Ekol Logistics Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ekol Logistics Sp. z o.o.

eq 2016-08-06 23:01
Świetnie, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach @e4rtf, a skoro zapewniona jest umowa o pracę i nawet odpowiednie benefity socjalne to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu o taką stabilną pracę jest teraz trudno.
Magiczne sombrero. 2017-03-30 23:35
Głupoty opowiadasz człowieku. Ekol to Zero socjalu, premii czy benefitów. Karta Multisport i ubezpieczenie grupowe to ma być socjal? A bony, paczki wczasy pod grusza lub choćby premia? Nie ma. W dodatku o podwyżkę to trzeba wojnę światową zrobić. Towar luzem rozładowuje są i na paletę, potem załadunek i z palety znowu luzem na naczepę. Żeby było śmieszniej to sytuacja na porządku dziennym. Brak list, dokumentów, lub nieprzemyślane załadunku typu zmiest 10lm na 9lm. Musisz, to rób, nie musisz to szukaj bo ofert lepszych jest w brud na rynku. Nie za te pieniądze.
ten typ tak ma 2017-06-02 11:43
Haha nie ma list, no skandal rzeczywiście LOL,
w każdej innej firmie magazynier odpala kompa i sobie drukuje co potrzebuje albo po prostu problemów nie robi z tego powodu :D. Lepszych ofert w brud ale z tego co mi wiadomo nie ma tam wilekiej rotacji na magazynie więc chyba nie jest najgorzej.
Bony, paczki, wczasy pod gruszą, za komuny może były w zakładach pracy teraz to już chyba tylko na kopalniach. Skompletował byś pare zamówień na chłodni w magazynach spożywczych dużej sieci marketów to byś zmienił zdanie XD
Magiczne Sombrero pracujesz tam jeszcze?
Edyta 2017-08-09 22:31
@Magiczne sombrero. czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Może warto dogadać się co do tych kwestii, być może jakieś rozwiązanie się znajdzie. Dla tych co szukają zatrudnienia w tej firmie , pojawiła się nowa oferta pracy na Dyspozytora - Spedytora. Może ktoś będzie aplikował na takie stanowisko pracy w Ekol Logistics Sp. z o.o.?
Budzik 2017-08-29 12:32
Nie polecam pracy w tej firmie - jeżeli chcecie zachować zdrowie fizyczne i psychiczne dajcie sobie spokój z tą firmą - @magicznesombrero powiedziało cała prawdę - ale to i tak nie wszystko..... Edyta - rozmowa z pracodawcą kończy się porzuceniem tej pracy tam nie ma z kim rozmawiać.
Edyta 2017-09-19 15:24
@Budzik powiesz czemu nie polecasz pracy w Ekol Logistics Sp. z o.o.? Powiesz coś więcej o tym? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią o pracy w firmie?
Zostaw swoją opinię o Ekol Logistics Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekol Logistics Sp. z o.o.