Ekol Logistics Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ekol Logistics Sp. z o.o.

eq 2016-08-06 23:01
Świetnie, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach @e4rtf, a skoro zapewniona jest umowa o pracę i nawet odpowiednie benefity socjalne to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu o taką stabilną pracę jest teraz trudno.
Magiczne sombrero. 2017-03-30 23:35
Głupoty opowiadasz człowieku. Ekol to Zero socjalu, premii czy benefitów. Karta Multisport i ubezpieczenie grupowe to ma być socjal? A bony, paczki wczasy pod grusza lub choćby premia? Nie ma. W dodatku o podwyżkę to trzeba wojnę światową zrobić. Towar luzem rozładowuje są i na paletę, potem załadunek i z palety znowu luzem na naczepę. Żeby było śmieszniej to sytuacja na porządku dziennym. Brak list, dokumentów, lub nieprzemyślane załadunku typu zmiest 10lm na 9lm. Musisz, to rób, nie musisz to szukaj bo ofert lepszych jest w brud na rynku. Nie za te pieniądze.
ten typ tak ma 2017-06-02 11:43
Haha nie ma list, no skandal rzeczywiście LOL,
w każdej innej firmie magazynier odpala kompa i sobie drukuje co potrzebuje albo po prostu problemów nie robi z tego powodu :D. Lepszych ofert w brud ale z tego co mi wiadomo nie ma tam wilekiej rotacji na magazynie więc chyba nie jest najgorzej.
Bony, paczki, wczasy pod gruszą, za komuny może były w zakładach pracy teraz to już chyba tylko na kopalniach. Skompletował byś pare zamówień na chłodni w magazynach spożywczych dużej sieci marketów to byś zmienił zdanie XD
Magiczne Sombrero pracujesz tam jeszcze?
Zostaw swoją opinię o Ekol Logistics Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekol Logistics Sp. z o.o.