EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.

telepraca, łódzkie

Opinie o EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.

admin 2016-07-21 05:46:56
Czy jako pracownik miałeś w EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A. zapewnione odpowiednie warunki pracy? Rynek pracy czeka na twoją szczerą opinię.
Gość 2016-09-23 11:53:58
Atmosfera jest w porządku, masz wrażenie że jesteś niepełnosprawny umysłowo, ciągle to samo wałkują i pytają, czy zrozumiałeś, koordynatorzy to ludzie mało wykształceni, którzy panują nad innymi. Jak Ci się popsuje internet to masz obowiązek wziąć dzień urlopu - a to jest niezgodne z prawem pracy, nadto nie ma urlopu na żądanie - kolejne łamanie prawa pracy. Ja wiem jedno dla mnie to była makabryczna praca i nie mogę jej polecić, ale wiele osób pracuje i jakoś to znoszą. Więc wybór należy do konkretnego człowieka.
my vain 2016-10-09 20:50:11
No dobra, ale czy będą mieli jakieś inne oferty pracy niż na telemarketerów? Chętnie bym się załapał, bo skoro atmosfera każdemu odpowiada to się wcale nie dziwię, że sa popularni
DXXX 2016-10-27 13:42:25
Ja osobiście polecam firmę ,, Efektum'' i to bez podlizywania się przełożonym . Firma szanująca osoby niepełnosprawne i doceniająca ich pracę . A pracowałem w wielu firmach telemarketingowych i nie ma tam wyścigu szczurów. Można by rzec że pracodawca symbolicznie prawie nosi swych pracowników na rękach , a niestety ma tylko dwie . Ten pracodawca nie założył firmy po to by się dorobić na ludzkim nieszczęściu ale by pokazać że pracownik niepełnosprawny potrafi być rzetelnym i sumiennym pracownikiem . Pozdrawiam szefostwo firmy Efektum i życzę by ten pracodawca dalej rozwijał swoją działalność i dalej nas wspierał w drodze do lepszego jutra bo u tego pracodawcy możesz to osiągnąć z uśmiechem na ustach . Jak najbardziej polecam tego pracodawce inni mogą z niego brać tylko przykład.
otereza 2016-10-27 13:57:23
Nie zgadzam się z Gościem absolutnie.Kłamie.Pracuję w firmie Efektum od 3 lat.Pracuję mi się bardzo dobrze.Urlopy są na życzenie pracownika.Mam średnie wykształcenie i warunkiem przyjęcia było minimum średnie wykształcenie ale pracują tu koledzy z wyższym wykształceniem i też sobie chwalą.Super atmosfera a szefów można nam pozazdrościć.Idą na rękę pod każdym względem i zawsze można z nimi porozmawiać.A to jak jest awaria systemu nie musimy brać urlopu.Ogarnij się Gościu bo kłamiesz.Pozdrawiam
ADRIA 2016-10-27 13:59:38
Osobiście polecam pracę w tej firmie, atmosfera super koordynatorzy wyrozumiali,pomocni.
pracowniczka 2016-10-27 14:31:15
ZALETY:
1)Po kilku latach doświadczenia w innych firmach FIRMA EFEKTUM bardzo szanuje pracownika niepełnosprawnego- dodatkowy urlop 10 dni, umowa o PRACĘ, gdzie teraz to rzadkość, dodatkowa przerwa, zwolnienie na wizytę u specjalisty jeśli on nie pracuje po południami, 7 h pracy, brak nadgodzin.
2)Ponadto w firmie Efektum jest bardzo dobre szkolenie przygotowujące do pracy. Po nim pracownik jest w stanie sam wykonywać zleconą pracę a różnie bywało gdzie indziej.
3)Atmosfera jest bardzo fajnia. Przyjaźni współpracownicy, koordynatorzy i szefostwo. Można się zawrócić z każdą sprawą.
4)Fajne jest to, że w razie popełniania błędów czy trudności pracownik jest doszkalany czy ma pomoc bardziej doświadczonego konsultanta a nie jest odrazu skreślany i zwalniany z pracy.
5)dobre godziny pracy
6)wolne weekendy
7) wsparcie techniczne informatyków
8) bieżace wsparcie koordynatorów przy trudnych sprawach
MINUSY:
1) coraz większe wymagania czasem trudne do osiągnięcia - presja czasu
2) niska pensja, która nie wzrasta z upływem czasu zatrudnienia
3) BRAK PREMii ZA WYNIKI
4) potwierdzanie urlopu zaplanowanego dość późno- ciężko wyjazd zarezerwowac
5)konieczność zaopatrzenia we własny sprzęt
K.D 2016-10-27 14:54:33
Pracuję w firmie co prawda od 2 miesięcy, ale nigdy nie spotkałem się z taką wyrozumiałością pracodawcy oraz osób koordynujących pracą jak w firmie efektum, warunki pracy są świetne, godziny pracy jak i miejsce wykonywania swoich obowiązków są dokładnie takie o jakich chyba każda osoba niepełnosprawna marzy, rozmowy doszkalające jak i materiały potrzebne do pracy dostajemy na czas, atmosfera na doszkalaniu bardzo przyjazna, ludzie z którymi współpracujemy stają się poniekąd rodziną.
Nie chcę tu cukrować czy wychwalać pod niebiosa firmę efektum, po prostu ciężko się do czegoś przyczepić i jak dotąd jest to najprzyjaźniejsze miejsce w jakim pracowałem :)
Dorka S 2016-10-27 15:17:26
Nie zgadzam się z tak negatywną opinią na temat firmy EFEKTUM, pracuję tam prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Przełożeni mili, pomocni, idący na rękę a przede wszystkim wspierający co jest bardzo ważne zwłaszcza na początku. Atmosfera bardzo przyjazna, poznałam mnóstwo ludzi, poza tym pracuje się w zaciszu swojego mieszkania i nie trzeba dojeżdżać co w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo jest ważne.
Z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę EFEKTUM.

Pozdrawiam
Tomasz867 2016-10-27 15:43:56
Na wstępie powiem nie ma pracy idealnej. Każda praca ma swoje plusy jak i minusy a dopiero bilans zysków i strat oddaje pełne wrażenie o firmie i pracy.
Zacznę od minusów:
1.Wynagrodzenie minimalne krajowe.
2.Praca pod presją czasu ciągle rosnące wymagania i konieczność uczenia się. Brak stabilności zasad z tym że to powoduje zleceniodawca, a nie firma Efektum.Wiadomo, że pracownicy firmy Efektum w szczególności koordynatorzy zwani zrobią wszystko,aby wywiązać się z kontraktu.
PLUSY:
1.Bardzo dobry kontakt z kierownictwem.
2.Umowa o pracę.
3.Czas pracy 7 godzin.
4. Moźliwość zmiany stanowiska jeśli ktoś sobie nie radzi.
5.Ludzkie źyczliwe podejście do pracownika.
6.Premie uznaniowe.
7.Moźliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy jeśli zachodzi taka potrzeba.
8.Wsparcie merytoryczne i techniczne pracodawcy.

W skali ocen 1-5, Firma otrzymuje 4 ocenę dobrą.
Kasia Ziarniewicz 2016-10-27 20:27:23
Na początku , kiedy zostałam przyjęta do pracy , było rewelacyjne, myślałam wtedy, że trafiłam do raju... Plusem było też , to że umowa o pracęją, ale czytając ją niestety kilka paragrafów działa na naszą niekorzyść. Pamiętam , jak koordynatorka mówiła nam wtedy, że chciała, abyśmy z przyjemnością wstawali do pracy, jednak z biegiem czasu, to się zmieniło niestety na niekorzyść. Na początku zaczęło się delikatnie od testów, które były bardzo często , potem presja o to ,żeby odbierać połączenia szybciej i to co najbardziej mnie ruszyło , to kolokwialnie napiszę czepianie się o każde minut przerwy, miałam sytuację 10 sierpnia br. (skype nie kłamie) ,gdzie byłam dosłownie rozliczana z każdej pięciominutowej przerwy i wtedy poczułam się jak w "obozie pracy" . Jeżeli wymagasz czegoś od innych na początku zacznij od siebie , nasz m pracodawca wymagał tylko od nas, a od siebie hmm... Pamiętam na studiach z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, to się nazywa MOTYWACJA PRACOWNIKA, tutaj nie było żadnej motywacji, tylko presja i co chwilę stawiana poprzeczka wyżej i wyżej . Z urlopem , też miałam problem, żeby dostać w lipcu czy sierpniu , proponowano mi w połowie września , później jednak dostałam urlop w sierpniu. Dxxx wyżej napisał "Ten pracodawca nie założył firmy po to by się dorobić na ludzkim nieszczęściu" WSZYSCY WIEMY JAKIE SĄ REALIA, DROGI KOLEGO LUB KOLEŻANKO, GDYBY PRACODAWCY NIE OPŁACAŁO SIĘ ZATRUDNIANIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, TO ZAPEWNE NIE ZATRUDNIAŁ BY ICH.
Są też pozytywy pracy w EFEKTUM , poznałam WSPANIAŁYCH ludzi.
Przy tej polityce firmy na dzień dzisiejszy nie poleciłabym nikomu pracy tam. Mam jednak nadzieję, że zarząd firmy zasięgnie opinii z tego portalu , wyciągnie wnioski i zmieni swoje podejście w stosunku do pracownika.
pracownik 2016-10-27 21:03:33
Dla osób niepełnosprawnych ważne jest aby dostrzec w nich pełnowartościowych pracowników z uwzględnieniem ich różnych deficyt ów. Dla wielu z nas praca w domu jest najlepszym a czasami jedynym wyjściem z sytuacji. Trzeba być obiektywnym i przedstawić wszystkie aspekty pracy. Plusy :1. Praca w domu 2. Dobre godziny pracy 3.wolne weekendy 4. W razie popełnienia błędu możliwość konsultacji lub ich poprawy 5. Świetni współpracownicy , koordynatorzy, szefostwo, 6. Przestrzeganie praw pracownika Minusy:1.Praca pod presją czasu i stale rosnące wymagania 2. Praca za najniższą krajową i co z tym związane brak premii 3. Praca na własnym sprzęcie 4.Zbyt niski ekwiwalent za tzw koszty pracy. Podsumowując Polecam
Norbastik 2016-10-28 21:36:26
Pracuje w firmie Efektum od pięciu miesięcy i od bardzo niedawna jestem osobą niepełnosprawną - w żadnej firmie przez 15 lat pracy nie spotkałem się z taką życzliwością jak tu . Wymagania i presja czasu nie są powodem do oczerniania tego pracodawcy , ponieważ każdy z nas wie na co się decyduje i jest uświadamiany już podczas szkolenia , że nie jest łatwo i ludzie są różni . Urlopy - jak w każdej firmie zawsze jest jakiś problem ale tu jakby ludzie nie chodzili na notorycznie na zwolnienia L 4 z byle powodu wykorzystując przychylność pracodawcy nie było by tego problemu - jak nie ma komu pracować bo wszyscy "chorzy" to raczej nie dziwne , że jest problem z urlopem i płacą za to Ci uczciwi . Premia jest jedynym minusem dla mnie czy pracujesz dobrze czy źle to premii raczej nie ma albo wpadnie jakiś grosz tak od niechcenia ale podpisując umowę raczej ją przeczytałem i wiedziałem na co się decyduję więc pretensji nie mam . 7 godzin pracy to raczej 5 podczas których trzeba się sprężać a te 2 pozostałe to spotkania w miłym gronie raczej niż praca . Umowa o pracę i dni wolne na wizyty u specjalistów oraz regularne wpływy na konto to raczej rzadkość w takich firmach więc podsumowując POLECAM i wiem , że każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale nie rozumiem ludzi , którzy piszą kłamstwa tylko po to żeby zamieszać albo oczernić uczciwych ludzi . Pozdrawiam .
Paweł 2016-10-29 21:18:39
Pracuję w firmie Efektum od ponad 6 miesięcy i co mogę powiedzieć firma ta realizuje różne zlecenia będąc podwykonawcą dla rozmaitych firm. Faktycznie większość moich przedmówców zapewne ma na myśli zlecenie wykonywane dla jednej z największych firm kurierskich. Tu się zgodzę jest to praca wymagająca wiedzy skupienia sprawnych oczu uszu i przynajmniej jednej ręki oraz szybkości działania i myślenia. Prawdą jest to, że koordynatorzy wymagają i dokręcają śruby, aby wywiązać się z kontraktu. Ich cisną a oni nas jak w klasycznej piramidzie. Jednak wydaje mi się, że kluczem do tego ciągłego pośpiechu jest fakt, że zawsze pracujemy w 60% obsadzie i trzeba robić za dwóch nie wnikam, jakie są tego powody czy ludzie nie wytrzymują i chorują czy celowo zamiast urlopu idą na L4. Jedno jest pewne pracuje się na umowę o pracę wypłata jest terminowo, co prawda przy tych wymaganiach i naciskach mogłaby być wyższa, ale kto z nas nie chciałby więcej zarabiać. I nie sądzę, aby pracodawca to zmienił przynajmniej dla ludzi wykonujących pracę dla firmy kurierskiej. Prawdą jest, że pracodawca wypłaca drobne premie uznaniowe.
Pracuje się 7 godzin od 8: 00 do, 15: 00 z czego przez 5 godzin naprawdę trzeba napinać pośladki żeby się wyrobić są, co prawda są ustawowe 5 min przerwy, co godzinę, ale dla większości niepełnosprawnych jest to mało i czasem trzeba brać 10 min wówczas koordynatorzy kręcą nosem. Ale prawda jest taka, że liczy się wynik finalny a nie cząstkowy, bo na wynik pracujemy całą grupą. Podsumowując wszelkie kłopoty wynikają z braku obsady mam nadzieje, że to się z czasem zmieni. Dodam jeszcze, iż firmie pracują wyłącznie osoby niepełnosprawne ze średnim i wyższym wykształceniem. I niech podsumowaniem wypowiedzi będą te słowa pracowałem w dużo gorszych firmach gdzie człowiek był traktowany jak przedmiot i niech to wystarczy za podsumowanie.
Co do PEFRON to wiadomo, że wszystkie firmy zatrudniające osoby niepełnosprawne bazują na dofinansowaniach i nikt tu „Ameryki” nie odkrył? Ale to wina systemu, a nie pracodawcy.
Kasia Ziarniewicz 2016-10-29 21:18:56
Do Norbastik
Nie mam zwyczaju oczerniania kogoś , a jeżeli coś piszę to poparte faktami. Co do L4, zastanów się, dlaczego tyle ludzi i tak często bierze zwolnienia...
Co do przerw, to poza 30-minutową przerwą, jeszcze należy się 5 minut do każdej godziny pracy wedle potrzeb pracownika, a nie narzucone przez pracodawcę , łącznie 65 minut . A wypłaty drogi kolego, gdyby pracodawca nie wypłacał wynagrodzenia w terminie, nie otrzymałby dotacji z PFRON-u
Zostaw swoją opinię o EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A. - telepraca, łódzkie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFEKTUM WOJCIECH NADEJCZYK S.K.A.