Eurostone Sp. Z o. o.

Belgia

Opinie o Eurostone Sp. Z o. o.

admin 2015-11-08 09:20:39
Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Eurostone Sp. z o.o. ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!
Bobo 2016-11-13 17:40:08
Firma Eurostone z Torunia to porażka, banda złodziei, ludzie pracujący tam nie mają za co wrócić do polski.
Odradzam wyjazdu z tą firmą.
mirek 2016-11-29 17:23:40
Hej, możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie, bo mam okazje wyjechać do Belgi z tej firmy?
murarz 2016-12-01 09:50:17
a ja pracuje tu 8 miesiac i nie narzekam moja 4 firma w belgi to mam poruwnanie. wiadomo jak ktos sie dopiero uczy albo co chwila na stryropianie siedzi to szef mu nie odpusci bo metry trzeba robic ale wieszkosc chlopakow ma po te 1800 eur na reke firma daje za darmo kwatere i samochody nowe co wazne zwlaszcza teraz zima. majstrowie wiem ze maja po 2200 - 2500 eur na reke
swoje sie w zyciu najezdzilo po firmach i nie ma co narzekac, jest kasa na czas zawsze i zaliczek tez nikt nie odmawia dzwonisz do biura i robia przelew bez problemu.
Zostaw swoją opinię o Eurostone Sp. Z o. o. - Belgia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurostone Sp. Z o. o.