brak logo

EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.

telepraca, łódzkie

Opinie o EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.

admin 2016-07-21 05:46:56
Czy jako pracownik miałeś w EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A. zapewnione odpowiednie warunki pracy? Rynek pracy czeka na twoją szczerą opinię.
Gość 2016-09-23 11:53:58
Atmosfera jest w porządku, masz wrażenie że jesteś niepełnosprawny umysłowo, ciągle to samo wałkują i pytają, czy zrozumiałeś, koordynatorzy to ludzie mało wykształceni, którzy panują nad innymi. Jak Ci się popsuje internet to masz obowiązek wziąć dzień urlopu - a to jest niezgodne z prawem pracy, nadto nie ma urlopu na żądanie - kolejne łamanie prawa pracy. Ja wiem jedno dla mnie to była makabryczna praca i nie mogę jej polecić, ale wiele osób pracuje i jakoś to znoszą. Więc wybór należy do konkretnego człowieka.
my vain 2016-10-09 20:50:11
No dobra, ale czy będą mieli jakieś inne oferty pracy niż na telemarketerów? Chętnie bym się załapał, bo skoro atmosfera każdemu odpowiada to się wcale nie dziwię, że sa popularni
Zostaw swoją opinię o EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A. - telepraca, łódzkie
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.