Opinie o Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski w Warszawa

zleceniodawca Nowy wpis

Jako osoba korzystająca z usług firmy eClear NIE POLECAM. Co pracownik, to głębsza przepaść językowa. Umiejętność języka polskiego na poziomie zerowym. Wszystko trzeba wytykać, pokazywać, tłumaczyć pięć razy. Koordynatorka bez komentarza - wszystko ma w poważaniu i również nie używa polskiego. Wszystko posprzątane na odwal się, mycie podłóg jedną wodą bez wymiany, używanie sidoluxu do mycia zarówno podłóg jak i umywalek, ubikacji, kranów i zlewów w kuchni. MA SA KRA

Anonimowa Mela Nowy wpis

Pracowałam kilka miesięcy (chyba 6 lub 7). Co do samej pracy nie mam zastrzeżeń. Kierownictwo bardzo sympatyczne, pomocne. Firma się rozwija, wiec do każdej sprawy podchodzi ambitnie. Nie ma obijania, ale wszystko w granicach rozsądku. Osobom , które liczą na rozwój polecam - zwłaszcza do pracy stacjonarnie!

Malwina Nowy wpis

Miałam nadzieję, że dowiem się na forum coś o pracy w firmie. Jest w dalszym ciągu tak dobrze i dlatego nikt nie pisze?

Natalia Nowy wpis

@anna93 wypowiadasz się jako pracownik eClear Serwis sprzątający, czy mogłabyś rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Na co potencjalny pracownik może liczyć ze strony firmy? Skoro jest super, jak piszesz, to jaka jest umowa, warunki socjalne, potencjalne awanse?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
anna93

Pracowałam w firmie przez rok czasu- jest bardzo dobrze. Mimo rozwoju i skali działania poziom stosunku do pracownia SUPER!

saf

O rany @och, skoro atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach i jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity, to przecież opłaca się do nich teraz załapać.

Zostaw merytoryczną opinię o Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski - Warszawa

Eclear Serwis Sprzątający Grzegorz Gębski
  • Kazimierza Kuratowskiego 6 lok. U2