Opinie o Dermomedica (Miami Labs Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Miami Labs Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Miami Labs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miami Labs Sp. z o.o. w Warszawa

Jak tam ze zmianami stylu u was? Po komentarzach widzę, że ostatnia opinia pojawiła się z rok temu. ciekawią mnie zatem potencjalne zmiany o ile mogły nastąpić. Trudno mi było teraz odszukać ofertę, kiedy ostatnio potrzebowano kogoś do zespołu?

Jak wygląda sposób zarządzania pracą w Dermomedica (Miami Labs Sp. Z O.O.)?

Karla Nowy wpis

Nie wygląda.Nie ma tutaj kadry zarzadzajacej o adekwatnych umiejętnościach i doświadczeniu.Styl folwarczno- zastraszający.

Denis Nowy wpis

Firma,która zmienia nazwy co chwilę.Pamietamy zwolnienia całej ekipy w pandemii.Fakt,firma miała wtedy nazwę Dermomedica Cosmeceuticals.Dzialy sie sceny dantejskie,a dla niektórych traumatyczne. Ciężki temat.Osobiscie nie znam osoby,która opuściła firmę w obecnym kształcie i pod obecna nazwa,z dobrym zdaniem,a szkoda.Kiedys była tam naprawdę dobra ekipa:((( Jest jedna osoba,która topi potencjal całej firmy. Wszyscy wiedzą,kto. Gdyby nie ta osoba,kosmetyki znane byłyby wszystkim,bo są skuteczne.Nie da się jednak osiągnąć sukcesu na szeroką skalę,gdy jest się okrutnym i perfidnym dla ludzi.Braki wiedzy w zarządzaniu niestety też nie pomagają.Zostalo tam kilku fajnych ludzi,którzy wkrótce także podziękują.Smutne to bardzo,bo nawet Klientów nazywa się Grażynami i Januszami. Mimo wszystko dalej zamawiam i kupuje ich produkty,bo same się bronią i nie znalazłam lepszych.Sentyment pozostał

Dzień dobry, Trudno jest odpowiedzieć merytorycznie na anonimowy komentarz. Niemniej jednak w obliczu powyższej opinii chcemy, aby wybrzmiało to w sposób jasny i konkretny dla naszych obecnych i przyszłych pracowników i współpracowników- w naszej organizacji nie zwalniamy ludzi bez konkretnego powodu i bez przyczyny - byłoby to jawnym działaniem przeciwko dobremu imieniu firmy i jej interesom na które pracujemy niezmiennie od 10 lat. Jeżeli jesteś Kandydatem, który ma własne zdanie , doświadczenie i potrafisz wskazać rozwiązania dla biznesu możesz nie obawiać się powyższej opinii - zapraszamy, aktualne procesy rekrutacyjne znajdują się na portalu pracuj.pl

Mam dosc

Mam dosc najezdzania na firme,z ktora jestem zwiazany juz 3 rok. Mozna miec pewne uwagi,nie zauwazylem zreszta,zeby na goworku ktos pial z zachwytu nad jakakokwiek firma,umówmy sie. Jedna wielka bzdura i urazona duma autora postu.Frustracja i niezadowolenie z życia wylewa się jezykiem nienawisci.Hejtujesz firmę i przy okazji pracownikow,a Twoich dawnych kolegów.Kto dal Tobie do tego prawo? Anonimowosc pod przykrywka kolejno zmienianych nikow?Dobrze,że Cb już tutaj nie ma,bo psulabys klimat i dobra atmosfere. Pracuje tutaj 3 rok i to,o czym piszesz to bujda.Nie zawsze jest idealnie,ale grubo przesadzasz.Idz się wyrzygaj gdzieś indziej.Na pewno aktualny Pracodawca jest z Ciebie zadowolony,po zakończeniu współpracy będziesz najezdzac tez na niego.

yolo
@Mam dosc

Ale fejk ha ha ha serio dajcie sobie spokój, każdy kto tam pracuje ucieka, więc kto wam uwierzy? Ludzie tam pracowali dłużej niż 2 lata i ciągle mieli nadzieję że będzie lepiej, wspierali się na fajce z innymi w niedoli walcząc każdego dnia z hejtem właścicieli. Najlepszy pracownik to poniżony pracownik w tej firmie więc wnoszę że pisała to sama gwiazda po botoksie albo inny pracownik który poniża jak ona. Tyle w temacie. Tam nikt normalny nie napisze dobrej opinii. Kto pracował ten wie!!!

Billie
@yolo

Wystarczy zobaczyć na nową stronę z opiniami. Widać jaki panuje fałsz, zakłamanie i próby wybielenia się przy równoczesnym dociskaniu ludzi do muru idę się da. Czy oni na serio mają kandydatów za idiotów i myślą, że tu nie trafią?

Pamietasz
@Billie

jak nas namawiali na pisanie pozytywnych opinii w sieci? Ha ha nikt z nas tego nie robił, kilka tyłkowłazow przedstawicieli to robiło bo bali się pojechania po premii, albo sami właściciele pisali więc drugi profil pewnie takie same zasady ma... Ha ha pudrowanie smrodu.

Yovi
@Pamietasz

Pamiętam, ale zawsze znajdą się ludzie którzy dają sobą manipulować

Grafik

Rekrutacja konkretna jak nigdy przedtem.W sumie od przesłania cv przeszłam 3 etapy w 2 tygodnie.Jestem w pozytywnym szoku.Niezaleznie od decyzji finalnej polecam.

Próbka pracy w drugim etapie selekcji,ankieta.Na rozmowie pytania typowo branżowe,również krótkie zadania graficzne,kilka pytań odnośnie mojego stylu pracy,preferencji dot.formy zatrudnienia,oczekiwanych narzędzi pracy.Spotkanie z potencjalnym przełożonym,współpracownikiem z działu kreatywnego i HR.Zostalam potraktowana jak ekspert.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Najlepsze dla Najlepszych!

Cześć, A ja pracuje w firmie już 2lata i jestem bardzo zadowolona ???? Zespół jest zgrany, ostatnio było dużo zmian (na lepsze w mojej ocenie), pojawiło się dużo opcji na „bonusy” i wynagrodzenia teraz są naprawdę bardzo dobre dla tych którzy się starają. Kilka osób wypadło z załogi i teraz zapewne wylewają tutaj miedzy innymi swoje bóle, ale kilka takich dramatów odpadło, że całe szczęście ze już ich nie ma. Teraz jest super atmosfera, nikt pod nikim nie kopie dołków. W końcu jest fajnie i chce sie intensywnie działać ???? Mega mam satysfakcję z pracy z produktami które działają a nie tylko „pachną”. Mega! Nie muszę namawiać na żaden „shit”, tylko zajefajne produkty. Pozdrawiam wszystkich co wypadli z Zespołu; kontynuujcie wylewanie żali, skoro to Wam poprawia samopoczucie....mieliście widocznie za dobrze. Widzę jakie mamy tempo rozwoju i realnie jakie nowości wchodzą do sprzedaży... super! Słodziak nie Słodziak ????

I po co?
@Najlepsze dla Najlepszych!

Jak się zna tyle lat człowieka z brodą to się rozpoznaje te same hasełka w wypowiedzi, pozdrowienia od byłych pracowników którzy mają PRAWDZIWA KARIERĘ, którzy mają UCZCIWE WARUNKI, którzy mają ZDROWA ATMOSFERE w pracy... Ufff cudownie jest mieć wreszcie fajnego szefa który odnosi się z szacunkiem :=)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.?

kati

w tej firmie nie ma okazji do posługiwania się angielskim, praca jest mało ambitna, a jaka praca taka płaca. nie polecam.

@kati

Dzień dobry, to zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Jeżeli w treści Twojej pracy będą zadania związane np. z obsługą Klientów zagranicznych, tłumaczeniem umów lub przygotowaniem specjalistycznej korespondencji spodziewaj się weryfikacji umiejętności w tym obszarze w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Jesteśmy zaskoczeni Twoją opinią, ze względu na fakt, iż całe DNA naszej firmy, oraz produkcja zlokalizowane są w Stanach Zjednoczonych. Nie brakuje nam okazji do rozmów w języku angielskim. Współpracujemy również z Klientami zagranicznymi. Zadań jest wiele, tak samo jak przestrzeni do własnych ambitnych inicjatyw i ich realizacji. Jeśli chodzi o zarobki w naszej firmie polityka płacowa jest bardzo przejrzysta (kompetencyjne opisy stanowisk oraz warunki płacowe uzależnione od posiadanych umiejętności, kompetencji oraz doświadczenia), natomiast gowork nie jest miejscem, gdzie będziemy o tym rozmawiać w szczegółach. Serdecznie pozdrawiamy

Wilk

Ty tam możesz mówić po hebrajsku i tak będziesz mieć lepszy ang niż ci państwo ha ha

kandydat

Witam, czytam Państwa ogłoszenie na pracuj.pl dot. Junior Project Managera i mam kilka pytań... niestety ogłoszenie ma dość pokrętną treść i proszę o głębszą jego wykładnie. Kim wg Państwa jest osoba ponadprzeciętnie zorganizowana> Rozumiem, że osoba bardzo dobrze zorganizowana już się nie nadaje? Co znaczy: osoba gotowa wejść w tryb pracy opartej na realizacji projektów od już? Ile osób ma pod sobą taki manager? Pozdrawiam

@kandydat

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W każdej firmie - w zależności od jej aktualnych wyzwań biznesowych, struktury i indywidualnych, kompetencyjnych opisów stanowisk oczekiwane umiejętności będą zdefiniowane inaczej. W naszym przypadku zaawansowany rozwój technologiczny i biznesowy firmy generuje potrzebę odnalezienia osoby ponadprzeciętnie zorganizowanej - która nie tylko zorganizuje od a do z podległy obszar, ale przede wszystkim dowiezie zlecone projekty w zakładanym czasie. Deklaratywność i popularność frazy "dobrze zorganizowany" w nadsyłanych cv niekoniecznie przekłada się na realne umiejętności, które są weryfikowane na dalszych etapach rekrutacji. Dlatego też dajemy sobie prawo do podkreślenia, na czym nam konkretnie zależy. Podobnie jak w przypadku gotowości do wejścia w tryb pracy opartej na realizacji projektów od już: przekazujemy jasny komunikat naszym Kandydatom, że praca na www. stanowisku wiąże się z przejęciem i realizowaniem projektów od razu po wdrożeniu w podległym obszarze biznesowym. Projektów jest dużo, a przestrzeni na wielomiesięczne wdrożenie pracownika za mało. Dzięki temu każda osoba, która do nas zaaplikuje wie, czego może się spodziewać. Zapraszamy do wysłania aplikacji wraz z przykładem/przykładami zrealizowanych projektów - po pozytywnej selekcji odezwiemy się osobiście.

Zuch
@kandydat

Taka która wykonuje polecenia jak (usunięte przez administratora) nie ma prawa głosu i jest na każde skinienie nie ważne na życie prywatne porę dnia i nocy. Tutaj jesteś (usunięte przez administratora) który na bank będzie miał wyższe kompetencje niż paniusia która wygoogluje wiedzę i Pan który zarządza firma zza stronny allegro kupując sobie gadżety. Ty będziesz robić za nich wszystko a oni w białych rękawiczkach będą udawać że cała zasługa należy do nich. Wielu ludzi już złapało ich na braku wiedzy, że o braku kompetencji zarządczych nie ma co wspominać. Tutaj najważniejsza cechą idealnego pracownika jest odporność na (usunięte przez administratora) i brak empatii, bo najlepiej jak będziesz gnoic innych wraz z nimi.

Dermomedica Group Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem strukturalnym oraz z przeniesieniem procesów biznesowych (w tym także: procesów rekrutacyjnych) ze Spółki Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o do Spółki Dermomedica Group Sp. z o.o. profil Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. pozostanie nieaktywny. Całość procesów rekrutacyjnych zostaje zaadresowana do Spółki Dermomedica Group. W związku z powyższym dalsze utrzymywanie wątku i dyskusji na profilu Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. będzie wprowadzało Użytkowników szukających opinii w błąd. Wszystkich aktualnych, byłych i przyszłych Pracowników i Współpracowników zapraszamy na nasz nowy, oficjalny profil Dermomedica Group Sp. z o.o. na portalu gowork: https://www.gowork.pl/dermomedica-group-sp.-z-o.o.,24035462/group Zachęcamy do dzielenia się merytorycznymi komentarzami i opiniami oraz do zadawania pytań Pracodawcy. Z poważaniem Dermomedica Group Sp. z o.o.

Amanda
@Dermomedica Group Sp. z o.o.

Ha ha ha uciekajcie szefostwo dermomedica przed prawda i ludźmi których ponizyliscie latami, uciekajcie... Nich się za wami dymi, tchórze!

Czy w Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. pracuje się na open space?

fidel castro

to jest mała firemka mieszcząca się w części segmentu na Ochocie. Pracuje się w podziale na pokoje, kilka osób w pokoju.

Frida Kahlo
@fidel castro

Fidelku, ale Ameryki nie odkryles, zazwyczaj pracuje sie w pokoju z innymi kolegami z zespolu:D Fidel Castro, to co innego prawda? - Masz pewnie swoj gabinet.Jak jest u Ciebie? Opowiadaj:)To musi byc cos nadzwyczajnego.

LOL
@Frida Kahlo

Chce pani się dowiedzieć który pracownik siedzi na GoWork. A może Pan który uwielbia bawić się w detektywa? Ulubiony duet powinni o Was nakręcić serial jak można nisko upaść i cieszyć się z jadu poniżenia. Ale musicie mieć kompleksy. Niestety dęta pudełkową i operacje plastyczne nie pomogą na Wasze bolączki tutaj psychiatryk i kaftan jest potrzebny oraz dobre leki, najlepiej z elektrowstrząsami!

nieznajoma

Szkoda, że na drugim portalu, jaki firma założyła uciekając przed negatywnymi opiniami i administrując sobie je jak chce, nie można dodać opinii. Oby potencjalni kandydaci odrobili pracę domową i przejrzeli wszystkie goworki firmy, która traktuje swoich pracowników w sposób niedopuszczalny, chamski, uciskowy. Prawdziwe talenty się tu marnują, brak komunikacji, odwagi w rozmowie. jest tylko krzyk, zastraszanie ciszą, atmosfera plotki i szeptania, faworyzowania menagerów na wysokich stanowiskach i gnojenia pracowników niższych sczczeblem.

Załamka
@nieznajoma

Tyle lat i nic się nie zmieniło. Dziwi mnie tylko, że nikt nie idzie z tym wszystkim do Inspekcji Pracy??? Ogłoszenia cały czas wiszą na Pracuj.pl. Pani Paulina wydzwania po ludziach i próbuje ich zwerbować do pracy - tylko wszyscy z doświadczeniem odmawiają, bo nikt nie da się traktować jak dziecko w przedszkolu. W tej chwili to już nie tylko źle traktują pracowników, ale nawet klienci zaczęli od Nich odchodzić, bo zrozumieli , że też są oszukiwani. Firma DRAMAT i dziwię się koleżance z pod Wrocławia, że nigdy nie dała szansy sobie pracy w innej firmie tylko dała się tak zmanipulować w swojej pierwszej pracy.

Klientka Ewa M
@Załamka

Zalamka, Jezeli masz jakiekolwiek dowody i przyklady na poparcie tego, o czym publicznie piszesz,prawdopodobnie reprezentujac lub dzialajac na zlecenie konkurencji lub w celach odwetowych z powodu zwolnienia zglos swoje obiekcje do wlasciwych osob, podpisujac sie tym razem chociazby prawdziwym imieniem. Z tego, co mi wiadomo jako wieloletniej Klientce, a wiec osobie ktora w pierwszej linii uczestniczy we wspolpracy przytoczone przez Ciebie informacje sa nieprawdziwe i chce je tutaj zdementowac, poniewaz uwazam ze publicznie szkalujesz dobre imię marki DC i jej zalozycielki. Pozdrawiam wszystkich i wspaniala Pania J. Z okolic Wroclawia, ktora zostala tutaj wspomniana.Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. Ewa

Iwona

Dzień dobry, one pytanie dototyczy formy zatrudnienia. Czy zatrudniają państwo na umowę o prace? W ogłoszeniu które mnie interesuje jest wskazany kontrakt b2blub umowa zlecenie

@Iwona

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertę pracy. W tym momencie preferowaną formą współpracy jest kontrakt B2B lub umowa zlecenie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do aplikowania.

Absolwent

Dzień dobry, Czy zatrudniają Państwo absolwentów tuż po studiach (chemicznych, kosmetologicznych), którzy nie mają doświadczenia w branży, a bardzo im zależy aby się uczyć i rozwijać w tym kierunku? Na rynku większość ofert jest dla kandydatów z doświadczeniem, a o takie ciężko po wymagajacych, dziennych studiach. Pozdrawiam serdecznie

@Absolwent

Dzień dobry, Każda osoba, która posiada udokumentowane kwalifikacje szczególnie jako kosmetolog, biotechnolog jest dla nas potencjałem jako przyszły pracownik/współpracownik. Bardzo ważny jest dla nas wysoki poziom wiedzy merytorycznej - który sprawdzamy w trakcie 1 etapu rekrutacji oraz motywacja i chęć do intensywnej pracy. Liczy się wiedza zawodowa oraz tzw. umiejętności miękkie - umiejętności interpersonalne, umiejętność autoprezentacji i zarządzania sobą w czasie. Jeżeli w trakcie studiów nie udało się zdobyć doświadczenia w pracy warto pochwalić się realizacją projektów, działalnością w kołach naukowych itd. To istotne z punktu widzenia rekrutera, który codziennie przegląda dziesiątki cv - zawsze warto i do tego zachęcam wyeksponować w cv takie umiejętności i doświadczenia, które zachęcą do zaproszenia na spotkanie. CV musi być dobrze= profesjonalnie przygotowane - to absolutny must have. Zachęcamy do tego, by w trakcie studiów zdobywać pierwsze, nawet minimalne doświadczenia jako dermokonultantka/dermokonsultant, doradca Klienta w dziale sprzedaży, recepcjonistka w gabinetach kosmetologicznych - i nie musi być to praca na pełen etat. Każde pojedyncze doświadczenie jest dla nas ważne. Ma to ogromne znaczenie dla rozwoju wiedzy, kompetencji, a przede wszystkim zrozumienia branży beauty od środka. Zapraszam do przesłania cv na biuro@dermomedica.pl z informacją, jaki ma Pani/Pan pomysł na siebie.

Zasmucona

Jeśli ktoś ceni sobie dobrą atmosferę pracy, zgrany zespół i wsparcie przełożonych to w tej firmie tego nie znajdzie. Przełożeni wiecznie niezadowoleni, bez zaufania do pracowników. Dodatkowo forma w jakiej zlecają pracownikom zadania pozostawia wiele do życzenia. Jakoś dziwnie się tu pracowało, w gęstej atmosferze, bez opcji rozwoju i perspektyw. Czuć było stagnacje i skostniałość prowadzących te firmę. Pozostał niesmak a szkoda bo marki sympatyczne ;) pozdrowienia dla tych co dalej płyną na pokładzie ;)

@Zasmucona

Droga Zasmucona, Nam też jest bardzo przykro czytać takie opinie.Jestesmy zaskoczeni, że w taki sposób odebrałaś współpracę z nami. Nie mniej jednak każda opinia,nawet ta nie całkiem pozytywna pozwala nam stale korygować i rozwijać się w jak najbardziej profesjonalnym kierunku. Dziękujemy za feedback i życzymy wszystkiego pozytywnego.

Przedstawiciel

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Praca jak wszędzie na tym stanowisku do lekkich nie należy, natomiast kierownictwo musi się wiele nauczyć o zarządzaniu firma i pracownikami, a na samym wstępie polecam kurs z empatii i szacunku do drugiego człowieka. Firma to nie tylko Pan i Pani prezes. To głównie fajny i zgrany team, który zwolniliscie. Badz ludzie zostali doprowadzeni do sytuacji, w której sami odeszli. Ponad 16 osob odeszło w roku 2019 - to powinno dac do myślenia osobom rozważającym tam prace. Zdaje sobie sprawę z tego ze moja opinia zostanie zaraz usunięta bo tak działa struktura firmy, ale mam nadzieje ze uchronię chociaz jedna osobę przed praca tam.

@Przedstawiciel

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy świadomi, że każdy ma prawo do indywidualnych wyborów i najlepszych dla siebie decyzji - zarówno Pracownik jak i Pracodawca. W dobie popytu na najlepszych specjalistów i jednocześnie wartościowych pracowników nieprzemyślane zwalnianie teamu byłoby działaniem na szkodę dobrego interesu firmy, dlatego tym bardziej nie możemy zgodzić się całkowicie z powyższą opinią. Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na dodanie opinii i pozdrawiamy serdecznie.

Pracuje w Dziale Handlowym i jestem zadowolona,że mimo sytuacji na rynku firma działa prężnie,rozwija asortyment i portfel Klientów.Wiem od koleżanek w branży,że u nich eldorado już się skończyło. Wiadomo,że znajdą się hejterzy,ja nie mam na co narzekać,bo mam full roboty. Polecam

Przedstawiciel medyczny

W obecnej sytuacji eldorado jest w każdej marce kosmetycznej - salony odrabiają straty. A jesli chodzi o pracę w tej firmie to jest o wiele więcej przyjaznych miejsc pracy niż Dermomedica.

@Przedstawiciel medyczny

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i że poświęcasz swój czas, żeby tutaj zajrzeć. Nie każdemu musi się u nas podobać. Szanujemy całą branżę beauty i trzymamy za nią kciuki #beautyrazem. Nie jest naszą intencją rywalizacja z kimkolwiek. Pozdrawiamy i życzymy udanego weekendu.

Bardzo dziękujemy za opinię, choć nie ze wszystkim możemy się zgodzić,Twoje zdanie jest dla nas ważne. Nasza firma płynie dalej i nigdy nie zwinęła żagli. Zmieniamy kurs naszego rejsu - przed nami nowy rozdział i wzrost - organizacyjny, produktowy, biznesowy. Dziękujemy za współpracę i pozdrawiamy

Nie polecam pracy w tej firmie. Generalnie panuje chaos informacyjny, osoby prowadzące firmę nie mają kompletnie pojęcia o zarządzaniu ludźmi, którzy traktowani są tu jak pionki a nie jak profesjonalni pracownicy, do których powinno się mieć zaufanie. Na każdym kroku pracownik ma poczucie kontroli. Obietnice i przyszłość jakie są malowane przed pracownikiem to mrzonki, wystarczy, że zawieje silniejszy wiatr i firma zwija żagle. Samo miejsce pracy pozostawia też wiele do życzenia, brak systematycznego serwisu sprzątającego, w obowiązkach pracowników jest wynoszenie śmieci :) a w kuchni podłoga potrafi się lepić przez wiele tygodni. Podsumowując jeśli szukasz rozwojowego miejsca pracy omijaj firmę Dermomedica szerokim łukiem, tu się nie rozwiniesz bo nie ma się od kogo uczyć.

Barbarella
@:)

No to kiedy teraz kolejna zmiana nicku?:) Przecież wszyscy wiemy,kto to pisze. Pozdrowienia!

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. Marketingu, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 24 lutego.

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisku Specjalisty ds. marketingu i zapraszamy do aplikowania, jeżeli spełnia Pani wymogi określone w ofercie. Odpowiadając na Pani pytanie: jako firma wybieramy rozwiązania uszyte na miarę potrzeb naszych Pracowników. Wprowadziliśmy sprofilowaną, prywatną opiekę medyczną w kilku wariantach. W naszej ofercie rozwojowej oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z najlepszymi specjalistami z branży. Wszyscy nasi Pracownicy mogą liczyć na wartościowy welcome pack oraz preferencyjne zakupy naszych specjalistycznych kosmeceutyków. Zarząd firmy Dermomedica Cosmeceuticals celebruje urodziny Pracowników i organizuje wspólne wyjścia. Pracownicy dojeżdżający do nas w niestandardowych godzinach pracy biura mają zielone światło na rozpoczęcie pracy wcześniej. Dodatkowo pracownicy kreatywni (np. graficy) mają możliwość wyboru najlepszego sprzętu i oprogramowania dostosowanego do ich potrzeb. Wszelka aktywność, inicjatywa Pracowników i ich wpływ na rozwój firmy są i będą nadal nagradzane. Serdecznie zapraszamy do aplikowania:)

Czy Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pracowników i jeżeli istnieje taka potrzeba, wyrażamy chęć współpracy na mocy preferowanej formy zatrudnienia. Generalną, przyjętą zasadą od wielu lat jest to, iż oferujemy naszym Pracownikom umowę o pracę na pełen etat. To, co nas wyróżnia,to podpisanie umowy od razu po złożeniu oferty współpracy, po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/-y jedną z naszych ofert, zapraszamy do sekcji Kariera.

Merccedes, napisz proszę na czym polegał dokładnie lobbing w tej firmie. Czy naprawdę było aż tak źle? Myślałam aby wysłać tam cv na specjalistę ds. Obsługi klienta.

A pomyślałeś albo pomyślałaś, że to może wkradł się błąd. Nie miałam zamiaru używać słowa lobbing i z całym szacunkiem wiem co to znaczy. A takie dosłowne przytaczanie definicji jest całkiem nie na miejscu i uwierz mi potrafię korzystać z różnych źródeł informacji aby zdobyć wiedzę i nie potrzebuję Twoich nauk. A wracając do sedna chciałam się dowiedzieć tylko o tym jak traktowany jest w tej firmie pracownik.

Gringo
@7679

Mogę Tobie odpowiedzieć,jak jest traktowany pracownik.Pracuje tutaj już jakiś czas i mam porównanie,bo nie jest to moja pierwsza firma.Trafilam tutaj po wielu latach w korpo i to,co chce podkreślić,to właśnie atmosfera.Nie jesteś anonimowym pionkiem jak w międzynarodowym korpo,ludzie się w większości lubią,spotykają się także po pracy,bez przymusu i pseudointegracji na siłę. Nie spotkalam sie z sytuacja ze ktokolwiek kazal mi zostawac po godzinach,albo odmowil mi wsparcia,pomocy,urlopu.Szefostwo bardzo ok,bez uprzedzeń,fakt,są bardzo ambitni i wymagający,ale dla mnie to jest akurat zaleta,bo stałe się rozwijam.Firma na pewno jest prorodzinna,zatrudnia z chęcią rodziców,co w dzisiejszym świecie nie jest takie oczywiste.Caly czas powiększają się zespoły,jest możliwość awansu po jakimś czasie i.podwyzki również.Lubie ludzi z którymi pracuje, każdy z nich to nie jest osobą z przypadku,tylko specjalista lub ekspert z doświadczeniem na rynku. Jest to praca dla osób ambitnych,odważnych,elokwentnych,radzących sobie z wieloma zadaniami i ze stresem tez,bo masz go w kazdej pracy,w mniejszym lub wiekszym stopniu.Nie każdy sobie poradzi,a zwolennikom kawki i.plotek przez większość dnia odradzam.Nie to miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Miami Labs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Miami Labs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miami Labs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miami Labs Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Miami Labs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Miami Labs Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Miami Labs Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.

Miami Labs Sp. z o.o.