Opinie o Energy Oil Center Łódź w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Energy Oil Center Łódź. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energy Oil Center Łódź na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Oil Center Łódź w Łódź

Patrycja Nowy wpis

A wymagają znajomosci angielskiego ?

Krystyna

@Elo, czy Twój wpis traktować dosłownie czy to tylko metafora? Na razie nie znalazłam nigdzie potwierdzonej tego rodzaju informacji. Więc może to tylko próba ożywienia wymiany zdań na temat firmy Energy Oil Center Łódź. Zachęcam do aktywności osoby, które wiedzą coś więcej.

Elo Nowy wpis
@Krystyna

Widnieje nadal w krs, ale firma nie dziala, nie istnieje. W krotce bedzie wykreslona. Nie wiem po co adminiatrator i Pani Krystyna probuje ozywic dyskusje..

Adrian Nowy wpis
@Krystyna

Prezesy tej spółki zostali zatrzymani byli w areszcie śledczym w łodzi przy ul.smutnej jeżeli ma ktoś jakieś namiary to poproszę

Robert

Niestety nawet dobre firmy nie omija hejt!!!

Adrian Holownia Nowy wpis
@Robert

Gdzie jest moje wynagrodzenie ???? !!!! Skoro taka dobra firma ja się pytam

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Energy Oil Center Łódź o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Elo

Ta firma juz nie istnieje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Energy Oil Center Łódź? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
oszukany

Zostałem oszukany na znaczną kwotę, dodałem post przedwczoraj, dlaczego dziwnym trafem post został usunięty?

Aga

Potrzebuję nr tel do Pana Niewiadomskiego bardzo proszę o kontakt do niego

Kierowca

Oszust i kłamca. Mało kto wie że pan Marcin został zatrzymany przez policję i teraz siedzi. Należało mu się.

olaf
@Kierowca

jak to siedzie? za te przekręty ??Ciekwawe co wywinął? Może ludzie już nie wytrzymali i poszli na policję

Oszukany

Moją firme oszukał na 2000zł.

ldz

Mnie też perfidnie oszukali. Bezczelni oszuści. Numer pana szefa 696609080 - nie odbiera. Złodzieje

romek

szef tej firmy to powinien opowiadania pisać hahaha.Nie znam człowieka ltóry by tak kłamał jak najęty !!! Wiecznie winę zwala na innych-człowieku weź pod uwagę że sam nawalasz !! Nie wiem czy w twoim przypadku nie są to początki schizofremii ??? Dziwie się jeszcze że nikt inaczej Ci nie wytłumaczył za to co robisz z ludźmi Życzę sukcesów,ale nie kosztem innych

Mariusz Stażysta.

Nie ukrywam kim jestem. Miałem pracować w firmie, lecz ze względu na własne zdrowie psychiczne zrezygnowałem. Kilka faktów: auta rzeczywiście są w nie najlepszym stanie, ale nie wszystkie. Co do wypłacalności: na początku bank zawalał przelewy, a jak już ta historyjka przestała bajerować ludzi, to wszystko wina wspólników. I uwaga osobista: Uratowałem panu Dupę, kiedy ten baran nawalony we Wronkach gibał się na krześle i pieprzył bzdury to Ja dopilnowałem żeby w końcu usną i zabrałem mu kluczyki i papiery od auta. A mówiłem że wsiadam w pociąg i mam wszystko w dupie. A on by wsiadł i pojechał... I pytanie, dlaczego zadzwoniłeś do wspólnika i powiedziałeś że razem żeśmy się nawalili i dupy dali z wyjazdem? Dlatego odszedłem. miałem już prawko w ręku i miałem jechać, mimo innych problemów. Teraz pozdrawiam i nagłego zawału życzę. Powodzenia. A za Kaśkę powinieneś klapsa dostać

A co do kart to jest paragraf za nie udostępnienie karty więc zastanów się co piszesz. Na każdy wyjazd dostaliście pieniądze więc przestań pierdolic że musiała za swoje płacić. Co wcześniej pisałeś że kasy nie dostałeś co teraz nie potrafisz się przydać że pieniądze dostałeś od razu razem ze świadectwem pracy . Koniec pisania z tobą nie będę się znizal do twojego poziomu!

Na jasieniu nie bylem sam. Mialem wspolnika z poza spolki. wystarczy obejrzec tvn turbo i zobaczyc ile warsztatow orze jak moze. tak tak warsztat to nieporozumienie z tym sie zgodze po tym dziadostwie wyszedlem na prosta. Oczywiscie ze sie zdenerwowalem bo nie macie odwagi podpisac sie pradziwym imieniem. Bo negatywne komentarze pisze jedna msciwa osoba. Mozna pisac prawde a nie polprawde. Juz napisalem kij ma dwa konce i sa dwie strony medalu. Place z opoznieniami a nie ze nie place wcale. Nikt nie napisze co odwala w trasie i co robi z autem. Nie masz co wymyslec to piszesz,ze auta ledwo zipia. Ciekawe ktore bo auta sa w leasingu i nie sa to stare smietniki. Biezace naprawy robimy w soboty czy to kierowca zglosi piora wycieraczek hamulce czy co innego. Chcialbym dodac zalaczniki wyplat i zakupow w hurtowni czesci i wtedy wyszloby ze jedziesz po mnie byle pojechac i oczernic. Kierowcy mysla ze sa pepkami swiata ponad pracodawca i spedytorami. Napisz sobie jeszcze 20 komentarzy pod falszywym imieniem jak ci ulzy. Kto bedzie chcial przyjdzie do pracy i tyle.

kierowca

Złodziej nad złodziejami nie płaci wynagrodzenia.

Szefuncio się wkurzył ,najpierw trzeba być dobrym człowiekiem,nie było by tu tyle złych opinii.Nie oszukujmy się ,nikt nie popracuje dłużej niż 2 Miesiące,ile można czekać na wypłatę.Może się przyznasz ile osób pracowało bez rejestracji????Jestem ciekawy kto naprawiał auta i jako nowe zamienniki montował stare części i brał kase jak za nowe??? to nie TY ?? to nie w warsztacie na Jasieniu???Jeżeli wszystko działa tak poprawnie to ludzie by tu nie pisali takich rzeczy !.Pozdrawiam i proszę nie oszukiwać ludzi ,bo karma wraca.Miłego wieczoru życzę Były pracownik

@były pracownik

Następny który nie ma jaj żeby napisać swoje prawdziwe imię! Czego się boisz? No tak ale to nie pracownik pisze tylko konkurencja! Pisz co ci ślina na język przyniesie! Widzę że wracamy do warsztatu wszyscy mieli części montowane zamienniki bo tylko teraz ma takich się naprawia auta! No tak wszyscy chcieli by płacić grosze a mieć części z serwisu. Właśnie dzięki takim mam nie wypłacone 100 tys zł za naprawy! Ale lepiej pisać bzdury przecież można smarować i być anonimowy! Żenada!

MONDRALA

TE OPINIE TO SOBIE CHYBA SAM WŁAŚCICIEL WYSTAWIA :) p.MARCINIE PO CO? WSZYSCY WIEDZĄ JAKIM PAN JEST KRĘTACZEM,ZALEGA PAN Z PŁATNOŚCIAMI,JA WIEM ŻE NIKT NIE CHCE PRZYJŚĆ DO PRACY ALE TO NIE TRZEBA OD RAZU SOBIE PISAĆ DOBRYCH RZECZY .JAK KTOŚ PRZYJDZIE TO SAM SIĘ PRZEKONA JAK U PANA JEST I CZYM PRĘDZEJ ODEJDZIE !

Ralfi
@MONDRALA

czy mogli byśmy porozmawiać telefonicznie ? jestem kierowcą co rozpoczoł pracę u niego.

@MONDRALA

Co mondrala ciężko napisać normalnie swoje imię żenada. Słucham kto nie dostał to zapraszam po pieniądze! Dziwne bo jakoś mam wszystkie auta obsadzone! I kierowców zostali jak zwolniłem jedna osobę która strasznie mieszają mądra tylko w gębie była!

ldz
@Marcin

A za parking kiedy zapłacisz ?

ANONYMOUS

SPÓŁKA WIDNIEJE W KRAJOWYM REJESTRZE DŁUŻNIKÓW i to nie od wczoraj...

@ANONYMOUS

Jeszcze jeden komentarz niezgodny z prawda z zglosze gdzie trzeba jak może widniec w rejestrze jak jest czysta tu pisze się opinie zgodne z prawda wiec ostrzegam po raz ostatni!

Jędrek

Poszedłem dziś do lekarza a się okazało że ten kutafon mnie ani nie ubezpieczył ani nie zarejestrował. Za każdym razem co go ludzie o kase pytają to cieszy się im prosto w oczy jak niewyżyty pedaluch. Pierdole takie robote. Auto mi ledwo zipie, co chwile obiecuje że nowe sprowadzi. Śię ci partnerzy w kakała walą a nie myślą o firmie. Uważajta bo nie rejestruje anii nie nic. omijajta z daleka.

@Jędrek

Panie Ro..... nie spodziewałem się tego po panu! Ubezpieczenie pan ma a ze widnieje jeszcze na czerwono to tylko dlatego bo skladka oplacana jest 15 tego miesiąca. Życzę zdrowia.

@Jędrek

Pan pieniadze dostaje co tydzień wiec pytam sprawia to wam przyjemność takie pisanie? Ile ma pan do rozliczenia no słucham ile zostalo 600 zl co tydzień pan dostaje no tak ale nie rozumie się ze resztę musicie być wyplacone na pensje!!!!!

@marcin

A tu sprostowanie dla jednego z najlepszych moich pracowników. Przez takich jak wy pomyślałem że to Pan Roman napisał tu post ale bardzo się pomyliłem. Niestety ktoś nieuczciwy wykorzystał sytuację i tylko namieszać chciał. I prawie się udało prawie! Przepraszam jeszcze raz panie Romanie że Pana poradziłem.

ANONYMOUS

Spółka istnieje w łodzi od 24 lutego 2016r, dzięki odkupieniu udziałów pani Anety Ż z Wrocławia. Ma spore problemy finansowe zarówno u przedsiębiorców jak i własnych pracowników. Dzięki licznym badaniom wiemy, że auta nie są w najlepszym stanie a wypłacalność sięga zeru. Przelewy są realizowane tylko słownie. Kilkukrotnie blokowane zasoby finansowe z polecenia urzędników.

@ANONYMOUS

Ciężko napisać imię co ? Gdzie widnieje ? Zaczynacie mnie denerwowac takimi opiniami. Latwo napisać tylko ma się to nijak do prawdy i co ma to za znaczenie od kogo kupiona?

Hurtownia

Witam zainteresowanych. Co prawda nie pracuje w firmie Energy ale współpracuje z ta firmą. Jesli chodzi o płatności to wszystko placone na czas. Kontakt z panem Marcinem o kazdej porze. Każdy kto otwieral firmę wie doskonale jakie są poczatki . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Oil Center Łódź - Łódź

Energy Oil Center Łódź
2.8/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Stanisława Przybyszewskiego 99
    93-126 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042