ochłapy !! Kapitaliści zarządzający czyli prezes i jego wspólnik robią wałki na setki tysięcy złotych !!! LUDZIE.... NIE DAJCIE SIĘ OGŁUPIĆ I OMAMIĆ OBIETNICAMI !!! Celem tych kapitalistów jest wyzysk i okradanie uczciwych ludzi. Na czyją rodzinę pracujecie swoją czy P Prezesa?? Komu nabijacie kabzę ??? Pracujecie wszyscy na spłatę BMW X6 w leasingach !!!!! Pamiętajcie o tym Pracujcie na SWÓJ SUKCES a nie na sukces tych wyzyskiwaczy. Prawicowy

obel

Koledzy nie mylcie pojęć pomiędzy pracą w peri a pracą dla peri bo to dwa różne światy

furiat

(usunięte przez administratora) Zawiodłem się.....

olaf

firma peri kilka osób na dość dobrych warunkach maja jedzenie na które muszą się patrzeć zatrudnieni u podwykonawcy tak zwanego (usunięte przez administratora)firmę Mazek który płaci najniższa krajowa robią co chcą i łupem się dzielą nie polecam i jeszcze raz nie polecam chyba ze zatrudnia was w peri ale wątpię

anon77

Uwaga podwykonawcy peri to wyzyskiwacze.Pracowałem u takiego jednego robi wszystko żeby nie płacic za metry daje tylko zaliczki w końcu sie pogubiłem on na tym żeruje a najgorsze jest to że nikt się nie odezwie bo mają to gdzieś to bucki ze wsi którzy mają hektary i mają to w (usunięte przez administratora) a ty z miasta (usunięte przez administratora).

kolego masz rację robią wałki i podwykonawcy też zwłaszcza ruszmir i budinstal-usługi zwłaszcza praca w tej firmie do 22 brak wynagrodzenie nawet do dwóch miesięcy wstecz zatrudnia na umowę ale każe sobie płacic za wszystkie składki jakie on powinien płacic dziwie sie duzym firmom takim jak budimex warbud ze toleruja taki stan rzeczy

SUzuki

Potwierdzam opinie poprzedników kapuś na kapusiu , big brother.... pracownik dla nich jest zerem....

----

Brak słów na tą firmę... Zatrudniają ludzi przez firmy podwykonawcze, a tak na prawdę są to "podstawione" firmy umożliwiające im robienie wałków kosztem pracowników.... Dziwi mnie iż Urząd Skarbowy nigdy nie brał ich pod lupę.. Choć kto wie ..... Traktują tam ludzi jak zera, i tak się ich pozbywają, godzinę przed końcem pracy wzywają i informują że mija ostatni dzień umowy i jutro nie przychodź do roboty, a ochrona na bramie ma zakaz wpuszczania cie na teren firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o PERI Polska Oddział Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w PERI Polska Oddział Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy PERI Polska Oddział Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PERI Polska Oddział Gdańsk