ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.

dzięki 2016-08-06 12:44
hej hej poznań jak u was wygląda teraz sytuacja? Czy sprzedawcy mają tutaj w miarę spoko sytuację?
Iwona 2017-07-12 11:35
Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Sprzedawca właśnie w Poznaniu. Jest to praca na pół etatu. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym tą ofertą pracy? Czego mogą spodziewać się po dołączeniu do zespołu?
Dominika 2017-07-27 02:36
Pol etatu z możliwością dopełnienia. Zniżka dobra, ale opodatkowana. Regionalna porażka jak i vm ciut nie damessy. No chyba Niemcy nie kontrolują co one wyprawiaja.. Ważne jaki zespół.
Iwona 2017-09-06 20:39
@Dominika o jakiej porażce mówisz? Powiesz coś więcej o tym? Czego Niemcy nie kontrolują według Ciebie? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Takie informacje pozostawiając na forum będą przydatne dla tych osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESPRIT Poland Retail Sp. z o.o.